Znów zapadła się jezdnia. Noga z gazu!

Image

Kolejny raz zapadła się główna ulica w Nisku. Trudno już zliczyć który to już raz, więc… nie liczymy.

Problem zapadania się głównej drogi w Nisku znany jest nie od dziś. Przypominamy, że w styczniu 2018 roku remontowany był kolektor w ulicy Sandomierskiej. Odbywał się on metodą bezwykopową na odcinku od Jednostki Wojskowej do skrzyżowania przy szpitalu (z wyłączeniem 100- metrowego odcinka między tzw. Zielonym Dworkiem a Policją, który był już wcześniej remontowany). Kolektor oczyszczono z elementów betonowych, którymi został on pokryty z powodu właśnie zapadania się. Później wypełniono go żywicą epoksydową. Dzięki temu utwardzeniu jezdnia miała się już nie załamywać. Tymczasem w kwietniu 2018 roku zapadł się pas ruchu na Sandomierskiej biegnący w stronę Rudnika. Został on więc zamknięty i naprawiony.

Potem w maju 2019 roku znów zrobiło się wgłębienie, które naprawiono. A później wielokrotnie mówiono o tym problemie i… znów mówiono. Tydzień temu znów coś dłubano w jezdni. Dziś już droga zamknięta na jednym pasie. Kierowcy, uważajcie więc!

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Karo

I ten szambowóz kursujący 2x w tygodniu na Malcach mimo kanalizacji istniejacej już kilka dobrych lat.
Nisko to jednak stan umysłu

~Ress

Napewno załatwi to pewien PAN JACEK który zapomniał że doniósł na psiarnie na innego więc on załatwi wam te dziury jest w podnoszeniu najlepszym konfidentem 2

~Do niżanin

Wszystkie urzędy załatwiają interesantów w drzwiach, UP w Nisku to fikcja.....to może i te paniusie zza biurek po łopacie i do roboty . Albo kur.....niech się biorą do roboty i otworzą biura dla petentów www albo do łopaty ! Co to kur...jest? Idziesz do urzędu pracy a tu w drzwiach wejściowych halt, przez telefon tylko paniusia się pyta czy bezrobotny znalazł sobie zatrudnienie bo to kwestia podejścia do problemu. Jakbym taką w łeb walnął, to po co ten urząd jak bezrobotny ma znajdować pracę sam?

~Karo

'' woda z kranu w kolorze bursztynowym''
+ cola gratis z kranu w Nisku
+ wiecznie zapadająca się jezdnia (kiedyś dojdzie tam do tragedii)
wybierajmy dalej czerwonych,
BY ŻYŁO NAM SIĘ LEPIEJ ;)
Ha, ha., powoli już ręce opadają

~hehe

jeden Trzask.. i goowno wybija.. albo dziura w ziemi wypada

~obywatel

a pis dalej nic nie robi tylko pierdzi w stołki i czesze kasę przy korycie....

~ytr

w nisku do tej pory myslą że jak wyleją smołę na piasek to będzie bazalto-piaskowiec umiech umiech ku...a parapety cymbałami robione..

~niżanin

Mam propozycję radni i urzędasy po łopacie i pod nadzorem ,,władz " do roboty

rodzynek

wiadukt przez Nisko - od koszar aż po rondo ! Można by bez problemu do Rzeszowa dojechać .

~siwy

~jenzynier bardzo dobry pomysł!!! zaoszczędzą na remontach

~jenzynier

proponuje zrobić wiadukt nad tą jezdnią

~Jol

A wum się zapadaju błunia. Haha. A paczyta na nos a nie widzita siebie( pisownia wiejska żeby Wielowieś stalowa Wola zrozumiała)

~Jol

A wum się zapadaju błunia. Haha. A paczyta na nos a nie widzita siebie( pisownia wiejska żeby Wielowieś stalowa Wola zrozumiała)

~Lksh

Looka a Wy byście nie istnieli jakby nie huta i wszystkie okoliczne wioski jakby na was nie robili. Każde miasto ma jakieś miejsce z którego jest znane lub istnieje więc stul dziubeczek jak zazdrościsz

~ogrodnik

trzaskowski wisi na płocie, naprawi po wyborach

~abc

jest to droga krajowa, własność Skarb Państwa

~Looka

Gdy mówisz wielowieś masz oczywiście na myśli stalowa wola. Jakby nie jednostka wojskowa w Nisku to wasza wiocha nie istniałaby do dzisiaj a wy pławiaki jeździlibyście wozami drabiniastymi.

~bvgfr

Gdy mówisz Nisko masz na myśli dziura, gdy mówisz dziura masz na myśli Nisko.

lebron

21. wiek...

~mnbbvc

Ludzie zróbcie porządnie pod asfaltem to nie będzie się zapadać!

~Vrek

Nisko chcedo piekła a czaskowski z andrju to zalatfoim

~Realista

Zaorać całe Nisko ;-)
A tak serio to wziąć porządną firmę A nie po znajomosciach i cenach...

~Faraon

To co wyprawiają od lat z remontem tej drogi to kryminał. Czy można zrobić raz a dobrze a nie picu picu? To nie lot na Marsa tylko zwykła droga i od lat ta sama prowizorka. Już by tam autostradę z metrem wybudowali za ta kasę i w tym czasie. To jest działanie na szkodę mieszkańców.

wiktor70

czy nisko sobie z tym kiedykolwiek poradzi

~sdfgs

może Covid 19 z stamtąd wychodzi

~quest

ozimek d..il moze tu napisać doktorat - bo ta niemota siedziała przy ciepłym korycie 20 lat i udawała że jak siedzi dalej w nisku to na taczki i po mieście objazd niech ludzie zobaczą kto nimi rządził....

maciek22

Ja chcę tylko jeszcze zwrócić uwagę na to, że żeby ominąć "przeszkodę" konieczne jest złamanie przepisów, ponieważ tuż przed dziurą jest linia podwójna ciągła. Idąc dalej - każdy z kierujących uchwyconych na zdjęciach, który ominął zapadnięty kawałek powinien dostać mandat za przekroczenie linii podwójnej ciągłej. Pretensje z tytułu "pokuty" proszę kierować do osoby zarządzającej ruchem w Nisku

~kris35

Opcja pierwsza .- Należy wprowadzić ruch wahadłowy na odcinku 200 metrów i zwyczajnie wywalać wadliwe rury odcinek po odcinku. Opcja druga - wywalić pseudo inteligentów (czytaj darmozjadów) z zarządu miasta.

NiskoToWszystko

Od prawie 30 lat droga się zapada, a kolejne władze Niska (Gminy i Powiatu) nie są w stanie skutecznie uporać się z tym problemem. Za to ciągle ogłaszają sukcesy w rewitalizacji plant, parku i budowie kolejnej nitki wodociągu w najodleglejszej wiosce. Dlaczego Panowie regularnie nie odwiedzają ministerstwa infrastruktury i GDDiK w tej sprawie? Dodatkowo zaangażować ministerstwo środowiska wraz z NFOŚ do wymiany kolektora. Ale nie - lepiej przez 30 lat łatać kolejne dziury.

~SENIOR

WIELKIE MI HALO NIE TYLKO W NISKU SIĘ ULICE ZAPADAJĄ .