Śmigłowiec LPR nad Stalową Wolą. Groźny wypadek.

Image

W poniedziałkowy poranek doszło do wypadku w zakładzie pracy na terenie Stalowej Woli. Mężczyzna z obrażeniami ciała został odtransportowany śmigłowcem LPR do szpitala klinicznego.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło na terenie firmy mieszczącej się na ulicy Przemysłowej Bocznej. 57- letni pracownik stał na burcie samochodu dostawczego, gdzie załadowano ciężki element. Podczas pakowania go prawdopodobnie pośliznął się, stracił równowagę i spadł na ziemię z wysokości około 2 metrów.

Na miejsce wezwano policję i Zespół Ratownictwa Medycznego. Poszkodowany prawdopodobnie uszkodził sobie kręgosłup. Skarżył się na ból pleców. Był przytomny i rozmawiał z ratownikami. Badanie alkosensorem wykazało, że był trzeźwy. Zdecydowano o wezwaniu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Teren przygotowali i zabezpieczyli stalowowolscy strażacy. Śmigłowiec wylądował nieopodal zakładu, pod lasem. Stamtąd podjęto rannego i odtransportowano do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie na ulicy Jaczewskiego.

Na miejscu pracują policyjni technicy, wezwano także Państwową Inspekcję Pracy.

O wydarzeniu poinformował nas Czytelnik pan Andrzej, pan Mariusz i pan Łukasz. Dziękujemy za informacje i zdjęcia.

Materiał videoKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~dzikur

Tak to jest jak kierownik ciagle pogania pracownika i z tego wszystkiego o wypadek nie trudno.Trzeba robic wolno,bo szybko to można cos sobie zlamac.

~Janek

On się nie pośliznął tylko został wypchnięty przez wspomniany element, mam nadzieję że wysoko skończy się dobrze.