MOPS: wyniki po tygodniu kwarantanny

Image

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli informuje, że po okresie tygodniowej kwarantanny dla kadry Ośrodka pracującej w nowej części budynku i przeprowadzonych przez SANEPID badaniach nie zdiagnozowano nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS COV-2.

W związku z koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom w czasie stanu epidemii MOPS w dalszym ciągu realizuje swoje zadania z zakresu pomocy społecznej w sposób ograniczający do minimum bezpośrednią obsługę interesantów.

Placówka zachęca mieszkańców do kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego w sprawach świadczeń pomocy społecznej. Wszelkie dane kontaktowe znajdują się na stronie MOPS-u. Możliwy jest kontakt poprzez pocztę elektroniczną i tradycyjną. Większość spraw urzędowych można prowadzić za pomocą profilu zaufanego. Adres skrzynki urzędu na platformie ePUAP.

Wszelka dokumentacja, która nie wymaga potwierdzenia odbioru powinna być przekazana do przeźroczystej skrzynki znajdującej się przy wejściu do wyznaczonego punktu informacyjnego MOPS –nowa część budynku (w godzinach pracy Ośrodka), drogą tradycyjną lub elektroniczną. Bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w wyznaczonej strefie w starej części budynku- wejście od strony ogrodu i w nowej części budynku- wejście główne. Ze względów związanych z zachowaniem bezpieczeństwa, interesanci będą wpuszczani do budynku pojedynczo.

Mieszkańcy proszeni są o zachowanie koniecznych środków ostrożności tj. zakrywanie ust i nosa, odpowiedniej odległości 1,5 m od innych osób oczekujących przed punktem informacyjnym i dezynfekcją rąk.

KASA Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej funkcjonuje według ogłoszonego na stronie harmonogramu wypłaty świadczeń. Bloczki na posiłki wydawane są według harmonogramu wywieszonego na drzwiach wejściowych do budynku Ośrodka.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Wizi

Wszystkie zdrowe juz tydzień temu było wiadomo nikt się nie zarazil

~Jol

Aż ten mops cały filar miasta od spraw wyjatkowych jeszcze więcej dawać nierobom zachęcać on więcej wyciągają niż pracownicy mops kiedy to się zmieni żeby pracujący odczuł ze do pracy chodzi i coś z tego ma

~Vrek

A gdzie są 4osoby ujęte i od kogo się zarazili jak było czysto

~TERI

EGZAMIN Z POSLUSZENSTWA TRWA NADAL

~Vrek

No to gdzie się chora zaraził i jakim cudem nie zaraził nikogo

~Vrek

No to gdzie się chora zaraził i jakim cudem nie zaraził nikogo