Będą remontować Starostwo Powiatowe

Image

Starostwo Powiatowe właśnie rozstrzygnęło przetarg dotyczący remontu własnego budynku. Zakres prac nie jest duży. Wszystkie roboty budowlane mają zakończyć się przed końcem września br.

Zadanie zostało podzielone na dwie części. Pierwsza z nich dotyczy remontu dachu budynku. Wykonawca zajmie się m.in. naprawą ścian szczytowych, remontem kominów, w tym naprawą rynku i czapek betonowych. Druga część zadania obejmie remont, który zostanie wykonany wewnątrz budynku. W zakres prac wchodzi tu m.in.: naprawa tynku w różnych miejscach obiektu, remont elewacji ściany przy wjeździe oraz ścian garaży, wykonanie opaski.

Koszty związane z remontem dachu wyniosą około 22 tys. zł, natomiast wykonanie prac remontowych wewnątrz budynku wyceniono na nieco ponad 7,5 tys. zł. Obie części tego zadania zrealizuje ten sam wykonawca, firma z Pysznicy.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Petent

Kto był ostatnio w starostwie to wie jaki cyrk się dzieje covid 19 to dla nich idealne rozwiązanie i nikt nie chce tego zmienić

Tymcio2708

Choler....a są budynki w o wiele gorszym stanie niż ten

kabi

Bezradny,
wyobrażasz sobie jakby to wyglądało, odpadające tynki i łuszcząca się farba w budynku miejskim? Co to, jesteśmy w średniowieczu? Co byś pomyślał o zarządcy takiego budynku. Raczej ty nie myślisz. U ciebie w domu jak drzwi się uszkodzą to deskami zatykasz a może snopkiem.

Na dodatek ktoś pracę dostanie i ludzie zarobią. Kapujesz?

~Acc

Nie dosc ze nieroby to jeszcze beda miec wyremontowane.Kase zainwestowac w cos pozytecznego!!!!

~Mirek

Może by tak w ramach remontu pomyśleli o tym by ludziom czekający do wydziału komunikacji zapewnic jakieś zadaszenie przed słońcem i deszczem . Ostatnio dostałem tam w kolejce ok 2.5 _3 godziny to trochę denerwujące że urzędnicy kryją się w klimatyzowanych pomieszczeniach A petenci nawet usiąść nie mają gdzie. Ps. Pani urzędniczka jutra mnie obsługiwała była bardzo miła i uprzejma pani w okularach pozdrawiam panią.

~loko

powiat to powinien zostać zlikwidowany i było by taniej

~automaniak

A kiedy zostanie ogłoszony przetarg na nową limuzynę dla władz powiatu?

~Bezradny

Moim zdaniem bez tego da się przeżyć pieniądze powinny trafić na szpital.W końcu to urzędnicy się odizolowali od petentów. Wymówka covid??

~kierowca

Trzeba przy każdym bloku na SIEDLANOWSKIEGO zrobić takie parkingi jak przy bloku numer 10 i to szybko bo za rządów PIS każdego stać na nowy samochód.

~lotto

Tzn. że koronawirus zaatakował także budynek? Skoro będziecie remontować kominy to może by zwrócić uwagę na kominy wynagrodzeń?

piejo10

Dokładnie, co z parkingiem dla mieszkańców Siedlanowskiego 2 ??? Może w końcu zdemontują bramę wjazdową od strony Siedlanowskiego i zaczną korzystać ze swojego parkingu na swoim terenie ??

~siedlanies

Super!!! A co z parkingiem? Czyli dalej mamy w nosie mieszkańców Siedlanki a w szczególności bloku nr2!

~Mieszkaniec

A za trzy miesiące przetarg na koksowniki dla petentów stojących na zewnątrz