Podnoszą standard hotelu i wzbudzają zaufanie wśród gości. O jakie wyposażenie chodzi?

Image

Skrytki depozytowe stanowią coraz częściej wyposażenie hoteli, czy nawet mniejszych pensjonatów. Goście doceniają bowiem możliwość wygodnego i bezpiecznego przechowywania swoich cennych rzeczy podczas pobytu w hotelu. Skrytki nie tylko gwarantują bezpieczeństwo, ale i stanowią rozwiązanie wyjątkowo estetyczne. A na tym wszystkim zyskuje renoma hotelu, czy pensjonatu.

Co można przechowywać w skrytce depozytowej?

Pieniądze, dokumenty, kluczyki z samochodu, biżuterię - w zasadzie wszystko to, co wartościowe i czego goście hotelowi nie chcą mieć cały czas przy sobie, a jednocześnie chcą, aby było w pełni bezpieczne podczas pobytu w obiekcie i poza nim. Skrytka depozytowa od Hartmann-Tresore dostarcza gościom większego poczucia bezpieczeństwa i wyższego komfortu, co jak się okazuje stanowi element doceniany, a nawet poszukiwany przez gości pośród ofert prezentowanych przez hotele.

Skrytka depozytowa umożliwia niezawodne i bezpieczne przechowywanie cennych rzeczy, będąc jednocześnie rozwiązaniem bardzo wygodnym w użytkowaniu. Tutaj sprawdzą się przede wszystkim skrytki z zamkiem cyfrowym na kod, a zatem eliminujące konieczność użycia klucza. Sam kod dostępu jest ustalany indywidualnie przez każdego gościa hotelu.

Skrytki depozytowe to wyposażenie, które podnosi standard hotelu

Konkretne wymagania kategoryzacyjne dla hoteli i obiektów hotelowych wskazują na skrytki depozytowe i sejfy, jako rozwiązanie zapewniające gościom możliwość wygodnego i bezpiecznego przechowywania wartościowych rzeczy. Jeśli zatem zależy nam na utrzymaniu lub podniesieniu standardu obiektu, jego wyposażenie w tego typu rozwiązania to w zasadzie konieczność.

Tutaj warto z pewnością dodać, że to hotel ponosi odpowiedzialność za bezpieczeństwo rzeczy wnoszonych przez gości do pokoju hotelowego i tam pozostawionych. Jedynie wyjątkowe okoliczności zakładają zwolnienie z takiej odpowiedzialności. W związku z faktem, iż personel hotelu ma dostęp do pokoi hotelowych, ich zaopatrzenie w bezpieczne skrytki zdaje się rozwiązaniem jak najbardziej rozsądnym i praktycznym.

Bezpieczeństwo i estetyka

Nowoczesne skrytki depozytowe prezentują się naprawdę elegancko. Wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej i wykończone srebrnymi, czy czarnymi detalami nie przypominają niegdysiejszych skrytek oferowanych jedynie przez banki. Stąd też nie ma potrzeby ich ukrywania, czy zakrywania. Same w sobie będą niemal dekoracją pokoju hotelowego.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.