Andrzej Duda prezydentem RP. Jak zagłosowaliśmy? Powiaty: stalowowolski i niżański

Image

Polacy wybrali Andrzeja Dudę na włodarza Polski. Jak głosowali mieszkańcy Powiatu Stalowowolskiego, a jak Powiatu Niżańskiego. Jaka była frekwencja?

PODKARPACIE

Andrzej Duda: 70,92%

Rafał Trzaskowski: 29,08%

Frekwencja: 66,49%

POWIAT STALOWOWOLSKI

Frekwencja: 62,96%

Liczba kart ważnych: 51 514

Liczba uprawnionych: 81 818


gm. Bojanów: 62,58%

gm. Pysznica: 61,63%

gm. Radomyśl nad Sanem: 61,75%

m. Stalowa Wola: 63,18%

gm. Zaklików: 62,40%

gm. Zaleszany: 64,64%


Wyniki:

Andrzej Duda: 67,73%

Rafał Trzaskowski: 32,27%


gm. Bojanów: Duda: 84,66%, Trzaskowski: 15,34%

gm. Pysznica: Duda: 72,29%, Trzaskowski: 27,71%

gm. Radomyśl nad Sanem: Duda: 76,94%, Trzaskowski: 23,06%

m. Stalowa Wola: Duda: 61,20%, Trzaskowski: 38,80%

gm. Zaklików: Duda: 73,51%, Trzaskowski: 26,49%

gm. Zaleszany: Duda: 75,59%, Trzaskowski: 24,41%


POWIAT NIŻAŃSKI

Frekwencja: 61,56%

Liczba kart ważnych: 32 483

Liczba uprawnionych: 52 768


gm. Harasiuki: 60,65%

gm. Jarocin: 58,75%

gm. Jeżowe: 68,08%

gm. Krzeszów: 59,30%

gm. Nisko: 61,85%

gm. Rudnik nad Sanem: 59,40%

gm. Ulanów: 59,45%


Wyniki:

gm. Harasiuki: Duda: 83,58%, Trzaskowski: 16,42%

gm. Jarocin: Duda: 79,31%, Trzaskowski: 20,69%

gm. Jeżowe: Duda: 91,42%, Trzaskowski: 8,59%

gm. Krzeszów: Duda: 82,97%, Trzaskowski: 17,03%

gm. Nisko: Duda: 69,28%, Trzaskowski: 30,72%

gm. Rudnik nad Sanem: Duda: 69,64%, Trzaskowski: 30,36%

gm. Ulanów: Duda: 80,26%, Trzaskowski: 19,74%

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Manamana

Sąd, sejm, prezydent wszystko moje i kota umiech ***** ***
Inflacja za rogiem się zbliża a PKB się obniża, co podpisze andriu di tego jeszcze nie wiemy mii

~mdm

~Zmiasta - masz rację, tylko, że od 5 lat rządzi w Polsce PIS, a podkarpacie to ich bastion. Nic się nie zmieniło i nic ten ich ukochany prezes nie zrobił aby ten region był mlekiem i miodem płynący. Więc wniosek jest jeden. Ludzie mają za...lać za miskę ryżu, a raz na jakiś czas przekupimy ich, ich własnymi pieniędzmi. A potem marsz na wybory i głosować na dobrodziei. Żałosne.

~Zmiasta

Prawda jest taka , Podkarpacie to bardzo biedny rejon Polski. Ciężko jest o jakąkolwiek pracę młodzi ludzie jadę za chlebem za granicę, dla wielu osób renta czy 500 Plus to jedyne pieniądze dzięki którym żyją. Ludzie faktycznie się boją że jak zagłosują na Trzaskowskiego PO to mogą stracić te groszowe kwoty i zostaną z ręką w nocniku.

~Kkk

Ja czytam i oglądam wszystkie stacje korzystam też z internetu .Myślę analizuję porownuję i wyciągam wnioski.Dalekie są od akceptacji tego co robi pis i ich Nikodem Dyzma.

e2rds

bogcek, a kogo miał by słuchać i wykonywać polecenia, przecież nie faceta z kotem.

e2rds

jabar, prawda w oczy kole, ale nie denerwuj się bo jeszcze wypadek spowodujesz, a co do tego kota, to tym mianem ten facet będzie ochrzczony do końca swoich dni i tez się nie denerwuj, a komuchem to nigdy nie byłem, ale skąd ty możesz o tym wiedzieć, to ten facet z kotem korzystał z dobrodziejstw swoich rodziców w czasach komunizmu.

jabar

e2rds??? Trzaskowski prezydentem na miarę europejską? Zniszczyć Polskę? Komuchu, on nie miałby nic do powiedzenia a z tym kotem daruj sobie. Widziałeś tego kota? Pewnie w swojej głowie.

~basia

@luisia Sądzą po stylu pisania to ty nawet podstawówki nie zaliczyłaś.

~Amik

Do KKk Moze ty włącz myślenie nie czytaj gazet niemieckich ,GW i nie oglądaj TVN to twój mózg wróci na właściwe tory

~luisia

Wszyscy z PO chwalą się ,ze sa wykształceni . Przeważnie skończyli politologię lub socjologię ,a jest wielu którzy nie mają średniego wykształcenia tylko po zawodówkach np Hartwih . Jest po maturze Mieszkowski i wielu innych ,a i po podstawówkach sa prawdopodobnie .

~Kibic

Dokladnie młody znaczy jednak głupi co chwilę widzę te patologie co pije pod blokami zamiast się uczyć dzisiejsza młodzież to nie to co kiedyś

~Lila

Pani Agnieszko dziękuję za ten wpis , w pełni się z Panią zgadzam .Młodzi głosowali na Trzaskowskiego ,aby pokłonić się PO -PSL za to co robili z ich rodzicami przez 8lat rządzenia . Rodzice pamiętają i robili wszystko by im dziecio było lepiej , natomiast dzieci wdzięczne PO chcą ich powrotu . Jeśli PO powróci to władzy to będzie gorzej niż za Tuska .

