W dobrym rytmie, w dobrym towarzystwie

Image

Za nami kolejny koncert z cyklu Dobre Granie Przy Fontannie. Tym razem przed stalowowolską publicznością wystąpili Piotr „Żagiel” Dobosiewicz i Jan Guran.

Piotr „Żagiel” Dobosiewicz (gitara akustyczna, wokal) i Jan Guran (skrzypce, śpiew) to na co dzień członkowie zespołu C.K. Port Przemyśl. Dali się poznać w nowym projekcie „Dwie Drogi”. Pomysł na taki właśnie projekt powstał po napisaniu piosenki o tym samym tytule, mówiącej o morzu i górach. Obecnie grają piosenkę autorską, turystyczną, poezję śpiewaną oraz pieśni kubryku chcąc dzięki temu łączyć dwie pasje: morze i góry.

Podobnie jak poprzednie wakacyjne koncerty grane na tarasie Miejskiego Domu Kultury i ten przyciągnął grupę mieszkańców. Aby wziąć w nim udział trzeba było zarejestrować się na stronie MDK. Kolejna dawka muzyki na żywo już za tydzień. Zagra wówczas zespół The Side.

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~tereska

sprzedalm cialo i dusze jestem klapec mam wladze na bankiem spuldzielczym zapraszam wszystkich komunistow zdrajcow st woli do wplacania jak jestes komuchem kredyt murowany

krzysiek_88

A żeby tak zamieścić jakieś dobrze widoczne info o takich nadchodzących wydarzeniach z wyprzedzeniem czasowym na stronie tego portalu to przerasta chęci i możliwości go redagujących! O info o wydarzeniach na samym dole strony nie wspominam, bo mało kto tam zagląda o ile w ogóle o nim wie!

~jasio

no wlasnie CHris ryja

~Vrek

np Kris rija

~nnn

przyjemność dla ucha

~Login

Dobrze, że portal zawsze promuje wszelkie imprezy po tym jak już się odbędą bo jeszcze człowiek poszedłby i na żywo posłuchał muzyki. Dziękuje.

~jasio

Bo rzont z przykrością informuję że wczoraj tyko 15 osup ubyło zusowi

~jasio

Bo właśnie w rtm pszybytku wirusika rospalil se ognisko

~jasio

No to zdrówka życzę

~witz

Jestem na każdym koncercie, każdy inny, każdy świetny. Masek nie trzeba używać na zewnątrz podczas imprez jeśli zachowana jest przepisowa odległość pomiędzy widzami, chyba, że wspólnie mieszkają, są opiekunami niepełnosprawnych itd itp. MDK zadbał o bezpieczeństwo widzów, wystarczy przyjść i sprawdzić jak to zorganizowane. Choć może nie warto zapraszać kogoś, kto o twarzach innych mówi „ryj”.

~jasio

taka wysoka kurtula a ryje bes masek