Ekonomik- najlepsza szkoła zawodowa zaprasza!

Image

Zespół Szkół Nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli to jedna z najnowocześniejszych szkół w regionie. Oferta szkoły i w tym roku zaskakuje nowościami.

Ósmoklasiści!

Marzycie o świetnej pracy i dobrych zarobkach? Nastawiacie się na solidną naukę zawodu? Gwarantujemy, że Wasze zaangażowanie i zdobyte doświadczenie zawodowe pomogą Wam osiągnąć sukces i spełnić marzenia! Oferta zawodów jest różnorodna i atrakcyjna- wystarczy wejść na stronę www.ekonomik.stalowawola.pl, aby znaleźć dla siebie wymarzony zawód. W każdym zawodzie, czy to ekonomista, handlowiec, technik rachunkowości, spedytor, technik fotografii i multimediów, architektury krajobrazu, żywienia i usług gastronomicznych, hotelarstwa oraz organizacji turystyki, uczniowie zdobędą zawód na zajęciach praktycznych oraz stażach zagranicznych. Ponadto mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji o wybrane specjalizacje. Pasje związane z mechaniką samochodową, fryzjerstwem, gotowaniem, sprzedażą i wielu wielu innymi możesz realizować w szkole branżowej I stopnia. Jak wynika z tegorocznego Rankingu Perspektyw nasz Ekonomik jest po raz drugi najlepszym technikum w powiecie stalowowolskim. Wybierz dobrze, ucz się u najlepszych!

I jeszcze coś- wiadomo, że nie samą nauką uczeń żyje… Wyjazdy na staże w kraju i za granicę, możliwość samorealizacji w przebogatej ofercie kursów zawodowych no i klimat…klimat… klimat!

Ekonomik pod tym względem to szkoła marzeń. Serio!

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona