Andrzej Duda prezydentem RP. Jak zagłosowaliśmy? Powiaty: stalowowolski i niżański

Image

Polacy wybrali Andrzeja Dudę na włodarza Polski. Jak głosowali mieszkańcy Powiatu Stalowowolskiego, a jak Powiatu Niżańskiego. Jaka była frekwencja?

PODKARPACIE

Andrzej Duda: 70,92%

Rafał Trzaskowski: 29,08%

Frekwencja: 66,49%

POWIAT STALOWOWOLSKI

Frekwencja: 62,96%

Liczba kart ważnych: 51 514

Liczba uprawnionych: 81 818


gm. Bojanów: 62,58%

gm. Pysznica: 61,63%

gm. Radomyśl nad Sanem: 61,75%

m. Stalowa Wola: 63,18%

gm. Zaklików: 62,40%

gm. Zaleszany: 64,64%


Wyniki:

Andrzej Duda: 67,73%

Rafał Trzaskowski: 32,27%


gm. Bojanów: Duda: 84,66%, Trzaskowski: 15,34%

gm. Pysznica: Duda: 72,29%, Trzaskowski: 27,71%

gm. Radomyśl nad Sanem: Duda: 76,94%, Trzaskowski: 23,06%

m. Stalowa Wola: Duda: 61,20%, Trzaskowski: 38,80%

gm. Zaklików: Duda: 73,51%, Trzaskowski: 26,49%

gm. Zaleszany: Duda: 75,59%, Trzaskowski: 24,41%


POWIAT NIŻAŃSKI

Frekwencja: 61,56%

Liczba kart ważnych: 32 483

Liczba uprawnionych: 52 768


gm. Harasiuki: 60,65%

gm. Jarocin: 58,75%

gm. Jeżowe: 68,08%

gm. Krzeszów: 59,30%

gm. Nisko: 61,85%

gm. Rudnik nad Sanem: 59,40%

gm. Ulanów: 59,45%


Wyniki:

gm. Harasiuki: Duda: 83,58%, Trzaskowski: 16,42%

gm. Jarocin: Duda: 79,31%, Trzaskowski: 20,69%

gm. Jeżowe: Duda: 91,42%, Trzaskowski: 8,59%

gm. Krzeszów: Duda: 82,97%, Trzaskowski: 17,03%

gm. Nisko: Duda: 69,28%, Trzaskowski: 30,72%

gm. Rudnik nad Sanem: Duda: 69,64%, Trzaskowski: 30,36%

gm. Ulanów: Duda: 80,26%, Trzaskowski: 19,74%

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~***** ***

Już ewangelista Mateusz nie rozdaje kartonów z milionami przy klaskaniu ogłupiałych przydu.asów?

~***** ***

Zbliżamy się do momentu kiedy będziemy całować księdza w rękę a Kaczora w doopęsmiech2

~@Demokrata

***** ***

~Demokrata

Widzę, że niektórym marzą się głosowania i czasy za komuny, gdzie trzeba było zapewnić frekwencję 90 % na wyborach, żeby nie mieć kłopotów w pracy, głosowało się na opozycję a i tak po sfałszowaniu komunistycznych komisji wychodziło, że ci co mieli przejść ( oczywiście zaufani władzy) dostawali min 95% a z opozycji max 5%. Później trzeba było iść na pochód 1-o majowy z gołąbkiem pokoju, tez obowiązkowo, żeby nie było konsekwencji, tudzież na czyn społeczny np. praca łopatą przy wyrównaniu terenu pod trawniki, gdzie taka pracę 100 społeczników, w Stalowej Woli mógł wykonać spychacz z HSW w ramach prób sprawnościowych w ciągu zaledwie 1 godziny. Tym co się marzą takie czasy mogą jeszcze wyemigrować np do Białorusi, Kuby albo Korei Północne lub godnie przyjąć wyniki demokratycznych wyborów i basta!!!!!!

~Apel

Hej, te słowa skierowane są do ciebie, właśnie do ciebie. Do przyszłego bohatera, dla wielu ludzi, jeśli chcesz nim zostać, to zabij prezydenta tego miasta. Zrób w życiu coś ważnego.

