Spłonęły 2 MAN-y, a 2 inne auta uległy nadpaleniu. Grasuje podpalacz?

Image

To była gorąca noc wyborcza, nie tylko ze względu na wybory. Na ulicy Ofiar Katynia, spłonęły dwa samochody ciężarowe, a 2 inne uległy nadpaleniu.

Do pożaru doszło w nocy z 12 na 13 lipca 2020 roku.

- Dwa samochody ciężarowe marki MAN paliły się od strony kabiny kierowcy. Były oddalone od siebie o około 50 metrów. Informacja wpłynęła do stanowiska kierowania około 2:00 nad ranem. Do pożaru zostały zadysponowane 3 zastępy Państwowej Straży Pożarnej. Pożar zlokalizowano i ugaszono podając 4 prądy gaśnicze- mówi starszy kapitan Krystian Bąk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli.

Wstępne ustalenia wskazują na podpalenie. Na miejscu pracowali policyjni technicy oraz biegły. Ogień przedostał się również na 2 sąsiednie pojazdy powodując ich nadpalenie.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~......

Po co wszyscy to komentujecie i tworzycie nieprawdziwe zdarzenia skoro nie znacie prawdy .

koliii

niektórzy to mają szczęście.

koliii

Przyjdź do mnie też mam samochód do spalenia daje 1000 pln.

~***** ***

Wiem kto to zrobił, ale nie powiem. I nikt mnie do tego nie zmusi.

~Hetman

Z Zachodu ta "moda" przychodzi do Polski. Neomarksizm, antykultura, antifa, Bilderberg, Trzaskowski, niszczenie wartości, historii, pomników, tradycji, kultury, sztuki, narodu, rodziny, Kościoła, wychowania, edukacji, nasilający się terror, represje, cenzura, pranie mózgów, promowanie dewiacji, pedofilii, odbieranie dzieci rodzinom nielewomyślnym i przekazywanie zboczeńcom, a nawet grupom pedofilskim, wojny gangów, podpalenia, pobicia, bandytyzm - to wszystko już mają na Zachodzie, w różnym stopniu w różnych krajach, ale Polska nie pozostanie wyspą. "Marsz przez instytucje" sieje spustoszenie również u nas. Tylko nieliczni wiedzą o co chodzi.

~dodit

Podpalacz ale opłacony przez wlasciciela w celu wyłudzenia ubezpieczenia.

~Edzia

~obecny proszę się zgłosić na policję

~życzliwy

Obecny dobrze że widziałeś wszystko na własne oczy bo Policja na pewno wezwie cię na świadka i opowiesz te wszystkie nowości to twój obowiązek

~Obecny

Widziałem to na własne oczy, zbudził mnie wybuch, a później drugi, mieszkam obok i z ciekawości na fajeczke wyszedłem, na100 % podpalenie jeden na początku drugi na końcu a pomiędzy 20 autobusów , no tak się raczej ogień nie rozprzestrzenia...

~Vrek

Wygląda że spalił się z ubezpieczenia bo milicja pilnował czego innego

~edzk9

Tak samo było podczas jesiennych wyborow splonely dwa nowe auta dostawcze renault stojące blisko siebie .To po to żeby dostać odszkodowanie tylko sprawca musi być nie znany żeby je dostać.Cwaniaczki podpalają swoje auta a potem inni musza placic większe ubezpieczenie .

jabar

konkurencja, pewnie jakiegoś żula najęli bo sami by się nie odważyli