Trwa odkomarzanie Stalowej Woli

Image

Miasto przechodzi właśnie odkomarzanie. Po fali ciepła i nieustannie panującego deszczu, komary wylegałyby się na potęgę.

- Trwa intensywne odkomarzanie Stalowej Woli. Obecnie na terenie miasta pracują 3 ekipy. Oprysk miasta będzie trwał przez najbliższe dni aby skutecznie zatrzymać plagę przykrych krwiopijców, które atakują miasto po wylaniu rzek i intensywnych opadach deszczu- informuje prezydent Lucjusz Nadbereżny.

W roku ubiegłym akcja odkomarzania przeprowadzana była kilka razy. Zabiegi zwalczania komarów zostały przeprowadzone na następujących osiedlach: Swoły, Hutnik, Metalowców, Charzewice, Lasowiaków, Energetyków, Fabryczne, Zasanie, Sochy, nad Bełkiem, Piaski i Centralne oraz na błoniach nadsańskich, terenach zielonych za wałem wzdłuż działek za mostem na Sanie, na terenach przy ogrodach działkowych przy ul. Działkowej, przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, w Parku Miejskim, Parku w Charzewicach i Ogródku Jordanowskim, przy ul. Brzozowej i ul. Świerkowej.

Zdjęcie: fb Lucjusz Nadbereżny

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Jajec

Ciekawe gdzie bo w Chrzewicach jest ich coraz więcej. Chyba, że pomylili płyn i dali VIAGRE dla komarów.....

~STALOWA WOLA

@RYSZARD. Pamietaj ze ci ludzie w UM to polowa z nich jest polglowkami. Jeszcze wiecej jest zwyklych debili. Czlowiek jest najwiekszym zagrozeniem zarowo dla zwierzat jak i dla ludzi.

~Ryszard

Odkomarzanie to trucie wszystkiego co żyje, po zeszłorocznym strąciliśmy jedną z większych w Polsce populacji motyla Pasyn lucylla (Neptis rivularis). Trujecie wszystko pszczoły, biedronki, koniki polne itp. Dla ludzi to też nie są substancje obojętne. Zamiast myśleć realnie by ekosystem sam się bronił przed nadmiarem komarów to utrudnia się to w każdy możliwy sposób, goni się ptaki by się nie gnieździły, likwiduje miejsca łęgowe nietoperzy, ropuch, żab itp. Co wam złego robi jaskółka czy jeżyk? Bo kupa spadnie na parapet? Wiec trujcie się sami opryskami onkologia czeka.

~Koń Leon

Za tydzień błonia ponownie otwarte.
Opozycja może wyć i ujadać w internecie, a mieszkańcy wracają na swoje ukochane miejsce wypoczynku!!

~Hurra

Błonia wracają do normy. Strażacy już wymyśli deptak umiech)))

~Darek

Zgadnijcie pod iloma nickami się ukrywam?

~mann

Daruś tylko te hejty wstawia i rozlepianie plakatów.
Nikt nie zagłosuje na kłamcę i promotora LGBT oraz masturbacji wśród 4-latków, zrozum to człowieku!!!

~fix

Prosba idz na blonia i skarpe i na wlasne oczy zobacz co twoj guru zrobil zaplakac tylko trzeba nad tymi inwestycjami .

pl2

Do @Adam: odkomarzają późnymi wieczorem, zazwyczaj koło północy. Jak parę lat temu pracowałem na zmiany, to wracając z drugiej zmiany często widziałem jak odkomarzają. Może po prostu śpisz i nie widzisz odkomarzającego samochodu.

~prośba

Powinni tym potraktować tych spod sądu bo co poniektórym kompletnie już odbija i reklamują Trzaskowskiego na prezydenta!
Przecież to leń i kłamca.
Wystarczy spojrzeć co "zrobił" w Warszawie.

~Manukun

Proszę o sprawozdanie finansowe.

~Ktos

No brawo

~Adam

Osiedle domkow jednorodzinnych na gorce. Nigdy nie widzialem zeby ktos cos odkomarzał.

Tymcio2708

Haha a miało nie być komarów bo susza i zimy nie bylo

~wyborca

Najpierw powinniscie wykosic trawy.Na os.Hutnik do tej pory nie koszone w tym roku trawy ,poniewaz miasto nie moze rozgraniczyc wlasnosci ze spoldzielnia mieszkaniowa.Wstydze sie za gospodarza miasta i za jemu podlegle sluzby.