~Hahaha

W ciągu pięciu lat to wszystko pier..lnie, jeszcze wspomnicie moje słowa.

~Smutna prawda

Ten kraj może uratować, już tylko wojna domowa. Innej opcji nie ma.

~andy

brak slow na to miasto

~Aga

Olo które to gazety bo 90 procent to niemieckie plus wyborcza gaz wyprostowany niezależny ruskie zwrócili kasę zbrojenie popytaj ile ma zamówień huta i ile ludzi ma pracę zwracanie żydom nie słyszę nic o 447 A zwracają jak mają papiery plus warszawa i te niezależne sądy Wyklęci i Pilecki to bandyta jedziesz ubeckim językiem jak te lewackie plemię trzeciej RP i ten Twój trzaski

~Allo

Optymista no u Niemca już stawiają pomniki leninowi i marksowi takie nowoczesne że hihi i do tego przylepili sodomitow lgbt super to nowoczesne A Lenina i Marksa to my już przerobili

~OBSERWATOR

Do obca, może byś udowodniła to co wypociła, to bardzo inteligentny komentator i ja bardzo lubię czytać jego komentarze.

~OBSERWATOR

Do obca, może byś udowodniła to co wypociła, to bardzo inteligentny komentator i ja bardzo lubię czytać jego komentarze.

~Optymista

10 : 6 taki wynik województw. W 10 to Polska zachodnia a 6 bliżej do wschodu. Mądrym bliżej do Europy, a ciemnogód chce do Władimira Władimirowiczasmiech2

~obca

DO-takaprawda ---osoba ,która pisze pod tym pseudo chyba ma już demencję starczą bo pisze to samo w koło isame bzdury apeluję o opamiętanie się zabiera dużo miejsca----!

e2rds

Pisałem niedawno, że rachunki za energię elektryczną przyjdą zaraz po wyborach by nie drażnić wyborców i przyszły dzisiaj. Cena 1 kWh wzrosła o 19,6 %, w sumie zapłacę za podobny okres 58 zł więcej, dla mnie to pryszcz, niech inni się martwią, szczególnie wyborcy Palca i Sznura.

e2rds

INTELIGENT vel takaprawda vel pseudointeligent, na określenie "przyjacielu" ni obrażę się, bo nikogo nie uważam za wroga, ale już pisałem, nie hejtuj w godzinach pracy, bo to bardzo nieładnie i wiesz dlaczego. Twój post dot wyborów przypomnę ci za trzy lata, obyś tak nie wyszedł jak z wyborami Dudusia. Trzaskowskiego niezależności kwestionowanie na razie nie podlega dyskusji, natomiast zależność Dudu od Nowogrodzkiej jest udowodniona. Ja nie atakuje Polaków i w tym miejscu kłamiesz, ja już niejednokrotnie pisałem, że będę cię punktował nie za to co piszesz, choć to czasami należy skomentować, tylko, że robisz to w czasie pracy. Nie rozśmieszaj mnie z tym co ty byś zrobił, gdy byś startował, ego przerasta znacznie osobę.

bogcek

Mam na myśli te niektóre warszawianki z Warszawy.

bogcek

"~Czy to ważne
Polkom znudziło się żyć po pachy w gównie i zapragnęli żyć w gównie po uszy"
A powiem ci, że mi nie szkoda tych warszawianek

~Cała prawda

@taka prawda
No chyba raczej za głupiego go mieli ,bo nie chcieli głosować ,a wynik ....
Poza tym takie śliskie te wybory,tyle informacji o nieprawidłowościach wplywa. Katolik z niego,a obnosi się teraz z wiarą na Jasnej Górze .
A Pan Bóg powiedział.Gdy się modlicie nie bądźcie jak obłudnicy.Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać.
Strzeżcie się ,żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi,aby was widzieli.Ale kiedy się ma takich wyborców jak ty ,,taka prawda,,zawsze można spróbować .

