Kolejny Rekord: 680 zakażonych. 2 osoby powiat stalowowolski, 1 osoba- niżański

Image

POLSKA

Mamy 680 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw:

• śląskiego (222),

• wielkopolskiego (94),

• małopolskiego (88),

• mazowieckiego (49),

• dolnośląskiego (47),

podkarpackiego (41),

• łódzkiego (39),

• świętokrzyskiego (26),

• pomorskiego (17),

• podlaskiego (15),

• zachodniopomorskiego (15),

• lubelskiego (8),

• opolskiego (7),

• lubuskiego (5),

• warmińsko- mazurskiego (4),

• kujawsko- pomorskiego (3).

Z przykrością informujemy o śmierci 6 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 83-M Kraków, 90-K Racibórz, 78-M Gliwice, 60-M Łańcut, 87-K Przemyśl, 91-M Poznań. Większość osób miała choroby współistniejące.

[p]Liczba zakażonych koronawirusem: 48149. Zgony łącznie: 1738.

PODKARPACIE

Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 przebadano ogółem 57 459 prób pobranych od mieszkańców województwa podkarpackiego w tym:

• w laboratoriach Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej – 39 221

• dodatkowo inne laboratoria (COVID-19 z listy Ministerstwa Zdrowia) – 18 238

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 31 osób, 2315 poddanych jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 453.

Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 101 osób.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 1435 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 819 osób wyzdrowiało.

Odnotowano 62 zgony.

Dziś Ministerstwo Zdrowia uwzględni 2 zgony, które podawaliśmy i wyjaśnialiśmy w raporcie z dnia 21 lipca i 2 sierpnia.

Kolejne 11 osób, które wyzdrowiały to: 6 mieszkańców powiatu jarosławskiego, po 1 osobie z powiatów: mieleckiego, przeworskiego, lubaczowskiego oraz Miasta Przemyśla i Tarnobrzega.

Nowe 41 potwierdzonych przypadków to:

• 1 osoba powiat (kobieta),

• 8 osób powiat jarosławski (4 kobiety, 4 mężczyzn),

• 1 osoba powiat lubaczowski (kobieta),

• 1 osoba powiat łańcucki (mężczyzna),

• 2 osoby powiat mielecki (mężczyzna i kobieta),

1 osoba powiat niżański (mężczyzna),

• 10 osób powiat przemyski (7 mężczyzn i 3 kobiety),

• 6 osób miasto Przemyśl (3 kobiety, 3 mężczyzn),

• 5 osób powiat przeworski (3 mężczyzn i 2 kobiety),

• 3 osoby miasto Rzeszów (2 mężczyzn i 1 kobieta),

2 osoby powiat stalowowolski (mężczyzna i kobieta),

• 1 osoba powiat strzyżowski (mężczyzna).

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~ola

Niedługo będą trupy na ulicach, a szczególnie pod zamkniętymi przychodniami zdrowia, do których nie można się dostać. Ludzi traktuje się jak bydło, muszą dzwonić do przychodni i czekać na połączenie nawet pół godziny, ale to wcale nie znaczy, że dostaną się do lekarza, bo być może skończy się tylko "teleporadą" i telereceptą wypisaną bez oglądania i zbadania pacjenta. Ludzie chorzy na cukrzycę, nowotwory, choroby krążenia i inne nie mają właściwej diagnostyki, bo lekarze są właściwie niedostępni. Z tego powodu będą trupy na ulicach, a nie z powodu jakiegoś wirusa, którego śmiertelność jest znikoma.

bogcek

Jak już będą trupy na ulicach to z głodu, bo wszystko pozamykają. Dalej niech sieją panikę, tylko czekać jak zacznie wszystkiego w sklepach brakować.

~www

~bogacek, ~Zenon - "czy trupy ścielą się ulicami?" - TO TYLKO KWESTIA CZASU.

bogcek

"~Zenon
Pytam się ile z tych osób ma objawy? a pewnie z 20.... co to za choroba gdy nie ma się objawów? czy trupy ścielą się ulicami? czy urn przybywa ? nie! większość osób umiera z chorobami współistniejącymi bądź jest w wieku, który wskazuje bardziej na wiek jako przyczynę zgonu i inne choroby niż na wirusa. Kończmy z tą maskaradą i wracajmy do odbudowy tego co zostało po koronapanice. A tym bardziej nie wpadajmy w nowe oszustwa na tym tle, bo to od nas zależy jak zareaguje rząd, rząd ma nas w d... oni chcą osiągnąć swoje dodatkowe cele, a wirus jest tylko pretekstem. Ściągajcie te kagańce.. Wyłączcie telewizory i żyjcie pełnią życia. Noszenie masek szkodzi co jest na 100% udowodnione, natomiast przed wirusem i tak nie chronią was te maski."
Te maski bardziej im zaszkodzą niż pomogą, bo nie wierzę, że zmieniają je co pół godziny (jednorazowego użytku), lub piorą systematycznie tak jak powinno się to robić (wielokrotnego użytku). Zmiany w płucach są nieodwracalne i gdy się o tym dowiedzą, będzie już za późno.

~Zdrowy

Posegregujmy fakty:
Covid to nie zmowa rządu polskiego tylko ogólnoświatowy problem USA są w poważnych tarapatach, Włochów sponiewieralo okrutnie więc każdy kto wietrzy tu spisek polityczny jest imbecylem. Patrząc na wypowiadających się tutaj imbecyli mamy dostatek.
Po drugie covid TO NIE JEST ODMIANA GRYPY tylko daje PODOBNE OBJAWY o tym że jest to grypa gdzieś chlapnal jakiś celebrytka a wiadomo że Polak bierze info z kont fejsbukowych celebrytów no i mamy fake newsa że covid to grypa.
Po trzecie maski chronią mnie przed osobami które mogą być zarażone i masek powinno się BEZWZGLEDNIE wymagać w pomieszczeniach zamkniętych. Do tego pana co o majtkach mówił. Możesz sobie je wepchać w dude Jak ci pasuje. Co kto lubi.

~ola

Jak dobrze, że są tu ludzie myślący, oby nas było coraz więcej, bo źle się dzieje. Wirusowa panika nasila się i służy tresurze Polaków. Teraz każą nosić maski , a potem będzie jeszcze gorzej. Już straszą, że bez maski nie będzie można zrobić zakupów i sklepowa dzisiaj zażądała ode mnie zaświadczenia, że nie mogę nosić maski, mimo że nie ma takiego prawa. Niedługo nic nie sprzedadzą jak się nie okaże zaświadczenia o szczepieniu p-ko covidowi. Chore to wszystko.

~rowerzystka

Zenon ty zamiast mozgu masz pusta lupinke.Szkoda ze glupotw nie boli napewno byloby cie sluchac az w Sandomierzu albo i jeszcze dalej. Ahhhhh szkoda slow .Jak sie czyta takie "wypociny" jak twoje to i nie dziwota ze maja was za prymitywow, nie obrazaj rodakow .

~Łysy

Kazali by wam w majtkach chodzic to byscie chodzili. Wielka sciema z tym wirusem. Rząd robi z wami co chce.

~Brawo

Zenon kimkolwiek jesteś nie jesteś w tym sam. Już niejednokrotnie pisałem tu to zostałem zdeptany bo znajdzi się paru niedowiarków którzy będą tu pisać że my nie uwierzymy w wirusa dopóki nikt z naszej rodzinny go nie będzie mieć .. tego się czytać nie chce. Tych bajkopisarzy .. to jest związane tylko i wyłącznie z polityką. A wy ludziki dalej wierzcie sobie w tego swirusa wirusa i noście maseczki , wymieniajcie co 15 min a nie co tydzień aż brud widać spod niej.. wydmuchane osmarkane zakaszlane gdzie grzyb tylko czeka na wyklucie.

~Acc

Brawo Zenon! Oby wiecej takich myslacych ludzi

~Zenon

Pytam się ile z tych osób ma objawy? a pewnie z 20.... co to za choroba gdy nie ma się objawów? czy trupy ścielą się ulicami? czy urn przybywa ? nie! większość osób umiera z chorobami współistniejącymi bądź jest w wieku, który wskazuje bardziej na wiek jako przyczynę zgonu i inne choroby niż na wirusa. Kończmy z tą maskaradą i wracajmy do odbudowy tego co zostało po koronapanice. A tym bardziej nie wpadajmy w nowe oszustwa na tym tle, bo to od nas zależy jak zareaguje rząd, rząd ma nas w d... oni chcą osiągnąć swoje dodatkowe cele, a wirus jest tylko pretekstem. Ściągajcie te kagańce.. Wyłączcie telewizory i żyjcie pełnią życia. Noszenie masek szkodzi co jest na 100% udowodnione, natomiast przed wirusem i tak nie chronią was te maski.

~lewatywa

do DOKTOR,
Zgłoś się do PAD o tytuł profesorski na swoje naukowe dokonania.
Pogląd na istotę tematu macie wspólny.

~DOKTOR

Ta pandemia to ściema, testy są niewiarygodne dużo wyników fałszywie dodatnich

~jasio

a cy zabawa w doktora s bliska nisz 2 cm jest zarazliwa

~Adam

Cioboku- co roku miało być.

~Adam

A na grypę cioboku choruje około 2 miliony Polaków. Ten wirus na k to też w sumie grypą tylko nadano mu groźną nazwę żeby się Polacy bali i dali się zaszczepić na czym zarobią firmy farmaceutyczne. Ot i cała prawda o chińskiej grypie.

~jdbdbd

Średnia wieków osob które zmarły na covid to 73 lata A średnia wiek polakow to 74. Jeszcze ktoś wieży w to cos

~Ziko

@acc odezwał się inteligent opierający się na opiniach z Facebooka czy celebrytów xD

~Mariusz

a PiS dal bony turystyczne by ludzie jeździli i szybciej się zarażali. Brawo

~jasio

dopóki nie bedzie wiadomo kto i gdzie zaraża chorych bedzie przybywac bo jak omijac miny jak nie wiadomo gdzie som

~Acc

Brak słow w inteligencje ludzi ktorzy wierza w tą pandemie

~Mono

Popieram łuki. Taka jest prawda. Polak mądry po szkodzie. Ludzie opamiętajcie się.

~lewatywa

Winni wzrostu zakażeń są wszyscy, którzy wątpią w moc sprawczą wirusa i demonstracyjnie to manifestują ignorując wszystkie zalecenia.

~niezalogowany

Winni są wyborcy Platformy Obywatelskiej czy Koalicji Obywatelskiej, czy Nowej Solidarności, jakby chcieli. Zbiorowisko nieodpowiedzialnych indywiduów. Jedynie mandaty mogą być skuteczne. Niestety kije wyszły z mody.

czesiekk

~Luki sam jesteś debil patrząc co piszesz

~Vrek

Morawecki musi odejsc

PlagMa

Luki, zabarykaduj sie w domu, wlacz sobie tv i nie placz. Jedzenie bedziemy Ci wrzucac przez okno. Oby tylko Tv ci dzialala i mozesz tak siedziec.

~Luki

Więcej wesel, Ukraińców, imprez i wakacji! Wszystko pod kontrolą! Lecimy na 1000 dziennie powoli! Brawo Polacy, jak zawsze będziemy mądrzy po szkodzie. Brak odpowiedzialności, głupota i lekkomyślność będzie zbierać swoje żniwo. Debile...