Wygrana Stali Stalowa Wola na swoim boisku

To była 29 kolejka II ligi. Zielono- Czarni pokonali na własnym terenie przy ulicy Hutniczej Lecha II Poznań 2:1.

Szymon Szydełko miał w środę powody do zadowolenia. Jego podopieczni opuścili właśnie strefę spadkową. Po raz kolejny. Powody do zadowolenia są.

Wynik ustalił się już w pierwszej połowie spotkania. Rozpoczęło się groźnie. Już w 7 minucie goście mieli szansę na bramkę, ale po niecelnym strzale Jakuba Białczyka piłka trafiła w słupek. Chwilę później Paweł Tomczyk znów miał okazję zdobyć punkt, ale jej nie wykorzystał. To samo Hubert Sobol. Daje to obraz gry jaki przedstawiali na Hutniczej na początku nasi rywale.

Potem Zielono- Czarni jakby się obudzili. Obserwowaliśmy kilka ciekawych akcji. W połowie I części piłka nie raz miała okazję sięgnąć bramki, ale pierwsze, celne uderzenie zaliczyli Zielono- Czarni dopiero w 26 minucie za sprawą Michała Fidziukiewicza. Potem wynik wyrównał zawodnik Lecha Kacper Andrzejewski. Było 1:1. W 31 minucie przejęliśmy prowadzenie. Po rzucie rożnym bramkę dla Stali zdobył Piotr Mroziński.

Zarówno pod koniec I, jak i II połowy wynik był jeszcze do zmiany na naszą korzyść. Nie udało się. Za to udało się wygrać całe spotkanie, a to najważniejsze. 2:1 pozwala nam opuścić strefę spadkową. Na konto wpadły cenne 3 punkty.

Stal Stalowa Wola – KKS Lech II Poznań 2:1 (2:1)

Bramki: 26’ Fidziukiewicz, 31’ Mroziński – 29’ Tomczyk [p]Żółte kartki: Witasik, Stelmach – Białczyk, Wojtkowiak, Tupaj

Stal: Pietrzkiewicz – Sobotka, Mroziński, Witasik, Zmorzyński – Jopek, Stelmach, Jarosz, Chromiński (73’ Ciepiela) – Fidziukiewicz (90’ Kiercz), Śpiewak (90’ Waszkiewicz).

Lech II: Mleczko – Kaczmarek (46’ Pawlicki), Wojtkowiak, Andrzejewski, Smajdor (76’ Ławrynowicz) – Skrzypczak, Białczyk – Tupaj, Sobol, Yatsenko (63’ Kołtański) – Tomczyk.

Rezerwowi: Radliński, Pawlicki, Wachowiak, Marciniak, Szramowski, Ławrynowicz, Kołtański.

Sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin)

~clorventskep

w︆ww︆.︆kk︆iss︆.︆︆net - niesamоwity serwis rаndkоwy dla dorоsłych, którzy сhсą znаlеźć pаrtnеra do sеksu

~Cycu

O jakich kłopotach piszesz edku smiech2
Grozisz komuś? smiech2

~@RZEXZNIK KKS

Posłuchaj fajny Rzeczniku KKS.To ,że mamy Mateusza geniusza lat 30 wicedyrektora ,prezesa ,dyrektora to fakt Żaden hejt. Tak samo jak to,że trzech zawodników nie było w systemie.Fabianowski twierdzi,że wysłał odpowiednie dokumenty,a winny całego zamieszania jest PZPN Poczekaj aż się wyjaśni Ten jeden marny gol powodów do dumy i tak nie daje Ale dobrze,że wygrali..Sprawa jest wyjaśniania..Za coś takiego grozi walkower Po prostu Co to ma wspólnego z hejtem? Właśnie nic.

~RZECZNIKKKS

W ostatnich 20 latach na poziomie ekstraklasy, 1 ligi czy 2 ligi jeszcze nigdy nie było w POLSCE walkowerów. Owszem zdarzały się na poziomie piłki amatorskiej w 5 lidze, A klasie czy B klasie. Ale co ja czytam hejterom się marzy aby STALÓWKA przegrała walkowerem. Hejterzy nie wkur..wiajcie prawdziwych kibiców STALÓWKI bo prosicie się o kłopoty.

~Ha ha ha

Biorąc pod uwagę nasze swojskie miejskie -wiejskie klimaty załatwią ten walkower ugodowo..

~Uuuuu.

Bartłomiej Ciepela.To o niego chodzi Był zawodnikiem innej drużyny Oj gdyby genialny Mateusz nie odszedł formalnie,chociaż został mentalnie napewno by do tego nie doszło A Lucuś cieszył z tego gola,aż znowu gębę na Facebooka wstawił
Jak ja to lubię.
Odszedłem formalnie,ale nie mentalnie .poczytajcie na biuletynie miasta.
Dziękuję za zaufanie
Mateusz Nowak.

~@RzecznikKKS

Ty to się tak uczysz i czytasz jak twój ulubieniec Andrzej Duda Doktor Prawa i wiecznie głupiś.
W meczu wystąpił nieuprawniony zawodnik .
Gol 24
Poczytaj.

Akurat czytam wszystkie media i gazety i nigdzie nikt nie wypocił o walkowerze dla LECHA 2 ale widać o czym marzą sobie hejterzy, nie doczekanie wasze aby STALÓWKA nie występowała w 2 lidze. Po meczu w którym sobie zapewnimy utrzymanie trzeba w naszym mieście zrobić wielką FETE. Odezwa do kibiców kochających naszą STALÓWKE.

~rzecznik kks

Rzecznik a walkowerze dla Lecha słyszałeś?

~@rzecznik kks

Nic rzecznik już nie piszesz Fajny jesteś napisz jeszcze coś .

~~Leon

4 liga się szykuje.

~Leon

Ktoś coś wie po co był Marek Citko na meczu coś się szykuje

~Kobos

A gdzie te mózgi co przykryły dzieci folią i odpaliły pod nią race? Nie zmieścili się na trybunach bo tylu było chętnych do oglądania tego trzecioligowego widowiska?

~Mateuszku

Gol!!
2 do 1.
Geniuszu wiemy jak bardzo się cieszysz.Wicedyrektorze,prezesie ,dyrektorze.Nie jesteś z nami formalnie ,ale mentalnie.Gol Mateuszku!!
Brawo!!!!

~Stal

kocham stalówke

~Ha ha ha

To dopiero sukces RzecznikKKS.Stoimy aż tak słabo,że wygraną jedną bramką nazywają informacją dnia.Fajny z ciebie chłop pisz jeszcze przynajmniej humor poprawiasz.

Wygramy jeszcze jeden mecz i utrzymanie w 2 lidze mamy pewne a zostało jeszcze 5 kolejek z czego 4 mecze gramy u siebie. A wówczas hejterzy będą lizać tyłki piłkarzom STALÓWKI za obrażanie piłkarzy, trenerów, działaczy, kibiców przez cały rok. Do szczęścia mieszkańców STALOWEJ WOLI brakuje jeszcze wygranej PANA PREZYDENTA DOKTORA PRAWA ANDRZEJA DUDY 12 LIPCA i pewnego utrzymania STALÓWKI w 2 lidze. A w przyszłym roku atak na 1 lige bo już stadiom mamy nawet na ekstraklase.