Pomóż Eli wygrać z chorobą

Image

Ela ma ostrą białaczkę limfoblastyczną, ma już za sobą bitwę na śmierć i życie… Walczy dalej mimo przeciwności losu. Możemy ją wesprzeć w zmaganiach o lepsze jutro.

Walka z nowotworem trwa

Ela to 25- letnia mieszkanka Stalowej Woli. 1 marca 2018 r. dowiedziała się o tym, że jest chora. Ostra białaczka limfoblastyczna. Rozpoczęła się walka o życie. Elżbieta została przewieziona do kliniki w Rzeszowie, gdzie była leczona do października 2018 r. Przeszła trzy chemioterapie i radioterapię. Cztery tygodnie chemii dzień i noc, następnie dwa tygodnie przerwy i znów cztery tygodnie chemii… Ratunkiem miał być przeszczep szpiku kostnego, który odbył się w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie w listopadzie 2018 r. Wydawało się, że będzie dobrze. Niestety, po 8 miesiącach znowu przyszło zmierzyć się z chorobą, nastąpił nawrót.

Aktualnie Ela przebywa w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie na Oddziale Klinicznym Hematologii, gdzie wciąż walczy. Jej mama prosi o pomoc finansową. Środki będą przeznaczone na bieżące leczenie oraz przyszłą rehabilitację. Każda, nawet najmniejsza kwota ma znaczenie. Udostępniajcie zrzutkę!

Zrzutka dla Eli

Jeśli chcesz wesprzeć Elę, kliknij tutaj -> https://zrzutka.pl/rnfum9

Każda zebrana złotówka ze zbiorki zostanie przekazana na leczenie Eli.

Akcje charytatywne "Moja i Twoja Nadzieja"

By wesprzeć Elę Stowarzyszenie Grupa inicjatyw Twórczych oraz Stowarzyszenie Rowerzyści ze Stali organizują akcję charytatywną pn. "Moja i Twoja Nadzieja". W dniach 28 sierpnia planowany jest turniej w piłkarski, koncert karaoke, turniej w bilard. 30 sierpnia odbędzie się także II edycja Rodzinnego Rajdu Rowerowego, który w tym roku będzie organizowany na rzecz Eli. Podczas trwania akcji charytatywnej będzie można wrzucać do puszek pieniądze na leczenie stalowowolanki. Specjalnie dla uczestników na mecie rajdu na terenie koła łowieckiego w miejscowości Obojna wystąpi na żywo stalowowolski zespół młodzieżowy "New Generation".

Materiał video

Gofrowe Granie Gramofonowe

Zapraszamy również na Gofrowe Granie Gramofonowe.

Wszystko to W ramach akcji "Moja i Twoja Nadzieja" - niedziela 30 sierpnia w KWIATYZESMAKIEM. Cały dzień będziemy piec dla Was nasz zdecydowany hit- GOFRY NA PATYKU w różnych odsłonach smakowych całość pieniędzy z ich sprzedaży tego dnia przekażemy dla Eli- mieszkanki Stalowej Woli. W tle dla klimatu będziecie mogli posłuchać muzyki z płyt winylowych. Razem możemy wiele. Przyjdźcie koniecznie... Pomóżmy Eli w walce z białaczką- piszą organizatorzy.

Materiał video

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona