Najczęstsze błędy podczas odchudzania - brak efektów?

Image

Mimo iż sezon wakacyjny już się zaczął to wiele osób myśli jak skutecznie schudnąć 5 kg w ciągu miesiąca. Nie dla wszystkich jest to takie proste, ponieważ wiele osób próbując się odchudzić popełnia wiele prostych błędów, które skutecznie utrudniają im utratę wagi.

Porady dietetyka na schudniecie

Jeżeli zdarzyło ci się odchudzać i mimo stosowania różnych diet, które w internecie były opisywane jako skuteczne, twoja waga nie spadała, prawdopodobnie robisz coś źle. Dlatego swoje postanowienie o odchudzaniu warto zacząć od konsultacji z dietetykiem, który podpowie co powinnaś wyeliminować ze swojej diety a co zastąpić żeby cała kuracja była efektywna medicot na tej stronie, znajdziesz kontakt do profesjonalnego dietetyka, który poza ułożeniem indywidualnie dopasowanej diety, doradzi i podpowie co warto jeść żeby waga zaczęła spadać.

Produkty typu fit

Jest wiele produktów , które w nazwie mają fit, bądź że są dietetyczne ale w odchudzaniu jedynie przeszkadzają. Jednym z takich produktów s płatki śniadaniowe, często reklamowane jako fit i zdrowe, owszem zawierają dużo witamin, dodatkowo mają kawałki owoców ale jednocześnie bardzo dużo cukru przez co są bardzo kaloryczne i jedynie utrudniają odchudzanie.

Jednym z bardzo zdrowych przekąsek są orzechy, które maja wiele pozytywnych właściwości aczkolwiek są bardzo kaloryczne i skutecznie utrudnią utratę wagi, 100 g orzechów to ok 600 kcal, to jest 1/3 dziennego zapotrzebowania kobiety na kalorie w ciągu dnia.

Co pić na diecie oprócz wody

Jeżeli chcesz się odchudzasz i przechodzisz na dietę, warto z diety wyeliminować słodkie napoje, które także jedynie przeszkadzają w odchudzaniu, ponieważ są kaloryczne i warto zastąpić je zwykłą wodą. Podczas przechodzenia na dietę ograniczasz spożywanie kalorii a co za tym idzie często odczuwasz głód, dlatego warto do diety dodać wysokobiałkowe produkty, które powodują na znacznie dłuższy czas uczucie sytości.

Suplementy diety na spalanie tłuszczu

Podczas odchudzania poza dietą, warto zastosować suplement diety, który dodatkowo zahamuje apetyt i zwiększy poziom energii , co ułatwi nieco kontrolowanie diety i pomoże zwiększyć poziom aktywności fizycznej. Jednym z takich suplementów diety, pozwalających zapanować nad apetytem jest DNP, zawierającym w swoim składzie wyciąg z zielonej herbaty, który przyśpiesza metabolizm kofeinę 200 mg, która delikatnie dodaje energii, tauryna 100 mg wzmacnia działanie kofeiny i wydłuża jej czas działania, L- karnityna 500 mg przyśpiesza przemianę materii, aminokwasy rozgałęzione BCAA oraz chrom, który zmniejsza uczucie łaknienia, więcej na temat tego suplementu przeczytasz w tym artykule, gdzie znajduje się dokładny skład suplementu.

Błędy żywieniowe w odchudzaniu

Wyeliminowanie błędów żywieniowych z diety w połączeniu z odpowiednim suplementem diety oraz zwiększoną aktywnością fizyczną, pozwolą ci systematycznie tracić na wadzę bez stosowania bardzo niskokalorycznych diet, które nie do końca mogą być odpowiednie dla ciebie.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.