Radni zebrali między sobą 25 tys. na walkę z COVID-19

Image

Niżańscy radni przeprowadzili między sobą zbiórkę pieniędzy na rzecz walki z koronawirusem. Udało im się zebrać pokaźną kwotę, która zasili lokalny szpital. Akcja chwalebna i nienagłośniona. Radni bez blichtru i zadęcia sami wzięli sprawy we własne ręce.

- Przeprowadzona wśród radnych Rady Miejskiej zbiórka pieniędzy na rzecz Powiatowego Szpitala im. PCK w Nisku przyniosła kwotę niemal 25 tysięcy złotych. Do puli dołożyli się także burmistrz Waldemar Ślusarczyk oraz wiceburmistrz Zbigniew Kotuła. Celem przedsięwzięcia było wsparcie niżańskiej lecznicy w walce z epidemią koronawirusa. Wszystkim, którzy zaangażowali się w przedsięwzięcie, bardzo dziękujemy - powiedział przewodniczący Rady Miasta i Gminy Nisko Marcin Folta.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
e2rds

Liliana, nie bądź naiwna, jeśli ktoś doi i coś daje, to zwraca mu się to kilkakrotnie. Daje 10, biorę 100, daję 100, biorę 1000, dlaczego, bo dałem i mnie należy się, mało tego, nikt nie czepia się mnie bo dałem. Dokładnie tak postępuje rząd, daje marne pieniądze, nie swoje, ale daje, wdzięczny naród wdzięczy się przy wyborach, więc daliśmy to teraz możemy wziąć po 70 do 80 tysięcy i nikt się nas nie czepi, bośmy dali i jeszcze dostaniemy oklaski. Tak wygląda manipulacja masami, w międzyczasie w podwyżkach masy tracą dwa razy więcej niż dostały i cisza.

~Liljana

Dlaczego nie z budżetu? Bo chcieli od siebie dać. Niektórzy z was powinni choć raz w życiu też tak spróbować. Pomiędzy jedną mszą a drugą.

e2rds

TRICK, bo w budżecie nima.

TRICK

Ale cyrk...
Radni dali 25 tyś. A niby czemu nie z budżetu,

~fix

Mieszkaniec ale zapomniales apelowac do pisiorskiej sekty?Tam nicnierobiacych jest o wiele wiecej !

~Mieszkaniec

Apelowałem do opozycji stalowowolskiej do radnych (bo narzekali że za mało miasto dało na szpital) żeby oddali swoje diety na walkę z COVID 19
Niestety oni tylko wolą narzekać.
Nie zrezygnowali z diet!!!

~Yhyy

No naprawdę radny się może nachapac tymi paroma groszami dodatku. Więcej idzie na weekendowe wypady do knajp.

~Mieszkaniec

Nie oczekujcie wiele od nich przypomnę tylko o radnym (którego na szczęście nie wybrali do obecnej rady ale możecie zobaczyć tu często jego zdjęcia) który potrzebował artykułu w konkurencyjnym portalu żeby zwrócić pożyczonego laptopa właścicielowi.

Mariusz77

NIEporadnym w beton city takie cos w łebach się nie mieści albo już kombinują jakby tu dać a potem w nagrodach za "ciężką służbę '' odebrać 2 rqzy więcej .

~fix

A w stalowej im malo i malo byleby sie nachapac, ale juz niedlugo koryta sie skoncza .

~Pielgrzym

Radni ze STALOWEJ Woli TEŻ powinni zrobic zrzutke na pokrycie kosztów za testy Covid 19 w szkole w Rozwadowie.

~prawica

a u nas była kartoniada koryciarzy umiech