Basen nieczynny?

Image

Tegoroczne wakacje są zupełnie inne od poprzednich. Pandemia koronawirusa nie tylko utrudnia nam codzienne życie, ale także stoi na przeszkodzie by w ciepły dzień wypocząć nad basenem.

W 2019 roku pływalnia odkryta Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji została otwarta w drugiej połowie czerwca, jeszcze wcześniej, bo 1 czerwca na Dzień Dziecka w Parku Miejskim został uruchomiony Wodny Plac Zabaw. To czy w tym roku z obu tych miejsc będzie można korzystać, stoi pod znakiem zapytania.

- W związku z trwającym stanem epidemii i obowiązkiem zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa, Wodny Placu Zabaw oraz pływalnia odkryta pozostaną nieczynne do odwołania. Ze względu na wzajemnie wykluczające się wymogi sanitarne, MOSiR wystąpił z pismem do Głównego Inspektora Sanitarnego o interpretację przepisów i podanie szczegółowych wytycznych, do których mamy dostosować nasze ogólnodostępne obiekty- czytamy na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Od 6 czerwca 2020 r. mieszkańcy mogą korzystać z pływalni krytej MOSiR, na której obowiązują reżimy sanitarne i ograniczony limit osób.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Set

Normalne nie pierwszy raz zamykają basen w lato. Teraz chociaż mają wymówkę

~Baśka

Przygotowanie basenów kosztowało kilkanaście albo kilkadziesiąt tysięcy. Kolejne pieniądze idą dalej bez względu na to czy jest czynny. Bezsensem jest nie otwieranie

~Delfin

Może jesteśmy za biedni j nie stać miasta na utrzymanie basenów? Brakło kasy w kasie?

~stalowianka

Jaka 'pandemia'? nie ma żadnej pandemii. Właśnie Morawiecki powiedział, że nie należy się bać wirusa tylko za tydzień iść głosować . Oczywiście na Dudę.

~PAN

A skonczcie z Ta obłuda i robienie z. Ludzi debili koronawirus puścić jakąś bujdę i ludzia z mozgu wodę robicie a kur. A wprowadzacie panikę myślicie ze ludzie są głupi już nikt w to nie wierzy premier w TV mówi że nie ma czego się bać że nie ma już wirusa a basen zamknięty na wybory można iść a na basen już nie hit kur. A głupota nie ma żadnego wirusa przejzyjcie na oczy

~Cccp

Dalej pseudokonfederaci chcecie głosować na Trzaskowskiego ??? Buhehehehe

~tabaluga

Nie chcemy basenu z pomyjami i sciekami pisowskiej propagandy !

~kop

nie chcemy prezydentów zależnych od partii! DOŚĆ! TYLKO RAFAŁ TRZASKOWSKI! A. DUDA, A POTEM LUCJUSZ MUSZĄ ODEJŚĆ!

~@TVN

Powiem ci więcej: jak wygra Trzaskowski, to policja jak za rządów PO znowu zacznie strzelać do ludzi.
Tak jak 9 lutego 2015 roku do górników pod Jastzrębską Spółką Węglową!

~Angor

Do RST - jak wszystko bezmyślnie podpisuje,to ,,długopis,,,szkoda,ze cienki.Nie jest poprawne naśladowanie Pinokia - Trzaskowski nie głosował za podniesieniem wieku emerytalnego.W ukochanemu przez PADa USA wiek emerytalny to 67 .Ale można iść wczesniej przy dużej obniżce emerytury.

~TVN

Jak wygra Trzaskowski to każdy basen w Polsce będzie za friko napełniany trzaskowianką z Czajki

~Angor

Do RST - jak wszystko bezmyślnie podpisuje,to ,,długopis,,,szkoda,ze cienki.Nie jest poprawne naśladowanie Pinokia - Trzaskowski nie głosował za podniesieniem wieku emerytalnego.W ukochanemu przez PADa USA wiek emerytalny to 67 .Ale można iść wczesniej przy dużej obniżce emerytury.

