Organy ścigania badają sprawę korupcji

Image

Do spotkania, gdzie miała paść propozycja korupcji, doszło 30 lipca. Prośba klubu, który chciał się spotkać z prezesem „Stalówki”, znacząco odbiegała od wcześniej ustalonego przebiegu spotkania.

- W ciągu tego tygodnia odbyłem bardzo wiele spotkań z różnymi osobami. Rozmawiałem z wieloma osobami. Jestem osobą świeżą w tym środowisku. Chcę to środowisko poznać, wymienić się doświadczeniami. Rozmawiamy także w aspekcie transferów zawodników, wypożyczeń, więc to nie jest nic dziwnego, że do takiego spotkania doszło. Dziwną sprawą i bulwersującą jest to, że spotkanie miało przebieg zgoła odmienny niż była deklaracja- mówi Tomasz Solecki, Prezes Zarządu Stali Stalowa Wola Piłkarska Spółka Akcyjna.

Solecki nie chce ujawniać szczegółów dotyczących tego spotkania. Tłumaczy, że obliguje go do tego prawo. Podkreśla, że ze strony stalowowolskiego klubu wszystko odbyło się zgodnie z prawem i dodaje, że gdyby ta sprawa nie została zgłoszona do odpowiednich służb, to zostałoby narażone dobre imię klubu, a nawet skutkowałoby to podjęciem wobec nas kroków prawnych.

- Chciałbym zapewnić, że piłkarski klub sportowy Stal Stalowa Wola Piłkarska Spółka Akcyjna, w kontekście tych wydarzeń, zachował się w 100% etycznie, w 100% zgodnie z prawem. Niestety, wydarzenia, które miały miejsce 30 lipca, po analizie z naszym działem prawnym, zobligowały nas do niezwłocznego powiadomienia organów ścigania o możliwości popełnienia przestępstwa. (…) Ja, jako prezes Tomasz Solecki, nie godzę się, a wręcz brzydzę jakimkolwiek mataczeniem, korupcją czy układami. Teraz piłeczka jest po stronie organów, które będą decydować o tym, czy do naruszenia doszło, czy nie doszło i będą ewentualnie wyciągać konsekwencje- mówi Tomasz Solecki, Prezes Zarządu Stali Stalowa Wola Piłkarska Spółka Akcyjna.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Fan Mietka

Mietek Ożóg by poukładał wszystko w Stali

~STALOWA WOLA

@KOLORYT. 2godz przed meczem juz wpuszca swoja zgraje. A przez kolejne 2h jeszcze pare osob wpusci. Idz i sobie zaopserwuj. To nie jest wymysl. On chodzi tam i nazat. Jak widzi kogos znajomego ze stoi to wpuszcza. Wystarczy tylko stanac i patrzec co tam sie dzieje.

e2rds

Cyt. wpis"3 Sierpnia 2020 13:39:22
~RZECZNIKKKS
Do hejterów , ja mam kontakty z działaczami z całej POLSKI i nie tylko , więc wiem co w trawie piszczy. A wy hejterzy nie możecie się doczekać ogłoszenia przez PZPN , że oficjalnie STALÓWKA zagra w 3 lidze. Decyzja zapadnie dziś i jest wielka szansa , że STALÓWKA dalej będzie grać w 2 lidze , po moich rozmowach z PZPN. Zauważyłem nawet , że emeryt e2rds, się cieszy ze spadku STALÓWKI do 3 ligi ale hejterze żebyś się nie pomylił." koniec cytatu.
A może RZECZNIKKKS nie tylko rozmawiał z PZPN-em, a teraz szukają winnych

~B e

To Prezes złożył zawiadomienie.

~Koloryt

"@Jan. Ty mowisz ze Fabianie ze wpuszcza za darmo. a Zajac? Ten od wielu lat wpuszcza bydlo za freeee"
Nie rozumiem. Jak wpuszcza? To ten pan stoi jako bileter? Czy on pełni jakaś funkcję w klubie?

~WHO

Stal miała racje bytu jako klub przyzakładowy bo nigdy nie będzie drużyną zarabiającą na swoje potrzeby i infrastrukturę no chyba, że magistrat zorganizuje w sezonie na płycie boiska 5-6 koncertów z gwiazdami typu Szakira, JLO lub Kesha umiech albo nawet Zenka ... do drużyny nie miejcie pretensji, oni jeszcze muszą utrzymać i zadowalać "zarząd" więc im współczuję. Trzecią ligę powinni rozwalić i zamknąć gęby wszystkim pesymistom...

~Furman

Czesiek od kiedy idą te pieniądze i od kogo.

