Bitwa o wozy za głosy w wyborach

Image
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji sfinansuje zakup 16 samochodów ratowniczo-gaśniczych dla jednostek ochotniczych straży pożarnych.

Warunkiem zdobycia nowoczesnego samochodu pożarniczego jest wykazanie się obywatelską postawą. Pojazdy ufundowane przez MSWiA trafią do jednostek w gminach do 20 tys. mieszkańców, po jednym na województwo.

Samochody trafią do jednostek w gminach, w których odnotowana zostanie najwyższa frekwencja w wyborach prezydenckich. Pojazdy przekaże Komenda Główna PSP po uzgodnieniu z danym wójtem lub burmistrzem. Rozstrzygnięcie Bitwy o wozy nastąpi wkrótce, Prezydenta RP wybieramy już 28 czerwca.

Obrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Hue Hue

Brawo k*rwa, zamiast zakupić je tam, gdzie są faktycznie potrzebne to będą wysłane tam, gdzie wygra jedyny słuszny psia jego mać kandydat. Co za kraj...

~Alik

Młodość i mądrość górą do Europy, a safanduła dziadyga z Nowogrodzkiej niech głaska sobie kotkasmiech2

~BRAWO

Duda 40%, a suma wszystkich kontrkandydatów 60 % smiech2 nie pomoże selfi z Trumpem!

~MamyDość

Europo mamy szansę być z Wami, bo mądrość i rozum zwycięża!

~Mamy dosyć

TYLKO RAFAŁ i Europa! Nawet Podkarpacie i Rzeszów się cywilizuje !

~Żal go

Oglądałem dziś Bartosza tego od widelców i żal go bo wygląda jakby mąż go porzucił!

~jan

..... ciekawe kto kogo zmałpował Morawiecki Putina czy odwrotnie ?..... Putin urządza w Rosji referendum które umożliwi mu rządzenie przez nastepne 16 lat, każdy kto weźmie udział w referendum będzie brał udział w losowaniu samochodów i mieszkań ..... no pisiory BRAWO MY !

~dario105vp.pl

Wstyd dać tam gdzie potrzebują a nie kombinacje jakieś.To jest z naszych podatków

~Elza

Żałosna jest ta akcja z wozami. Powinny, trafić tam gdzie są najbardziej potrzebne, a nie gdzie będzie największa frekwencja.

e2rds

Prezydent Trump potwierdził, że część z żołnierzy wycofywanych z RFN trafi do Polski i Polska zapłaci za ich stacjonowanie."
Prezydent Duda przyjął to w ciszy i z pokorą, po prostu dostał oznajmiającą wiadomość i musiał ją wysłuchać.

~@Nielot

Gdy wieje wicher historii
Rosną skrzydła pięknym ptakom
A trzęsą się portki pętakom...

~Nielot

Nawet kaczor włączył się dziś do bajerowanie młodych w Lublinie.

~Co jeszcze?

Maszt z flagą wiatr przewraca, błonia powódź zalewa, co następne z tych „dokonań”? Jak stępka w Szczecinie czy konie w Janowie itd. . . .

~S O S

Tonący Trumpa się chwyta?

~Krzesło?

Czy Pandera jako doradca Anżeja zadbał by jego szef nie stał jak kelner przy biurku Trumpa?

e2rds

Sąd Apelacyjny w Warszawie oddalił zażalenie komitetu wyborczego Andrzeja Dudy w sprawie dotyczącej wypowiedzi Rafała Trzaskowskiego o milionie bezrobotnych ludzi. Kandydat KO na prezydenta nie musi jej prostować, sprawa jest prawomocnie zakończona.

~jan

...wstyd i hańba..... sprzęt i wozy powinny trafić TAM GDZIE JEST POTRZEBA, to mógł wymyślić tylko kompletny idiota ... ciekawe czy Kamiński sam to wymyślił czy Kaczyński mu doradził ?

koliii

Łapówka- łapówką, ale kto każe brać? to tylko za frekfencję !

~tola

To nic innego jak korupcja polityczna czyli coś nagannego, obrzydliwego i pozbawionego szacunku do drugiego człowieka. Rozdający skąd niby wzięli kasę na zakup i rozdawnictwo tych aut? Sięgnęli do naszych kieszeni i je ukradkiem wyciągnęli. Przecież PAD sam siebie zdyskredytował swoją postawą, zachowaniem i oburzającym krzykiem. Owszem trzeba iść na wybory ale dokonać słusznego wyboru. Temu panu który mami samochodami już dziękujemy. Pan miał swoje "5" minut i tego nie wykorzystał. Szkoda, że miał tylko gębę pełną frazesów i nienawiści.