~wiechu

Pisać każdy może,raz lepiej,raz trochę gorzej...Niejaki ~RST znów wypierdział komentarz zapewne nie wiedząc,że pierdzenie publiczne ostatnio bywa karane. Z kolei ~INTELIGENT z uporem maniaka prezentuje przekaz TVP,myląc fakty.Taki materiał rzeczywiście prezentowany był w TVN 24,ukazywał jednak jak to oficer WP trzymał parasol nad B.Misiewiczem.Do takiego upodlenia wojska doprowadził były minister Antoni Smoleński. ~takaprawda - albo cała Polska,albo wszyscy Polacy.Z tym,że niewiele ponad połowę uprawnionych dokonało "mądrego" wyboru.Reszta głosowała realnie,nie ulegając nachalnej propagandzie.Teraz będąc w zachodniej części kraju wstyd się przyznać,że pochodzę z podkarpackiego.

~Czy to ważne

Polkom znudziło się żyć po pachy w gównie i zapragnęli żyć w gównie po uszy

~ssmiech

Znajacym perfekt jezyki -dwa tylko z butow prezesa

~RST

Dziękujemy Panie Prezydencie za wszystko. Dziękujemy, Pan jest najlepszym Prezydentem w historii Polski, Eleganckim dobrze prezentującym nasz Kraj na całym świecie, stojącym na straży POkoju a nie POstkomunistycznym wypierdkiem o tęczowych kolorach służącym NRD I ZSRR.

~INTELIGENT

Do e2rds, przyjacielu mam dla ciebie bardzo ważną wiadomość jak podają wszystkie media patriotyczne to za 3 lata PIS wprowadzi do sejmu i senatu przynajmniej 40 więcej posłów i senatorów. Zapamiętaj to sobie dziś bo za 3 lata ja tobie to przypomnę a wtedy ty nauczysz się szanować ludzi o poglądach prawicowych. Udajesz, że z PZPR ie masz nic wspólnego a atakujesz POLAKÓW o poglądach prawicowych. A jaki Trzaskoski jest nie zależny to pokazała telewizja TVN 24 kiedy BUDKA rozkazał Trzasce trzymać parasol wysoko a Trzaskoski jak malutkie dziecko tak zrobił. Bo ja na miejscu Trzaskoskiego wcale BUDKI bym nie posłuchał bo co BUDKA ma mi dyktować. [ oczywiście gdybym startował na prezydenta POLSKI].

~takaprawda

Cała POLSKA i wszyscy POLACY zazdroszczą mieszkańcom PODKARPACIA tak mądrego wyboru na prezydenta PANA PREZYDENTA DOKTORA PRAWA ANDRZEJA DUDY. Mieszkańcy PODKARPACIA pokazali , że to niezwykła KASTA POLAKÓW, bo dzięki mieszkańcom szczególnie naszego miasta PIS wygrywa już chyba setne wybory. Jesteśmy prawdziwym matecznikiem partii PIS z czego ja jestem wyjątkowo dumny jako mieszkaniec tego miasta.

bogcek

"e2rds
bogcek, a kogo miał by słuchać i wykonywać polecenia, przecież nie faceta z kotem."
Ja nie wiem, czy Merkel nie ma kota.

~Edek

Nawet PZPR nie wydymał tak narodu jak PIS !!!! Mało tego !!!!
Naród chce jeszcze !!!!!!

~józek

Na nic lewactwo, na nic niemieckich mediów trudy.Nic nie zdołalo pokonać Andrzeja Dudy

~olo

~Aga - Duda wydmuszka Kaczyńskiego i Trampa. Stoją za nim wszystkie żydowskie i amerykańskie gazety pisane po polsku. Widać to było w kampanii. Interesy obcego państwa, poddaństwo, wojna. To byli kapo. Żadne inwestycje w Polsce bo infrastruktura, gaz, samoloty, pociski itp. są w Waszyngtonie. Chronienie i oddawanie majątków żydom. Otoczenie się byłymi komuchami. Kasa na nacjonalistów, w Warszawie walki uliczne itp miliony dla kolesi, żydowskie przywileje. Zero patriotyzmu, zero szacunku dla powstańców AK i promowanie bandytów z wyklętych, zero własnego zdania, he he. Widać to po pięcioletnich czynach jak się zachowywał. A czyny, a właściwie ich brak mówią za nie go.

~ TO JA

glupie miasto st wola wybralo durnia szkoda gadac