~Kibic

Warto zobaczyć jak nasz prezydent wyjaśnił w Internecie na Twitterze tego pseudoredaktora Lisa miazga

~Kkk

AGA. ty przełacz troche to Tvp i Trwam. i radio maryja poczytaj gazety.Zacznij samodzielnie myśleć.

~Pola

Wygrafa ta Polska dla której SOPLICA PADEREWSKI PAN TADEUSZ CHOPIN to tylko nazwy wódek.
Mają prezydenta aż 6 województw.Ha ha ha

bogcek

"e2rds
jabar, ty nie masz jakiegoś hyzia na temat tego jadu, ciągle powtarzasz, że wszyscy inaczej myślący niż ty plują jadem, to czym ty plujesz. A Polska przegrała, mogła mieć Polskiego niezależnego, z własnym zdaniem Prezydenta na miarę Europejską, a wybrała prezydenta Palca i Sznura słuchającego poleceń faceta z kotem, nie mającego swojego zdania, śmiejącego się z własnych kawałów, podpisującego ustawy nawet nocą, dukającego w innym języku, krzyczącego do mikrofonów, niepanującego nad emocjami, zachowującego się jak chłoptaś napuszczony przez kolegów. Tyle w tym temacie."
I ty w to wierzysz, że Trzaskowski byłby niezależnym prezydentem?

~Aga

Trzaskowski wydmuszka Merkel stoją za nim wszystkie niemieckie gazety pisane po polsku widać to było w kampanii interesy obcego państwa poddanstwo wojna to byli folksdojcze żadne inwestycje w Polsce bo infrastruktura jest w Berlinie chronienie i przywracanie sb dodatków do emerytur za gnebienie narodu otoczenie się byłymi tw nawet jego matka to tw kasa na lewactwo Warszawie walki uliczne itp miliony dla tw co była szpion prl tęczowe piątki przywileje dla lgbt Zero patriotyzmu zero szacunku dla powstańców Ak i ofiar zero programu No i to haslo Nie zaciśnięte pięść tylko otwarta dłoń hehe widać to po czynach jak się zachowal na propozycje podania reki I nie słowa A czyny mówią za nie go

~Zażenowana

Biedny homofob ROMEK.Taki dumny że jest hetero.Prawie patriota.aUtożsamia się z obrońcą pedofili i pewnie kocha macierewicza rydzola itd

bogcek

"e2rds
jabar, ty nie masz jakiegoś hyzia na temat tego jadu, ciągle powtarzasz, że wszyscy inaczej myślący niż ty plują jadem, to czym ty plujesz.

~Żart2

Jak liczysz powiaty to policz ilu nierobow, niewykształconych i ciemnych głosowało na popychadło Kaczyńskiego ośle. Dzban wychowany na TVPis info.

~@żart 2

Jak liczysz województwa, to policz baranie powiaty.
A na końcu mieszkańców.
Idiota wychowany przez sokzburaka

~Hahaha

I co hejterzy z PO?
NIE TRZASŁO? smiech2 smiech2

e2rds

jabar, ty nie masz jakiegoś hyzia na temat tego jadu, ciągle powtarzasz, że wszyscy inaczej myślący niż ty plują jadem, to czym ty plujesz. A Polska przegrała, mogła mieć Polskiego niezależnego, z własnym zdaniem Prezydenta na miarę Europejską, a wybrała prezydenta Palca i Sznura słuchającego poleceń faceta z kotem, nie mającego swojego zdania, śmiejącego się z własnych kawałów, podpisującego ustawy nawet nocą, dukającego w innym języku, krzyczącego do mikrofonów, niepanującego nad emocjami, zachowującego się jak chłoptaś napuszczony przez kolegów. Tyle w tym temacie.

b-real

no tak ci co kasy nie umieja liczyc zawsze na dudusia oddadza glos i zycie...

~mdm

~Romek NY - ale ty dzban jesteś. To że napiszesz że nie jesteś "ze wsi, bezrobotnym, niewykształconym, nie biorę 500+, nie należę do żadnej partii" nie spowoduje, że takim nie jesteś. A ślub to daje ksiądz, a nie prezydent. Jeżeli faktycznie adrian jest taki normalny jak ty to z naszym krajem jest gorzej niż myślałem

Nie jestem biednym ze wsi, bezrobotnym, niewykształconym, nie biorę 500+, nie należę do żadnej partii. Mnie nie zafascynował „proeuropejski i nowoczesny” nastèpca Tuska , Trzaskowski, (kiedyś tak uwodził Tymiński). NAjbardziej mnie zraził tym że będzie dawał śluby gejom i lesbijkom.
Wybrałem Dudę, bo jest normalny jak ja.

~danter

Na Podkarpaciu ludzie wybrali miskę ryżu .
Ale to normalne ..... ciemnota skalna tu mieszka

~KNEDEL

Ciemniaki wybierają ciemniaków i mamy efekt

~Żart2

~Żart

Wiecie dlaczego Anżej przegrał w większości województw.
Bo ludzie tam wolą jeść ośmiorniczki niż zapier.....lać za miskę ryżu jak na podkarpackim kaczystanie
umiech

~Żart

Wiecie dlaczego Rafał przegrał?
Bo Kidawa nie przekazała mu swoich 2% poparcia!
smiech2 ;D

~Buhaha

Kolejna porażka. Nie chcę już liczyć, która to już z rzędu. Kodziarscy lewacy znów przekombinowali. Być może było pozostawić wcześniejszą kandydatkę, czyli Kidzię z Płońska.