StaLoveWola

Nie dodali że 100 procent głosów musi być na dudusia

~janek

A ten cyrk za nasz podatki...

Edek

PiSory muszą odejść są ohydni! To jest prostackie co robią.

~Polska

Cześć Rafał, to ja Polska.
Słabo się znamy. Fajnie, że teraz ruszyłeś zwiedzać.
Złośliwi mówią, że jesteś gotów pracować cztery tygodnie, by potem pięć lat nic nie robić.
Jestem przekonana, że to niepotrzebna złośliwość, acz masz reputację leniuszka – słyszymy na filmie.
– Polska wymaga dużo pracy i jasnych priorytetów. Twoim jest lotnisko w Berlinie i karta LGBT – mówi dalej lektorka. – Martwi mnie, że kiedy było w Warszawie ciężko z wirusem, ty poszedłeś na L4.
Ze zmęczenia?
Serio dałeś biednej pani 20 groszy?
Obawiam się, że jesteś mało wiarygodny. Więc fajnie, że ruszyłeś w Polskę, bo trzeba promować lokalną turystykę, ale jedyne co Polska od ciebie dostała to rozwożone toksyczne szambo, a lansujesz się na ekologii – mówi lektor odnosząc się do awarii oczyszczalni "Czajka".
– Więc Rafał, dość to my mamy, ale twojej ściemy. Polska

e2rds

Cześć ADRIAN, to ja Druga POLSKA, ta dojna, dlaczego mnie tak doicie, a tyle obiecałeś, przysięgałeś na szanowanie mojej Konstytucji, dlaczego ją tyle razy złamałeś, dlaczego nie jesteś sobą tylko podpisem i wykonawcą poleceń. Ale jak zostanę ponownie wybrany to ja to wszystko naprawię, obiecuje ( jak ten z kotem pozwoli). Nie Adrianku, swoją szansę już miałeś i ją zaprzepaściłeś, nie wolno nadużywać zaufania do własnego narodu, naród wystawi ci ocenę.

~Prawda

Trzaska to leń, orzeszki lubi pojadać, na L4 poszedł jak się covid 19 zaczął

~wiechu

Wozy otrzymają gminy z największą frekwencją,gdzie oczywiście wygra A.Duda.Obrzydliwe jak ktoś się produkuje w żałosnym komentarzu podpisując się Polska.Jak widać nauki prezesa nie poszły w las.

~Polska

Cześć Rafał, to ja Polska. Słabo się znamy. Fajnie, że teraz ruszyłeś zwiedzać. Złośliwi mówią, że jesteś gotów pracować cztery tygodnie, by potem pięć lat nic nie robić. Jestem przekonana, że to niepotrzebna złośliwość, acz masz reputację leniuszka – słyszymy na filmie. – Polska wymaga dużo pracy i jasnych priorytetów. Twoim jest lotnisko w Berlinie i karta LGBT – mówi dalej lektorka. – Martwi mnie, że kiedy było w Warszawie ciężko z wirusem, ty poszedłeś na L4. Ze zmęczenia? Serio dałeś biednej pani 20 groszy? Obawiam się, że jesteś mało wiarygodny. Więc fajnie, że ruszyłeś w Polskę, bo trzeba promować lokalną turystykę, ale jedyne co Polska od ciebie dostała to rozwożone toksyczne szambo, a lansujesz się na ekologii – mówi lektor odnosząc się do awarii oczyszczalni "Czajka". – Więc Rafał, dość to my mamy, ale twojej ściemy. Polska

~Mieszkaniec

Obserwator
Jak w wyborach parlamentarnych w 2019r na Białorusi. Tradycyjnie w budynkach, w których znajdują się lokale wyborcze, otwarte są bogato zaopatrzone bufety. Tradycja sięga czasów Związku Radzieckiego i była formą zachęcania wyborców do wzięcia udziału w głosowaniu.

~Obserwator

Socjalizm w pełnej krasie. W Rosji można wybrać samochód za głos oddany na Putina.