Wypadek. 2 osoby ranne w szpitalu

Image

Do wypadku doszło w czwartek 9 lipca 2020 roku. Kierowcy z obrażeniami ciała trafili do stalowowolskiego szpitala.

- Po godzinie 9:00, pomiędzy miejscowością Zaklików a Lipa doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem volkswagen passat 64- letni mężczyzna najechał na tył pojazdu marki ford, który podjął manewr skrętu w drogę leśną. Fordem podróżował 55- letni mężczyzna. Oba pojazdy poruszały się od strony Zaklikowa w kierunku Lipy. W pojazdach nie było żadnych pasażerów- mówi sierż. szt. Małgorzata Kania, oficer prasowy stalowowolskiej Komendy Powiatowej Policji.

Na miejsce skierowano policję ze stalowowolskiej drogówki, straż pożarną, a także Zespół Ratownictwa Medycznego. Droga na jednym pasie była zablokowana, ruch odbywał się wahadłowo. Jeden z kierowców wyszedł z auta o własnych siłach, drugi tuż po wypadku siedział w pojeździe, który wylądował w rowie.

Policjanci przebadali kierowców na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierujący byli trzeźwi. Na miejsce skierowano grupę operacyjną.

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~zenek

Przepisy wyraźnie mówią : sygnalizujemy kierunkowskazem zamiar skrętu, a nie jak większość już sam skręt i to z opóźnieniem. Kto ich tak uczył jeździć ? . Chyba że oszczędzają prąd i żarówki. Za komuny za nie włączenie kierunku był mandat.

~Angor

Nagminne - jazda na zderzaku,szczególnie młodych na niemieckich szrotach.Wlasnie starsi kierowcy bardziej przestrzegają przepisy od.. Jestam za obowiązkowym badaniem wzroku kierowców po 50 ce np co 5 lat / noszących okularynp co. 10 lat /.

~ziuta

"Wypadek. 2 osoby ranne w szpitalu" - a cóż to się stało w tym szpitalu? Bo nic nie napisali, a tylko o jakimś wypadku koło Lipy

~gość

odstęp !!!

jabar

Barnaba uważasz 64-latka za staruszka? Taki jeszcze ma kartę mobilizacyjną i w razie W idzie na wojnę. Siada do skota i dalej jeździ. A że dupnął w poprzednika to na pewno się zagapił albo poprzednik gwałtownie zahamował bo chciał siusiu w lesie zrobić. Raczej może być wina i tego i tego. W arabskich krajach tego wina co ma przód rozbity, koniec kropka, nie ma tłumaczenia.

~Barnaba

Czyli wg was jak się ruszyło to się już jedzie i nie trzeba obserwować co się na drodze dzieje? Winy sprawcy w tym zdarzeniu nie ma?

~Vrek

Bo grzybów jeszcze nima i nie będzie

~Vrek

A po 2 do lasu bez d....

~Vrek

Wszystko jest na ty h zdjęciach tylko to co niertrzeba

~Balon

Lolo uspokój się. Być może słabo się kierowcy zrobiło albo chciał gdzieś zadzwonić i pomyślał że skręci w leśna dróżkę.

~Lolo

tylko po co skręcał w drogę lesną skoro był sam ? a tak , to wolno wjeżdżać w drogi leśne ?

~Złośliwy

A może gdyby kierowca forda był lepiej wyszkolony i patrzył w lusterka to też nic by się nie stałoumiech

~mmm

Dokładnie, kierunek włączamy jeszcze zanim zaczniemy zwlaniać do skrętu, a większosc robi to juz w trakcie skręcania...masakraa!!!

~tarem

Barnaba- A może skręcający w leśną drogę powinien odpowiednio wcześniej zasygnalizować zamiar skrętu ? Co ma wspólnego z wiekiem brak umiejętności używania kierunkowskazów?
To jest nagminny błąd kierowców zarówno młodych jak i starszych.

~Barnaba

Kto dalej uważa że prawo jazdy powinno być nadal wydawane dożywotnio. Może jakby ktoś zbadał sprawcę to by zdarzenia nie było...