~Czesiek

Ten klub powinien być już dawno rozwiązany idą na niego ogromne pieniądze a nie ma żadnych osiągnięć i korzyści poprostu pieniądze wyrzucone w błoto

~STALOWA WOLA

@Jan. Ty mowisz ze Fabianie ze wpuszcza za darmo. a Zajac? Ten od wielu lat wpuszcza bydlo za freeee

~lolo

Moze wymienic CI kogo wpuszczales ??? prosżę wymień

~Jan

Panie Prezesie Fabianowskiemu najlepiej wychodzi praca porzadkowego do wpuszczania kolegow bramka od blokow kolegow za darmo !!!!!! JAK mozna tak bezczelnie postepowac ? Na meczach klub mial zarabic !!! Wstyd FABIANOWSKI i SZCZYT TWOJEJ BEZCZELNOSCI ! Moze wymienic CI kogo wpuszczales ???

~---

Fabianowski ,Chodorek złożyli rezygnację został jeszcze Nowak który trzyma się pazurami ,a miał chyba największy udział w tym wszystkim Nowy prezes nie oskarżył ,a złożył zawiadomienia w sprawie ewentualnego popełnienia
przestępstwa .. .Pachnie tu zniesławieniem,za które się przeprasza .Pora zacząć wszystko od nowa.

~Pogoń0-3!

Trzeba teraz próbować wyjść jakoś z twarzą to brnie dalej w te brednie, nie ma żadnych nagrań tych rozmów to nie ma nic, tak się nie wywalczy utrzymania w 2 lidze tylko na boisku, prezes kiedyś przeminie a wstyd na cały kraj pozostanie.

~Kibic

Pokaz żenady pozasportowej trwa dalej! A Stalowka w czwartej lidze. Dali radę i to zepsuć.

~kibic

Wystarczy że ten pisowski głupek pisze to co wyczyta gdzie indziej.

~Specjalista

znawcy już osłabli przestali pisać

~RZECZNIKKKS

Zapytano mnie kto przychodzi do STALÓWKI, a więc na pewno wrócił z GKS KATOWICE nasz wychowanek bramkarz KONEFAŁ.Jest paru chłopaków na próbie ale nazwisk na razie się nie dowiesz bo kluby podkupują sobie zawodników , są nowi młodzieżowcy. [ też na próbie].

~Polak

Jak w ubiegłym jak Rakow gra w Ekstraklasie to było 3 lata temu madralo

~siwy

RZECZNIKKKS - dzieki za informacje o roszadach w zespole. A kto przychodzi?

~RZECZNIKKKS

Do kibic, hejterze ty nigdy żadnym kibicem nie byłeś bo ty nawet nie rozumiesz co znaczy słowo kibic. Ale do rzeczy jak wcześniej komentowałem będę wszystkich prawdziwych kibiców informował co dzieje się w klubie STALÓWKA. No i czytałem w NOWINACH i ECHU że odchodzą wypożyczeni zawodnicy SZCZUTOWSKI i CIEPIELA. Po za ty ten obrońca KIERCZ próbuje szczęścia w KORONIE KIELCE i z tego się najwięcej cieszę. Prawdopodobnie do RUCHU CHORZÓW odejdzie FIDZIUKIEWICZA a nie wiadomo co będzie jeszcze ze ŚPIEWAKIEM bo zespoły z wyższych lig interesują się tym zawodnikiem, na szczęście gdyby odszedł nie odejdzie za darmo. Nie wiadomo co będzie z bramkarzem z SOKOŁA SIENIAWY, JAROSZEM, TOMASZEM PŁONKĄ .

~kop

Organy scigania niech sie zajma meczem w ubieglym sezonie Rakow Czestochowa -Stal Stalowa Wola tam byl przekret na calego !

~sebixs

Korupcja bylaq ale na budowie PCPN.Dobre kasy biletowe zamienili na inne styropianowe i mysla ze nikt tego nie zauwazyl.Tak samo plot wokół stadionu dobry wymienili na tandetny z drucików.Firma zarobila ,ale był to nie potrzebny wydatek .Wiecej trzeba będzie splacac.Autobus kibicow sprzedali na zlom lobuzy a nowego nie ma .Jak się niszczy reklamę klubu na kolach to nie ma się co dziwic ze pilka nozna upada .

~Organ

Organy ścigania niech się zajmą lepiej narkotykami, bo jakoś do tego miasta trafiają.

~normalny

Proszę zgłosić problem Antoniemu M.
Powołana zostanie specjalna komisja, pod jego przewodnictwem, która za dobrą kasę NIE wyjaśni sprawy nawet za 10 lat.

~Kibic

3 liga czeka !!! A w przyszłym 4 !!!

~Rozum

Męczennicy uczciwi .Wzbudzacie w nas podziw Pokrzywdzeni decyzją PZ PN i czyści jak łza Wszyscy wiemy,że vbzydzicie się układów Nie musicie nas o tym przekonywać .