Będzie kolejna edycja „Bitwy o wozy”

Image

Na Podkarpaciu samochód z akcji „Bitwa o głosy” pojedzie do Gminy Cisna, jedynej, gdzie obywatele głosowali na Rafała Trzaskowskiego. Teraz tam, gdzie będzie największa frekwencja w II turze wyborów prezydenckich, również skierowany będzie kolejny wóz bojowy. Warto o tym pamiętać i pomóc swoim druhom z lokalnego OSP. W końcu to oni dbają o bezpieczeństwo i stawiają się tam, gdzie jest jakiekolwiek zagrożenie.

W II edycji akcji „Bitwa o wozy” środki zostaną przeznaczone na zakup 49 nowych wozów bojowych dla 49 gmin. W każdym z byłych 49 województw (według stanu granic województw na 31.12.1998 r.) gmina do 20 tys. mieszkańców z najwyższą frekwencją w II turze wyborów prezydenckich otrzyma wóz strażacki.

– Chcemy, żeby rozłożenie dysponowania wozami było równomierne w całej Polsce. Przyjęliśmy, że środki trafią do gminy na terenie każdego dawnego województwa, gdzie będzie najwyższa frekwencja w II turze wyborów prezydenckich. Jedynym elementem, który będzie brany pod uwagę, będzie tylko i wyłącznie frekwencja, a nie wynik wyborczy– mówił szef MSWiA.

Wartość jednego samochodu to niemal 800 tys. zł. Promesy na zakup wozów dla OSP po I turze wyborów prezydenckich dla jednostek samorządu, gdzie uzyskano najwyższą frekwencję w swoim województwie trafią do gmin: Czernica (woj. dolnośląskie), Osielsko (woj. kujawsko-pomorskie), Godziszów (woj. lubelskie), Zabór (woj. lubuskie), Nowosolna (woj. łódzkie), Żegocina (woj. małopolskiego), Michałowice (woj. mazowieckie), Praszka (woj. opolskie), Cisna (woj. podkarpackie), Kulesze Kościelne (woj. podlaskie), Koszarawa (woj. śląskie), Masłów (woj. świętokrzyskie), Stawiguda (woj. warmińsko-mazurskie), Suchy Las (woj. wielkopolskie), Rewal (woj. zachodniopomorskie) i miasta Łeba (woj. pomorskie).

Frekwencja wyborcza wśród zwycięskich gmin wyniosła w I turze wyborów prezydenckich od 67% do 86%.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Naprzód!

To nieprawda, że nie warto iść na wybory. To obowiązek każdego obywatela. Pójście na wybory jest bezpieczniejsze od pójścia do sklepu. Ważne, aby zagłosować mądrze. Namawiajcie znajomych i wygramy ten wóz!

~Kaczitix

Tylko Duda sie liczy brawo dla tych co zagłosują na niego

~M.p.t

Do takaprawda
Stalówka ma chyba z tego co pamiętam ma trochę więcej.

~M.p.t

Do takaprawda
Stalówka ma chyba z tego co pamiętam

~M.p.t

Do takaprawda
Przeczytaj dokładnie regulamin tej Bitwy. Stalowa Wola nie ma szans na to auto. Tylko gminy do 20 tysięcy mieszkańców. Stalówka ma chyba z tego co pamiętam

~lekarz

Do melina plus, hejterze masz się szybko zgłosić do przychodni na WYSZYŃSKIEGO bo z tobą jest bardzo źle. Wszyscy mądrzy POLACY tylko na PANA PREZYDENTA DOKTORA PRAWA ANDRZEJA DUDE zagłosują.

~lekarz

Do melina plus, hejterze masz się szybko zgłosić do przychodni na WYSZYŃSKIEGO bo z tobą jest bardzo źle. Wszyscy mądrzy POLACY tylko na PANA PREZYDENTA DOKTORA PRAWA ANDRZEJA DUDE zagłosują.

~MelinaPlus

Skopiujcie to na swoją tablicę i wszędzie, gdzie się da. Przekonajcie znajomych, żeby iść na wybory.

Głos na Czajkowskiego! On ma ofertę dla młodych, a PiS dba o interesy osób żyjących z zasiłków. Elektorat PiS-u to osoby bez wykształcenia oraz rentierzy, którzy za ich rządów mają raj.

PiS wprowadza podatek od smartfonów, natomiast szybko wycofał się z pomysłu opodatkowania każdego kolejnego mieszkania.

Nie dajcie się zwieść na 500 Plus. To nie działa, bo młodzi nie mają warunków do założenia rodziny ani do wychowania więcej dzieci.

Dzietność:
- 2010 rok - 1,41
- 2020 rok - 1,29

Brawo PiS!

PiS konsekwentnie realizuje program Melina Plus. Młodzi po studiach gniją po kilka osób w dziurach z PRL-u w podłych warunkach bez szans na stabilizację, rozwój, założenie rodziny i bez warunków do pracy.

Na czym polega program:
1. Likwidacja programu Mieszkanie dla Młodych.
2. Rentierzy masowo skupują mieszkania deweloperskie za gotówkę.
3. Zakup nowego mieszkania w oddanej inwestycji graniczy z cudem.
4. Banki podwyższają wymagania i minimalny wkład własny.
5. Wykup mieszkań spółdzielczych za 1% i wynajem takich dziur studentom.
6. Zawyżanie cen nieruchomości przez spekulantów.
7. Państwo w żaden sposób nie pomaga młodym kupić pierwszego mieszkania.

Czajkowski otwarcie mówi, że posiadanie własnego mieszkania jest jedną z najważniejszych barier dla wszystkich młodych ludzi.

Chcesz własne mieszkanie? Pierwszy scenariusz: masz na wkład własny, więc idziesz do dewelopera, ale dowiadujesz się, że ten jeszcze nie wbił łopaty w ziemię, a wszystko sprzedał za gotówkę. Drugi scenariusz: nie masz jeszcze zdolności kredytowej, bo banki podnoszą wymagania. W obu przypadkach musisz dalej gnić w dziurze lub wynająć "apartament" za połowę wypłaty. Jeśli zamieszkasz z drugą połówką w "apartamencie", to i tak wam rentier nie pozwoli na dzieci, natomiast nigdy nie odłożycie na własne 4 kąty.

PiS musi odejść. #wypad2020 #wypis2020 #czajkowski2020

Skopiujcie to na swoje tablice i przekonujcie znajomych.

Nie będą emeryci wybierać nam młodym przyszłości.

~siwy

Za PiSu skończyła się bieda, niedługo wszyscy zostaniemy milionerami.

~obca

często jestem za granicą i chcę się zapytać kto odpowiada za stronę Stalowe Miasto.Wiadomości są podane w beznadziejny sposób jedne i te same artykuły tkwią na stronie tygodniami .Niema kogoś kompetentnego w mieście kto by zają się tym profesjonalnie? ,czy jest to pracaza darmo czy płatna po znajomości .Pozdrawiam z zagranicy od paru dni w Stalowej nie było żadnych Pisowskich akcji bo niema nic nowego ,poza tym że Duda denerwuje mnie swoim nieszczerym uśmiechem na zdięciu.

~jasio

Czyli tym sposobem wybory będą kosztować 60 milionów więcej a samochody zamiast trafić tam gdzie są najbardziej potrzebne trafia tam gdzie jest najwięcej maup

~Czy to ważne

Taaaak zagłosujmy wszyscy na DOKTORA co nie zna PRAWA MARIONETKĘ MISZCZA DLUGOPISU OBROŃCĘ PEDOFILA ADRIANA Z PISU
większych się nie dało umiech

~jan

..... może i pisowi udało się omamić swój elektorat i zachęcić do głosowania tych co mieli to koło pióra, ale 10 z 16-tu samochodów strażackich z pierwszej tury trafiło do gmin gdzie wygrał TRZASKOWSKI, na Podkarpaciu jest to GMINA CISNA ....

~Ananon

Nie rozumiem. To nie jest auto za głosy na danego kandydata tylko "nagroda" za frekfencje. Jeżeli kogoś nie motywuje sam wybór przedstawiciela kraju to może akurat pomoc dla straży go zainteresuje.

~Tato

Dareczku gdzie jesteś musisz leki wziąć

~cierpliwy

Mam wrażenie że pis skończy bardzo smutno.

~wyborca

Po raz pierwszy boję się napisać co o tym myslę.

~BLI

kiełbasa wyborcza już nie skutkuje =noc cóż każda epoka ma swojego mędrca ;ten kto to wymyśliłpowinien się wstydzić osoba ta dobrze wie że Polaków można kupić ale żeby wymyślić coś takiego?===sam diabeł chyba miał w tym udział ,POWODZENIa

~takaprawda

Zróbmy wszystko aby ten bardzo drogi wóz strażacki trafił do gminy STALOWA WOLA idźmy wszyscy na wybory i głosujmy na PANA PREZYDENTA DOKTORA PRAWA ANDRZEJA DUDE.

~takaprawda

Zróbmy wszystko aby ten bardzo drogi wóz strażacki trafił do gminy STALOWA WOLA idźmy wszyscy na wybory i głosujmy na PANA PREZYDENTA DOKTORA PRAWA ANDRZEJA DUDE.

~Realista

HAHAHA! To dopiero tzw. promesy na zakup. smiech2 A z takimi obiecankami, wiadomo jak jest po wyborach. smiech2

~Freedom

Straż dba o bezpieczeństwo , policja chroni a szpitale dbają o zdrowie. Taaa, wszystkie powyższe się angażuja (lub nie) jak już jest "po ptokach".

~Natasz

Cisna na trzaske hehe ,nigdy nie zapomne jak nas na wycieczce szkolnej juhas wyprowadził w gòry na kacu hehe