Woda z kranu w kolorze bursztynowym

Image

Nasi Czytelnicy przysyłają nam zdjęcia wody lecącej z ich kranów. W poniedziałek, po odkręceniu kurków, można było sądzić, że zafundowano im oranżadę lub sok marchewkowy.

Woda w Nisku wczoraj nie tylko nie nadawała się do picia, ale też i do mycia czy nawet celów gospodarczych. Jak piszą Czytelnicy, nie po raz pierwszy tak się dzieje. Co na to MZK? Na ich stronie pojawiło się oświadczenie prezesa MZK Nisko Zbigniewa Kuziora:

W związku z awarią zasilania studni głębinowej w nocy 8/9 czerwca 2020r. nastąpiło pogorszenie jakości wody. Trwają prace polegające na płukaniu całej sieci wodociągowej. Potrwają one do końca dzisiejszego dnia. Przepraszamy za utrudnienia.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Karo

Brak informacji, że woda jest niezdatna nie tylko do picia, lecz nawet do celów sanitarnych, mycia NIE JEST PRZYPADKIEMNARAŻANIEM ZDROWIA MIESZKAŃCÓW?
O takim fakcie ludzis dowiadują się z internetu dwa, trzy, pięć dni po zdarzeniu? A najlepsze, że niektórzy nie wiedzieli że woda jest niezdatna do niczego, a mieli "czystą" (i zapewne zdrową)wodę w kranach i pili ją bez obaw, a dzisiaj bóle brzucha i biegunki.
KTOŚ W TYM NISKU ODPOWIADA ZA COKOLWIEK????

~bukszpan

czas na pozew zbiorowy przeciwko tym nierobom, czerwona hołota przyspawana do stołków zeruje na tej gminie, najgorsze ze mieszkańcy głosują na taki czerwony chlam jak ozimek

~bukszpan

tak to jest jak czerwona zaraza nie została wyrzucona na śmietnik historii, nisko to jak Korea północna same kliki i komuchy.

~niżanin

Panie Burmistrzu jako niżanin żądam odszkodowania za straty i brak wywiązywania się z umowy. Co Pan na to.

~Nisko gosc123

Gdzie jest sanepid? Dlaczego placimy za wode ktora sie nie nadaje do niczego?

~malce

Pora obciążyć mzk , co chwilę to są kpiny z dostawy wody jak dojdzie do epidemi to ktoś się zainteresuje

~peperoni

Kiedy mzk zaplaci za szkody może faktycznie tvn by zostawił sprawę. Filtry , zmywarka ,pranie, to kosztuje nie wspomnę o wodzie do picia, tak sie powtarza co chwile .Pan prezes stwierdzil że jak jest piasek w wodzie to opadnie jakie są normy odnośnie wody

~peperoni

Z malc

~Meny Pakiao

Jakie to szczęście że w Stalówce rządził Andrzej Szlezak. Jakby tak pisowcy prowadzili modernizację sieci wodociagowej to aż strach pomyśleć co by się w butelki łapało... Ale nie Man tego złego, są Wody Polskie i oczka wodne za każdą stodołą smiech2

~Hehehuje

Pyszna woda zdrowia doda...
Wystarczy w komentarzach napisach nieprzychylne słowa na władze i już policja puka do drzwi

~Waldek

Słusznie. Może najwyższa pora zorganizować jakąś grupę/stowarzyszenie które zacznie nagłaśniać temat wody w Nisku. Mamy XXI wiek a miasto nie potrafi zapewnić mieszkańcom podstawowego składnika do życia jakim jest czysta woda. Problem wody nierozwiązany, na Malcach wybudowana kanalizacja która wymaga obsługi przez szambowozy. Sukces goni sukces więc premia się należy

~Ryś

Czy czasami tych sieci nie przejęła korporacja z Azji południowo-zachodniej?

~Woda?