~Boski

Najlepiej zamknąć wszystko kononowicz nie będzie niczego;)

~Baśka

Ze strony MOSiRu i sanepidu od tygodnia wszystko jest gotowe tylko Urząd Miasta w ostatniej chwili wszystko zablokował

~Baśka

Czy ktoś w urzędzie miasta może powiedzieć dlaczego nie otwiera basenu i wodnego placu zabaw??? Jaka jest prawdziwa przyczyna skoro wszędzie otwierają tylko nie w Stalowej?!

rst75

Rząd Tuska strzelał? Ja bym cię do sądu o te oszczerstwa podał. Ale cienki pionek jesteś i z renty ci na sądy braknie.

rst75

rST! Przeczytałem swój wPIS z uwagą!!! Jesteś nieżle wstrząśnięty. J Boond ci zazdrościł.

rst75

Nie umieszczałem tu wpisów od kilku lat. Sadziłem, ze coś się zmieniło. Na próżno. Dalej podkarpacko- stalowowolsko- PISowski ciemnogród. Ręce opadają. RST, ogarnij się. Podnoszą płacę o ja podnoszę cenę usługi. I ty płacisz i nie ciesz się że dostałeś kasę od PISa bo ja po kalkulacji i tak muszę wyjść na swoje. I po co ci te twoje wypociny . He,he.

~Jest

W zimie będą czynne!

~RST

Jeśli mówią, że Andrzej Duda to długopis bo podpisuje wszystkie ustawy –pytam, a której to nie powinien podpisać - jeśli mówią ,że 500+ 300+, trzynastka, czternastka bon turystyczny itd. to rozdawnictwo, pytam - dlaczego do niedawna zazdrościliśmy Anglikom czy Niemcom wysokich dodatków na dzieci teraz macie tu w swoim kraju nie musicie wyjeżdżać i nagle rozdawnictwo? - Już zapomniałeś drogi rodaku jak pracowałeś za 4 zł na godzinę - już zapomniałeś szanowny emerycie jak wychodziłeś z apteki nie wykupując leku - już zapomniałeś mieszkańcu Śląska, drogi górniku jak rząd Tuska do Ciebie strzelał kiedy protestowałeś - a Ty szanowny nauczycielu zerknij na odcinki z przed lat, przez cztery lata nie dostałeś ani grosza podwyżki i Broniarz nie organizował strajku, na 2016 też nie zaplanowali, policz ile dostałeś od tego rządu ? - I Ty drogi Rolniku, pamiętasz jak po powodzi zamiast pomocy od rządu PO usłyszałeś, że wybrałeś sobie kiepskiego wójta". Ja wam wójta nie wybierałem "zostałeś sam ze swoimi stratami - i Ty lekarzu porównaj swoje zarobki - już nie pamiętacie jak sprzedawali wszystko co się da ,nawet kolejkę na Kasprowy, żeby ratować budżet - zapomnieliście jak zrabowali nasze pieniądze z OFE a Tusk cynicznie się śmiał "Jeśli ktoś twierdzi, że to jego pieniądze to niech sobie weźmie " - Teraz Trzaskowski deklaruje, że nie podpisze ustawy podnoszącej wiek emerytalny, kiedy PO podnosiło -głosował za, kiedy w 2016 PiS obniżało wiek emerytalny głosował przeciw, Teraz wszystko pudruje, co chcecie to Wam obieca aby tylko wygrać a po wyborach, jak powiedział kiedyś Tusk / benzyna może być nawet po 7 zł/ Nie dajmy się zwieść przypominajmy tym, którzy łatwo zapominają.

~@olek

Błonia też są oblegane, niech cię żopa nie boli.

~Olek

Po co basen, mamy przecież urocze błonia za ciężkie miliony. Śmiało można je nazwać czarcim uroczyskiem.

~Aaa

Koronawirus to ściema!

~Mieszkaniec

Opozycja już zaniepokojona?
Będzie oświadczenie w tej sprawie czy może list do wojewody?

~Baltazar

Pandemia chyba paranoja.