Restauracja Hotelowa Stal już otwarta!

Image

Klimatycznie, z odpowiednią atmosferą, miłą, profesjonalną obsługą, a do tego nowocześnie… Zapraszamy do nowo otwartej restauracji STAL przy KEN 4.

Hotel Stal zna każdy mieszkaniec Stalowej Woli i okolic. Wielu z nas nie raz było też w hotelowej restauracji. Odbyła się tam niejedna impreza firmowa, wesele, zjazd, uroczystość rodzinna lub zwykłe, spontaniczne spotkanie w gronie znajomych i przyjaciół. Teraz zapraszamy do restauracji zmienionej nie tylko z nazwy, ale i jeszcze bardziej dostosowanej do potrzeb każdego klienta. To trzeba zobaczyć samemu! W połowie czerwca restauracja hotelowa STAL została otwarta w zupełnie nowej odsłonie. Łączy ona w sobie nowoczesność z tradycją. Historyczne fotografie zdobiące ściany lokalu, nawiązują do naszej niedalekiej przeszłości. Dzięki temu w restauracji zrobiło się ciepło i klimatycznie.

W STALI serwowana jest tradycyjna polska kuchnia. Wszystkie dania powstają na bazie świeżych, starannie wyselekcjonowanych produktów lokalnych. Jest więc nie tylko smacznie, ale i zdrowo. Polecamy też skosztować pysznych deserów, do których kawa lub herbata będzie nas kosztować zaledwie 1 grosz.

STAL otwiera się także na całe rodziny. Zapraszamy więc rodziców, ciocie, dziadków z dziećmi, bo specjalnie z myślą o najmłodszych, w restauracji powstał kącik dla dzieci. Na maluszki czekają nie tylko zabawki, które umilą czas, ale i filmy animowane, których oglądanie poprawi humor każdemu dziecku.

Restauracja STAL jest przygotowana na organizację imprez dużych i małych. Zaprasza więc do rezerwacji sali na przyjęcia weselne, komunijne, chrzcielne, rocznice i inne ważne wydarzenia w naszym życiu, które wymagają pięknej i wytwornej oprawy. O tym jak ważna jest dobra organizacja takiego wyjątkowego dnia, nie trzeba nikomu mówić. Restauracja została przystosowana dla 70 osób. Po sąsiedzku znajduje się także sala weselna (do 150 osób). Ponadto w hotelu mieści się również sala konferencyjna i wiele innych pomieszczeń, które można wynająć. STAL ma w swojej ofercie także catering dla firm. Niejedna stalowowolska impreza nie mogłaby się odbyć bez dobrego jedzenia. Warto pamiętać o sprawdzonej, lokalnej firmie, która sprawi, że spotkanie będzie udane. Restauracja hotelowa STAL otwarta jest od poniedziałku do piątku, od godz. 13:00 do 22:00, w niedzielę od 12:00 do 22:00.

Zapraszamy!

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona