Znów może być niebezpiecznie

Image

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy, Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne dla Miasta Stalowej Woli.

Znów może być niebezpiecznie!

16.07.2020 roku, od godz. 9.30 do godz. 22.30 prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu, miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 35 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Miejscami może wystąpić grad.

Warto więc zabezpieczyć balkony, usunąć z nich rzeczy ruchome, a wychodząc z domu pozamykać okna.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~jan

.... nie ma co straszyć nawałnicami, miasto jest zarządzane cytuję za TVPjongjang przez NAJLEPSZEGO SAMORZĄDOWACA W POLSCE, woda spokojnie spłynie do kratek ściekowych, będzie prawie sucho, panie spokojnie będą mogły przejść w szpileczkach, a jak na Okulickiego, pod Metalowcem czy koło Sezamu będzie woda po pas tzn. że ten niedobry Trzaskowski skierował tu Warszawską deszczówkę by skompromitować Nadbereznego, ale na pewno będzie to SPISEK, bo jak chmury przyjdą ze wschodu to od ruskich, a jak z zachodu to z Niemiec ....

e2rds

Tak to jest, jak w piosence, pogoda jest dla bogaczy, dla nie bogatych są prognozy złe (czytaj dla pracujących) i zapowiadają się burze w sobotę i niedzielę, jak zwykle. Od dłuższego czasu obserwuję pogodę, Stalowa Wola jest zazwyczaj omijana przez złą pogodę na tygodniu, ale bardzo często zmienia się to na sobotę i niedzielę, właśnie wtedy gdy ci pracujący mogli by z dobrej pogody skorzystać.

e2rds

prorok, znasz takie powiedzenie, " z miasta ście, a du..a ście, masło jecie, a g...o wiecie, do ciebie pasuje choć tytułujesz się prorok.

~wkurzony

Czy to ważne, co ty wypisujesz, coś cię ugryzło, twój tusek był lepszy? Wyprzedał większość majątku, gospodarkę zrujnował pod pozorem reform.

~ssmiech

Pisiory demontowac laweczki na bloniach biegusiem bo wodz kazal

e2rds

Czy to ważne, opanuj się, takie pisanie nie przynosi nikomu korzyści.

~Czy to ważne

To jest efekt pracy tego penisa lucka i jego betonowania miasta za wszelką cenę. Cały świat odchodzi od betonu na rzecz zieleni przepuszczalności i wchłanialności wody przez grunty ale ten skundlony psi syn klamczynskiego nie potrafi nic przyjąć do tego swojego pustego łebka poza partyjnymi przekazami dnia.

~prorok

jak prorok e2rds mówi że burzy nie będzie to nie będzie a jak będzie to on doopa nie prorok

jabar

lepiej nie wyjeżdżajcie po 15-ej na miasto w niskie tereny

~Arturo

Z skąd mają takie informacjie na radarze co innego a oni bzdety piszą polecam radar pogoda fajna aplikacjia na bieżąco

e2rds

bzdura, koło, albo raczej miedzy 15 a 16 może wystąpić niewielki opad i tyle, jutro tak, ale nie dzisiaj.