Zderzenie dwóch aut. Kobieta wymusiła pierwszeństwo przejazdu

Image

W środę 5 sierpnia, około godz. 8:00, na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego z ul. 11- Listopada doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 2 pojazdów.

Na miejsce przyjechała policja ze stalowowolskiej drogówki. Oba auta zostały poważnie uszkodzone.

- Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 43- letnia kobieta kierująca pojazdem marki Volkswagen Polo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Toyota Corolla, kierowanemu przez 38- letniego mężczyznę. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Sprawcę ukarano mandatem karnym- mówi sierż. szt. Małgorzata Kania, oficer prasowy stalowowolskiej Komendy Powiatowej Policji.

Oba pojazdy uczestniczące w kolizji miały miejscową rejestrację. Zarówno sprawczyni zdarzenia, jak i poszkodowany byli trzeźwi.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Monika

Do andyife jeżdżę i to duzo ale takich bałwanów mało sie na drogach spotyka. U nas w miescie kłania sie patrzenie na znaki. Policja powinna pilnować przy okazji by cos zarobili.

~Chop

Baby do garów!

~Nanak

Sprawdzić tela czy w tym czasie nie esemesowała

~Sixtin

To ile ona miała na zegarze i czy w ogóle hamowała skoro dokonala takich zniszczeń waląc w bok auta przy manewrze włączania się do ruchu?

~BRAWO

Tez za to będzie znaczek VW do sprzedania i Alusy z oponami.

~Piesek

Rondo tam zrobić. Tam jest masakra wyjechać.

koliii

Według mnie to ul.WP i ul. Okulickiego ale co ja tam wiem. Przecież portal przedstawia informację rzetelnie.

~@leonka

Wszyscy muszą wiedzieć, że ćpiesz?

wopin

Może nie wymusiła .... tylko przepisów drogowych zapomniała

IKARUS

andy4life-Chyba jesteś super kierowcą w wyobrażni- ale to co pisze monika to jest absolutna prawda !!. Tam miśki mogliby wyrobić normę miesięczną w ciągu dnia. Od wielu lat od nowych pawilonów był znak dojazd do drogi głównej, teraz po remoncie zrobili strefę ruchu i postawili 2 znaki - dojazd do drogi z pierwszeństwem i koniec strefy ruchu i na głównej-wewnętrznej przy aptekach zakaz skrętu w prawo. Mieszkam niedaleko i widzę co się tu wyprawia. Jazda na pamięć, bezmyślność, klaksony. Jakby ktoś jechał drogą główną przy aptekach i miał chęć zrobić prawą część auta z OC sprawcy- to jest super okazja...osłów jest pełno a szczególnie na naszych blachach. W ub. tygodniu ostro hamowałem i strąbiłem faceta, który wymusić chciał wyjazd z prawa z podporządkowanej- spotkaliśmy się na Cirlkle K- wyskoczył z wyrzutami- jak go mogłem spowolnić i strąbić. Spytałem się czy jest z Stalowej- tak- to niech się przejedzie jeszcze raz tą samą drogą i potrenuje obserwację znaków. Druga sprawa to parking wcześniejszy przy Martens, T.Mobile- jazda pod prąd z prawej- wjeżdżanie na rondo w lewo i pod prąd na rondo przy hali...Dobrze , że zrobili duży porządek z parkowaniem aut przy Primie. Z obserwacji stwierdzam , że ludność napływowa na " blachach" niemieckich czy angielskich mają w 4 literach nasze przepisy.

kabi

andy4life, adam i gay wy to oczywiście miszcze kierownicy, ciebie adam to widziałem jak pod górkę ruszałeś i zastanawiałem się kto ci dał prawko, dobrze że nikt z tyłu nie jechał

andy4life

monika musisz uzywac mozgu i wyobrazni i jazda stanie sie prostsza - zacznij od siebie zamiast wyglaszac kacapaly - alternatywnie na na przyczepie jezdzij...

~monika

A ilu kierowców jeżdzi pod prąd przy hali owocowo warzywnej ?, a ilu wymusza pierwszeństwo koło dawnej rustici na okulickiego ?, ilu jedzie w prawo choć od niedawna stoi znak zakazu jazdy w prawo wzdłuż wiaduktu to nowo wyremontowana droga ! I nie kobiety tak jeżdżą a faceci którzy nie WIDZĄ znaków. Nie wspomne już o nowych znakach koło Sezamu.Policja nie pilnuje a dobrze by zarobili na samej ul Okulickiego.

~gay

jak to zakręcona baba.... mało takich jeździ wszędzie? trzeba uważać na pindzie i tyle w temacie.

~crazyfrog

Oj tam ..... Wyklepie się a jak nie to wyjdzie przystanek.

~adam

glupia dzida, jak nie masz pojecia jak sie jezdzi,to zlap wiesz za co, a nie za kierownice