I miejsce w singlu i I miejsce w deblu w turnieju OTK U12 o Puchar TSP w Kozerkach

1- 3 VIII 2020 r. Oliwia (2009) zagrała turniej OTK U12 w Kozerkach/Grodziska Mazowieckiego, do którego przystąpiło 14 zawodniczek.

Zawodniczka MKT Stalowa Wola Oliwia Sybicka, rozstawiona z nr 2 w pierwszym meczu bay (wolny los), w ćwierćfinale wygrała z M. Kusio (2008) ze Stowarzyszenia AG TENIS CHORZOWSKA z Radomia wynikiem 6-1 6-0. Drugiego dnia w półfinale rozegrała mecz z Z. Zembrzuską (2008) z Klubu Tenisowego Warszawianka Warszawa i wygrała wynikiem 6:3 6:2. W meczu finałowym zagrała z nr 1 tego turnieju J. Kołodziejską (2008) z Elite Sport Club Mierzyn i wygrała w dwóch setach 7:5 6:1. Oliwia rozegrała bardzo dobre spotkanie. Choć prowadziła w pierwszym secie 3:1, przeciwniczka Oliwii doprowadziła do wyniku 3:5 grając mocną, płaską piłkę. Wówczas Oliwia na jednego gema zmieniła styl gry doprowadzając do wyniku 4:5. Kolejny gem z podania Oliwii był zwycięski na 5:5 i już Oliwia utrzymała przewagę do końca seta 7:5. W drugim secie Oliwia zaczęła od prowadzenia 1:0 i w końcówce seta, przy wyniku 5:1, po bardzo zaciętej grze obu dziewcząt, 4 piłki na gema dla Julii i 5 piłek meczowych Oliwii zakończyły mecz 6:1. Tym samym zdobyła I miejsce w grze singlowej.

W deblu Oliwia zagrała w parze z Zofią Janusz z AZS Poznań. Zgłosiło się 7 par więc ustalono drabinkę na 8. Dziewczęta rozstawione z nr 1 miały wolny los. W meczu półfinałowym wygrały z parą Kusio/Sikora 6:4 6:3. Po pół godzinnej przerwie w meczu finałowym pokonały parę Lesman/Pietrzak wynikiem 6:0 6:1. Oliwia z Zosią zajęły I miejsce w grze deblowej.

To już piąty turniej Oliwii w Kozerkach, w szczególnie przyjaznym miejscu dla tenisistów. Jest to pierwsza profesjonalna szkoła podstawowa i liceum dla uzdolnionej tenisowo młodzieży z właściwą bazą sportową i wciąż rozbudowującą się infrastrukturą, która docelowo ma dorównywać najlepszym akademiom światowego tenisa. Dyrektor obiektu Jarosław Lewandowski starannie dobiera kadrę do pracy z dziećmi i młodzieżą oraz dba o szczegóły, które sprawiają, że profesjonalizm jest odczuwalny na każdym kroku. Tutaj też, końcem lipca odbył się Narodowy Puchar Polski dla najlepszych tenisistek i tenisistów Polski – LOTOS PZT Polish Tour 2020.