Aplikacje wspierające odchudzanie - licznik kalorii

Image

Jeżeli postawiłaś sobie cel że chcesz schudnąć i stosujesz już dietę dbasz o dobór odpowiednich produktów , które zjadasz, starasz się być aktywna w ciągu dnia, to warto pomyśleć także o aplikacjach na telefon, które wspomagają odchudzanie.

Tego typu darmowych aplikacji jest bardzo wiele, mają one za zadanie ułatwić ci proces zrzucania wagi. Najpopularniejszą aplikacją o tematyce odchudzania, jest aplikacja, która zlicza ilość kroków , które robisz w ciągu dnia. W takiej aplikacji można sobie ustawić swój cel jaki chcesz osiągnąć, czyli jaką ilość kroków chcesz zrobić w ciągu dnia.

Aplikacje do liczenia kalorii

Kolejną ciekawą aplikacją jest YAZIO - Licznik Kalorii, jak każdy z nas wie żeby chudnąć trzeba zjadaj mniej kalorii niż wynosi nasz zapotrzebowanie kaloryczne. W tej aplikacji wyliczysz swoje zapotrzebowanie kaloryczne, a dodatkowo można wybierać posiłki typu jajecznica czy też bułka na śniadanie i aplikacja od razu zlicza to co zjadasz, pokazując ile kalorii do tej pory zostało zjedzone. Dzięki tej aplikacji możesz kontrolować ilość zjadanych kalorii.

Darmowe aplikacje dietetyczne

Więcej na temat tej aplikacji jak i innych, które pomagają w odchudzanie znajdziesz na tej stronie www.embiznes.pl na stronie znajdziesz także recenzje smart opasek, które także potrafią zliczać ilość kroków czy też spalone kalorie w zależności od rodzaju aktywności fizycznej.

Aplikacje do biegania za darmo

Jeżeli lubisz aktywność fizyczną a dokładniej bieganie, to aplikacja Runtastic będzie dla ciebie, pokazuje dokładnie przebiegniętą trasę na mapie na podstawie pozycji z GPS-a a tym samym ilość przebiegniętych kilometrów, czas w jakim dystans został przebiegnięty oraz statystyki na jakim odcinku z jaką prędkością biegasz.

Szybkie i skuteczne odchudzanie - Dietetyk porady

Jeżeli chodzi o tematykę odchudzania, to poza aplikacjami, które mogą nieco ułatwić ci pozbycie się zbędnych kilogramów, warto także skonsultować się z profesjonalnym dietetykiem, który zbierze wywiad odnośnie twojej diety i zoptymalizuje to co jesz pod kątem doboru mikro jak i makro składników, których masz za dużo bądź za mało. Na smedyczny znajdziesz bardzo wiele informacji dotyczących diet, problemów z odchudzaniem czy też kontakt do profesjonalnego dietetyka, który doradzi ci jak efektywniej się odchudzać.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.