Hala pneumatyczna za kilka miesięcy przykryje boisko PCPN-u

Image

Jeszcze w tym roku, na terenie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej przy ulicy Hutniczej, zostanie zamontowana hala pneumatyczna. Znajdzie się ona nad boiskiem o nawierzchni z trawy syntetycznej.

Powłoka pneumatyczna wraz z wyposażeniem dla PCPN-u została zakupiona już jakiś czas temu. Miasto na ten cel pozyskało środki z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Teraz magistrat szuka wykonawcy, który zajmie się montażem „balonu”. W ramach zadania powstanie instalacja dźwiękowego systemu ostrzegania z budynkiem centrali DSO i system odgromowy.

Hala pneumatyczna ma mieć wymiary 63 m x 47 m. Będzie ona rozkładana w czasie zimy wraz z pomieszczeniem na centralę nawiewno – wywiewną. Zgodnie z zapisami przetargu, instalacja balonu ma zakończyć się pod koniec listopada 2020.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Dojna zmiana

Dofinansowanie z Ministerstwa Sportu? Przecież ministerstwo posiada środki finansowe z budżetu państwa a ten zapełniały jest częściowo z naszych podatków dochodowych. Tak więc jakby nie patrzeć to balon kupiony za nasze pieniądze . Miasto nie ma pieniędzy na pielęgniarki, stomatologa w szkołach, realizuje projekty jakie zaświtają w głowie filantropa. Niech ta pseudo opozycja też weźmie się do roboty a nie chowają głowę w piasek, nie biorą udziału w istotnych posiedzeniach rady miasta. Może jeszcze nie jest za późno aby dać prezydentowi i radzie miasta czerwoną kartkę i wyrzucić "za murawę boiska".

San-Domingo_85

nowak miej troszkę godności i daj sobie spokój ze sprawami, o których nie masz zielonego pojęcia.

~woow

Ile tęczowych komentarzy...

~Kowal

Co za kabaret? Nadbereżny koledze "nic nie miem" Nowakowi balon zamontuje na stadionie. A ten nieudacznik Nowak o tym wie?

~Na to Ja

Gdyby te pieniądze zainwestować w budownictwo mieszkaniowe w Stalowej Woli młodzi nie musieli by uciekać z miasta z powodu braku mieszkań, ceny wynajmu mieszkań również nie sięgały by zenitu nie mówiąc już o zerowym rynku wtórnym sprzedaży mieszkań i horrendalnych cenach i na koniec może Stalowa Wola nie wyludniała by się w takim tempie, a zapełniała. Ale Nadbereżny dba o siebie, swój lans lans lans, swoich kolesi ich kieszenie i a nie o miasto.

~kpina

Przecież ten bałon miał być realizowany w ramach PCPN. A teraz piszecie że miasto zakupiło. To jak to jest. Opozycja siedzi i nic nie robi a kasę z miasta rozdają dookoła.

~Onan

Pchanie kasy w ten stadion to utopia. Robione to tylko pod głosy kibiców. Gdyby te pieniądze zainwestować w basen i zrobić aquapark z prawdziwego zdarzenia to by jeszcze miasto na tym zarabiało. A tak to basen gówniany i nabudowane trybun dla 3 ligi. Masakra i bezmyslność.

~kibic

Powinni jeszcze jak najszybciej zbudować tą trzecią trybunę od strony huty i hotel na terenie basenu od strony stadionu. Bo im szybciej zbudujemy te bardzo ważne inwestycje tym mniej będą kosztować.

~abel

No tak, przyda im sie aby "awansować" do 4 ligi.

~sebixs1

I kolejny kredyt do splaty.Bo za darmo nikt tego nie zrobi.A zwroci się to za 100 lat jak nie zniszcza.PCPN brak dochodow ale pracownicy biora bo kilka tysięcy do kieszeni.

~Ppp

Jak to się mówi - śmiech przez łzy?