Kino Helios: Nowe otwarcie – te same emocje!

Image

Jesteście gotowi na nowe otwarcie kina i powrót do filmowych emocji na najwyższym poziomie? My tak, dlatego z nieukrywaną radością informujemy, że już 3 lipca #HeliosStalowaWola wraca na ekrany!

- Sieć zadba aby każdy czuł się komfortowo podczas filmowych wizyt, oczywiście z zachowaniem wymogów higieny i bezpieczeństwa. - W repertuarze, poza regularnymi seansami, znajdą się także różnorodne projekty specjalne w tym maratony oraz bajkowe atrakcje dla najmłodszych! - Na ekranie kina zadebiutuje nowy projekt - Złota Kolekcja Filmowa, w ramach którego będzie można zobaczyć najsłynniejsze klasyki światowego kina (seanse od 7 lipca). Ponadto w repertuarze znajdą się także wybrane hity filmowe w cenie tylko 10 złotych!

Tęsknota za oglądaniem filmów na wielkim ekranie, niesamowitą kinową atmosferą i… chrupiącym popcornem już wkrótce pozostanie tylko wspomnieniem!

Szczegóły dotyczące rep​ertuaru, projektów sp​ecjalnych oraz innych nowości dostępne będą już wkrótce na stronie www.helios.pl.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
mad_dog

w jakich czasach ? chyba, że chodzi Ci , że dookoła pełno debili , ale spokojnie nie tylko w kinie są !

San-Domingo_85

Kto normalny pójdzie do kina w takich czasach???

~allo

no idzie do tych przybydków czosnkowe towarzystwo czeka na wasza kase

~Filman

Bilety po ile, 25 zł, czy już po 50? Bo wirus. smiech2

zlopec

dzięki temu że kina były zamknięte można było w internecie oglądnąć dużo rożnych filmów (aktualnych) bez wydawania majtku (jak to się zawsze dzieje w Heliosie)

~Koniuszy

Tak, pragnę chrupiącego popkornu!