Przy każdej awarii robię zdjęcia wody i nazbierało się tego trochę. Na dodatek moje dziecko jest alergikiem i taka "woda"szczególnie jak poczęstują ją chlorem działa jak balsam na atopową skórę. czy to nie można podpiąć pod narażanie zdrowia mojego dziecka?????

~Rni

Proponuję najpierw udać się do Burmistrza, a potem telewizja! Ale niech reszta też ruszy tyłki a nie puste gadanie na forum

~Karo

Dopóki ktoś spoza tego kręgu nie weźmie się za to w Nisku nie doczekamy normalnosci.
Polsat czy tvn maja programy typu interwencja, może czas na nich.
I ten człowiek startował na burmistrza, nawet z wodą z coli nie potrafi się uporać już kilkanascie lat. Do tego te szambowozy kursujace w kółko po Malcach, pomimo istniejacej kanalizacji. Zatyka studzienki i pompuja do wozów. Taka rzeczywistość a wydawaloby sie że XXI wiek mamy.

~Malcak

Na Malcach dalej leci syf... Jakie płukanie sieci?! Nic nie robią, czekają aż ludzie zużyją to błoto... i w dodatku zapłacą za nie. Tragedia!

~RNI wybacz Mi

Te przeprosiny niech sobie we dup...e wsadzą. Tydzień temu założyłem nowe filtry, które dzisiaj nadają się tylko i wyłącznie do wyrzucenia !!!! żadnej informacji nie widziałem " na stronie ....." sorry ale moja babcia nie umie posługiwać się komputerem!!!! ja również mam ważniejsze sprawy niż sprawdzanie czy po powrocie z pracy będzie leciała czysta woda!!!! gdzie beczkowóz z czystą wodą !!!!, kto zapłaci mi za filtry ??? ta sytuacja powtarza się notorycznie !!!!! powinni obniżyć rachunki za wodę i ścieki, mało tego powinni zapewnić dostęp do czystej wody nadającej się do picia musiałem w czasie pandemii narażać swoje życie stojąc w kolejce w sklepie.

Yuiop

W RST nie leci cola, więc nie pisz bzdur trolu.

~RNI

Ja tam częściej odnotowuję syfkość niżańskiej "wody". Może nie zawsze taki sam syf jak ostatnio ale śmierdzi dosyć często.

~Rni

Ostatnio była w styczniu to jak co 3 tyg

~RNI

Taka "woda" w Nisku wypływa z kranów średnio co trzy tygodnie. Jak już przypomina czystą "wodę" to śmierdzi chlorem lub innymi chemikaliami albo "woda" ciepła ma tak niską temperaturę że do mycia trzeba ją podgrzewać. Odkąd pamiętam z "wodą" w Nisku zawsze był problem a mam już 43 lata, sytuacja zamiast się poprawiać to się pogarsza. Niby na modernizację są wydawane duże pieniądze a poprawy "wody" nie widać. Nikomu nie nasuwają się pytania? Remonty plant, urzędów, kolejny remont parku w planach a ludziom jak serwowano syf w kranach tak serwuje się go dalej.

~cober

o k..a cisowianka az slinka leci umiech nowy smak bursztyn..

~imrich

proponuje nowy hymn Niska - to byla woda w kolorze zielonym,a to byl moj kolor,ulubiony to tutaj stawalas sie ambrozja,a w du.ie byla korozja..uylal alala ...allala

jabar

macie tam w Nisku prezesa z mostostalu co wszystko umie zrobić

~ALFONS

WODA Z PIERWSZEJ ŁAPANKI

~Niżanka

Dla dyrektora i burmistrza to żaden problem
Nie było zgłoszenie do badań
Pan dyrektor wie że dostarcza wodę dobrą więc PIJMY

bzk

Rafał!!!! I wszystko jasne

~wacław

A k..wa płacić trzeba jak za czystą !!

~nisko

Ani jedna szklaneczka wody nie była dostarczona, a Wy pytacie o beczkowozy

~ffsf

wa