Holowała pijanego motocyklistę

Image
Podczas policyjnych działań "Motocykl" funkcjonariusze zatrzymali do kontroli kierującą audi, która holowała motocykl. Okazało się, że mężczyzna siedzący na holowanym jednośladzie, był pijany. Alkomat wskazał blisko 2,5 promila w jego organizmie.

W weekend policjanci ruchu drogowego prowadzili wzmożone działania kontrolno-prewencyjne pod kryptonimem „Motocykl”. W sobotę i niedzielę zwracali szczególna uwagę na kierowców motocykli i motorowerów, którzy łamią przepisy ruchu drogowego.

W niedzielę około godz. 19:00, na drodze krajowej nr 19 w Zarzeczu, zatrzymali kierującą audi, holująca motocykl suzuki. Po zatrzymaniu pojazdów okazało się, że mężczyzna jadący na holowanym motocyklu, jest pijany. Badanie wskazało blisko 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. 42-latek nie miał przy sobie prawo jazdy, a motocykl nie był zarejestrowany i nie posiadał OC. Kierująca audi była trzeźwa.

Funkcjonariusze uniemożliwili dalszą jazdę motocykliście. Mieszkaniec Zarzecza został przekazany rodzinie.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Lidia

Przecież ten Jakub ma zawiasy za śmiertelne potrącenie.....

~Arcybiades

Gdyby nie ta akcja "MOTOCYKL" to policjanty nie zauważyliby że coś jest nie tak.

~jaki

Tak po prawdzie to pan po spozyciu nie kierował pojazdem bowiem nie miał włączonego silnika a zatem nie prowadził tylko siedział na motocyklu i był ciągniony. Można go podziwiać za ten wyczyn bowiem przy takim wskaźniku utrzymać równowagę i wiedzieć gdzie są hamulce to jest sztuką. Sądzę, że ten przypadek może się obronić w sądzie przy dobrym adwokacie.

~kisiol

W Zarzeczu młodzi na pigułkach i dopalaczach.

~ggg

"został przekazany rodzinie". Dobre hehe!!!! Łoj to zarzecze zarzecza. a do redaktorka: to nie był żaden motocyklista , ok? motocykliści tak nie jeżdżą, jasne?

~Judi

A za co kobietę zamknąć nic nie zrobiła

~Erik

Zarzecze i wszystko jasne tam tylko narkotyki pijaństwo i prostytucja BZC Zarzecze Staluffka

~Taka prawda

OBYDWOJGA DO PIERDLA NA DWA LATA.

~Taka prawda

OBYDWOJGA DO PIERDLA NA DWA LATA.