Bar Kaprys Mini przy Hali Targowej zaprasza na domową kuchnię

Image

Malutki, ale pełen smakowitości, znany i lubiany- Bar Kaprys ma swojego młodszego brata. Blisko ludzi i tam, gdzie najczęściej wpadamy na większe i mniejsze zakupy czeka na nas jedzenie, które już znamy i uwielbiamy. Jest co przekąsić, gdzie usiąść i nawet w biegu wrzucić co nieco na ruszt.

We wtorek 4 sierpnia, przecięciem wstęgi, oficjalnie otwarto bar Kaprys Mini. W lokalu będzie można zjeść pysznie i smacznie, a przede wszystkim tradycyjnie. Dla tych, którzy kochają polską, domową kuchnię, to miejsce idealnie się sprawdzi. I choć mini z nazwy, maxi z asortymentu.

- Lokalizacja oddziału baru Kaprys Mini wzięła się stąd, że sytuacja wywołana koronawirusem spowodowała różne perturbacje naszych najemców, m.in. rezygnację naszego wieloletniego najemcy, który po latach podziękował nam za współpracę. W związku z tym ten lokal się zwolnił w tym najtrudniejszym okresie. A że sytuacja jest specyficzna i bar Kaprys w tej chwili boryka się z pewnymi problemami związanymi z ilością odwiedzających go osób, niektórzy nasi klienci obawiają się korzystać z gastronomi. Postanowiliśmy w trybie pilnym, dzięki zgodzie naszej Rady Nadzorczej, lokal całkowicie wyremontować i uruchomić tutaj Kaprys Mini- mówi Jacek Nowicki, prezes Społem PSS.

Otwarcie baru Kaprys Mini jest uzupełnieniem dużej inwestycji realizowanej w hali targowej. Do podjęcia tej decyzji przyczyniła się sytuacja epidemiczna. W obiekcie został zainstalowany nowoczesny system wentylacji i klimatyzacji. Symbolicznie został on odebrany w dniu oficjalnego otwarcia baru.

- Mamy dużo nowocześniejszą halę i jest to kolejny krok dla dalszych działań naszej spółdzielni w zakresie modernizacji tej hali i utrzymania tutaj, zarówno najemców, jaki i naszych stalowowolskich klientów- mówi Jacek Nowicki.

W menu baru znajdziemy pyszne, polskie dania m.in.: zupy, pierogi, kopytka, krokiety z mięsem i kapustą, gołąbki, a co najważniejsze, możemy zjeść w lokalu lub zabrać jedzenie na wynos, na przykład po zakupach wpaść po świeżutki obiad dla całej rodziny. W lokalu używane są ekologiczne, drewniane sztućce. Nowoczesność i tradycja łączą się więc tu w jedną całość doskonale się komponując. Zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca. Dziś z okazji otwarcia klientów częstowano pysznym tortem orzechowym.

Bar Kaprys Mini mieści się w Hali Targowej (ul. Okulickiego 33), jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz.: 9:00 - 16:00, a w soboty w godz.: 8:00 - 14:00. W niedzielę lokal jest nieczynny.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona