Skuteczne odchudzanie w Naturhouse Stalowa Wola

Image

Wakacje za pasem, Tobie ciągle brakuje mobilizacji, a chcesz schudnąć? Szukasz czegoś skutecznego i dającego trwałe efekty? Z pomocą przychodzi Naturhouse – lider odchudzania od ponad 20 lat!!!

Jeśli w trakcie odchudzania oczekujesz sporej dawki energii, chcesz cieszyć się zdrową, promienną cerą, a przede wszystkim zredukować nadmierne kilogramy zapraszamy do Centrum Dietetycznego w Stalowej Woli przy ul. Okulickiego 93 (nowa lokalizacja) oraz w Nisku przy ul. Plac Wolności 13.

Zawalcz o swoje lepsze JA, jak nasi bohaterowie, którzy podjęli kurację w Centrum Dietetycznym Naturhouse Stalowa Wola! Oddaj się w ręce profesjonalistów.

Przedstawiamy fotorelację kilku z nich.

Od 15 czerwca w naszym Centrum Dietetycznym ruszyła AKCJA PROFILAKTYKA, której głównym tematem jest NADCIŚNIENIE. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji, między innymi:

- specjalnie przygotowane bezpłatne materiały poświęcone nadciśnieniu do odebrania w naszym gabinecie,

- bezpłatna konsultacja z dietetykiem, która obejmuje wywiad zdrowotny oraz żywieniowy, pomiary na wadze oraz specjalistycznym analizatorze, który przedstawia ilość zatrzymanych płynów oraz nadmiar tkanki tłuszczowej w organizmie, szczegółowe omówienie wyników oraz konsultacja AKCJA trwa do 30 czerwca, zachęcamy wszystkich do udziału!!!

Zapraszamy do zapisów na konsultację:

Centrum Dietetyczne NaturHouse Stalowa Wola, ul. Okulickiego 99

pod numerem telefonu 503-940-573 lub online https://rezer(...)lickiego

Centrum Dietetyczne NaturHouse Nisko, Plac Wolności 13,

pod numerem telefonu 517-180-166 lub online https://rezer(...)ja=nisko

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona