Prezydent RP Andrzej Duda odwiedził Stalową Wolę

Image

To już kolejna wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Stalowej Woli. Podobnie jak i poprzednio, tak i dzisiaj głowę państwa witano bardzo serdecznie. W spotkaniu, które miało miejsce w Parku Miejskim, uczestniczyli lokalni samorządowcy i politycy, w tym m.in. poseł na sejm RP Rafał Weber.

- Jesteśmy tu po to, żeby powiedzieć bardzo głośno, że chcemy kolejnej kadencji pana prezydenta- mówił na powitanie Lucjusz Nadbereżny. - Liczymy na to, że na stanowisku prezydenta będzie osoba, która ma w sercu Polskę, która ostatnie 5 lat spędziła na tym, aby każdego dnia słuchać Polaków, realizować program, dotrzymywać słowa, to jest właśnie prezydentura Andrzeja Dudy.

Jak zaznaczył włodarz miasta, zbliżające się wybory prezydenckie mogą rozstrzygną to jak wyglądać będzie Polska przez następne lata. Podkreślił, że Andrzej Duda swoją ciężką pracą zdobył zaufanie i wiarygodność.

- Nie pozwolimy na to, aby żadne dobre programy, aby żadne dobre działania, które zostały wypracowane przez pana prezydenta Andrzeja Dudę, aby one zostały zabrane Polakom. Nie możemy na to pozwolić!- mówił Nadbereżny.

Bardzo ciepło przywitano również europosłankę Beatę Szydło. Była premier podkreśliła, że prezydent Andrzej Duda, w czasie trwania kadencji, zdołał odwiedzić każdy powiat w naszym kraju wsłuchując się w głosy obywateli. Zaznaczyła, że doskonale zna on oczekiwania i potrzeby Polek i Polaków, bowiem spotykał się z nimi przez wszystkie lata swojej prezydentury.

- Potrzebujemy Stalowej Woli do zwycięstwa, do tego by móc kontynuować to nasze wielkie marzenie o Polsce, by ono zostało zrealizowane do końca- mówiła Beata Szydło. (…) - My dzisiaj potrzebujemy tej stalowej wiary i stalowej woli w słuszność tego, co robi, w słuszność tych zmian, które rozpoczął w 2015 roku pan prezydent Andrzej Duda. Potrzebujemy budowania i realizowania do końca tego marzenia, które wtedy zaczęło się o wspólnym domu, o Polsce, w której każdy może godnie żyć, każdy jest szanowany. Dzisiaj przed nami kolejny wybór. Za kilkanaście dni będziemy dokonywali wyboru. Musimy podjąć decyzję czy chcemy żeby prezydentem był człowiek, który udowodnił, że nie sprzeniewierza się swoim wyborcom, że dotrzymuje słowa, że wypełnił to wszystko do czego zobowiązał się kiedy był kandydatem na urząd prezydenta, że godnie reprezentował kraj, że zawsze bronił interesu Polski- mówi Beata Szydło.

Prezydent Andrzej Duda podziękował mieszkańcom za ciepłe przywitanie.

- Dzisiaj przybywam nie tyle jako prezydent RP, ale jako kandydat na urząd prezydenta, prosząc was pokornie o wsparcie i o głosy, nie tyle dla siebie, ile dla tego, żeby Polska mogła dalej się rozwijać, podążać tą dobrą drogą. Kandyduję po to, żeby nas nikt o te 5 lat nie cofnął. Kandyduje po to, żeby nie przyszedł ktoś, kto zaburzy rozwój, kto będzie generował awantury i kłótnie, ktoś kto zamiast budować, będzie się bił albo walczył, co zapowiadają niektórzy- mówił Andrzej Duda, prezydent RP.

Prezydent RP przypomniał o tym, co udało się zbudować rządowi, dzięki czemu Polakom żyje się lepiej, w tym m.in. o programach: 500 plus, 300 plus, 13 emeryturze, czy też o obniżeniu wieku emerytalnego. Przypomniał o szybkiej reakcji rządu wobec pandemii koronawirusa, kiedy to po 6 dniach od wykrycia pierwszego przypadku, zakazano zgromadzeń publicznych. Wkrótce potem zamknięto szkoły, aby epidemia się nie roznosiła i dokonując kolejnych restrykcji.

- W pierwszej kolejności chroniliśmy zdrowie i życie obywateli. Chcieliśmy uczynić wszystko, aby jak najmniej osób zachorowało, uczynić wszystko, by jak najmniej ludzi zmarło. Jestem przekonany, że była to słuszna decyzja. (…) Wdrożyliśmy bardzo zdecydowane działania tarczy antykryzysowej, dlatego właśnie miliardy złotych zostały wypłacone polskim przedsiębiorcom, przede wszystkim na ratowanie miejsc pracy. Jeżeli zniknie biznes i pracodawca, to znikną też miejsca pracy, a to warunkuje byt polskiej rodziny- mówił Andrzej Duda, prezydent RP.

W sobotę w Parku Miejskim mówiono także o tym, jak wiele jest jeszcze do zrobienia, podkreślając jak ważne są inwestycje związane ze służbą zdrowia, w tym program Narodowa Strategia Onkologiczna, utworzenie Centrów Zdrowia 75 plus.

- Proszę państwa o wsparcie w tych nadchodzących wyborach prezydenckich. Proszę, żebyście państwo głosowali za Polską równych szans. Proszę, żebyście państwo głosowali za Polską sprawiedliwą. Proszę, żebyście państwo głosowali za Polską, gdzie władza w pierwszej kolejności zwraca uwagę na sprawy zwykłego obywatela, a elitom mówi, że mają zobowiązania wobec Polski, a nie prawa do roszczeń- mówił prezydent Andrzej Duda.

Przybyli do parku skandowali głośno: Andrzej Duda, dziękujemy, najlepszy prezydent, będziemy głosować, dziękujemy za emerytury, niech trwa dobra zmiana! itp. Prezydent chętnie robił sobie zdjęcia z mieszkańcami, rozmawiał z nimi i witał się z czekającymi na niego w alejkach. Odwiedził także koła gospodyń wiejskich. Wśród śpiewów i wiwatów przeszedł cały park. Jeszcze przed spotkaniem złożył wieniec przed pomnikiem kpt. Kazimierza Pilata. Na godzinę 16:00 zaplanowano spotkanie z mieszkańcami Zaleszan.

Materiał video

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
e2rds

INTELIGENT, kwalifikacje du...właza, nie rozśmieszaj mnie, widzę, że twoje ego jest większe niż sosny wokół Stalowej Woli, jak można być taki próżny.

~INTELIGENT

Byłem tam przy samej scenie i czułem się jak w niebie , tylko jakiś sympatyk PIS cały czas się wydzierał , że PAN PREZYDENT L.N. to najlepszy prezydent STALOWE WOLI w dziejach tego miasta. Czy to już nie za wiele tej promocji naszego prezydenta a takich tłumów już dawno w naszym mieście nie było. Kiedy jechałem przez miasto na to piękne spotkanie to mieszkańcy szli chodnikami jak w czasie procesji BOŻEGO CIAŁA. A co to była za przepiękna promocja naszego miasta , wszystke telewije przez caly czas nasze miasto pokazywali i w samych superlatywach o naszym mieście dziennikaerze telewizyjni mówili. Ja nawet rozmawiałem z ochroną obecnego prezydenta POLKI że chętnie bym wztąpił do tej grupy ochroniarskiej bo mm kwalifikacje.

~Zenon

Co to za dupowłaz za Dudą, ten taki w loczkach?

~sghs

Bdisns

~matołek

cytat - mają uszy ale nie słyszą, mają oczy ale nie patrzą, mają głowę ale nie myślą, mają rozum ale nie używają , no i jeszcze ten brak instynktu samozachowawczego.

~Izwiestia

Głosowanie na Dudę to oznaka kompletnej głupoty.
Lemingi nawet nie zdają sobie sprawy ze swojego otumanienia.

~Izwiestia

Głosowanie na Trzaskowskiego to oznaka kompletnej głupoty.
Lemingi nawet nie zdają sobie sprawy ze swojego otumanienia.

~Bli

do j23 -pewnie wczoraj tak gorąco modliłeś się w kościele i dostałeś objawienie aby poniżać innych ,obecni patrioci za pieniądze zrobią wszystko,demokracja polega na tym aby płacić podatki żyć zgodnie zprawem .POLACY co się znami dzieje ,dlaczego pozwalamy wciągać się w bagno wyborcze?

~J23

CZOŁOWA MIERNOTA MIERNOT ,PIKNY RAFAŁEK ,CZYŚCICIEL WARSZAWSKICH KAMIENIC, SPRAWCA KATASTROFY EKOLOGICZNEJ OCZYSZCZALI CZAJKA, WARSZAWSKICH BEZUŻYTECZNYCH PARÓW REKREACJI ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW NO I TA JEGO DZIECINNA LOGIKA JAK NAWYWIJAM,I NABROJĘ TO NIE RĘCE MOJE -->A JAK TRWOGA TO DO BOGA !!! CZYTAJ DO RZĄDU !!! ZAMIAST SAM ROZWIĄZAĆ PROBLEM JAKI SAM STWORZYŁ!!! POLACY OBUDŹCIE SIĘ, KOLEJNY DONOSICIEL BRUKSELI, KANCIARZ KORYCIARZ I AFERZYSTA TARGOWICY PO-KO!!! NOWA STARA TWARZ-->STARE NUMERY !!!
CZOŁOWY KONFIDENT, DONOSICIEL , SPRZEDAWCZYK KOLABORANT Z BANDY TARGOWICY PO-KO!!!! WYCHOWNEK Hanny Gronkiewicz Waltz I TA SAMA SZKOŁA TO SAMO DZIAŁANIE CZYLI HGW!!!
NAJLEPSZA POSADKA DLA RAFAŁKA TO OCZYSZCZALNIA CZAJKA!!! ,
NAJLEPIEJ NA KOŃCU ŚCIEKOWEJ RURY BY WĄCHAĆ SWOJE KŁAMSTWA I BZDURY!!!

~Jann

Trzaska nie przyjedzie do stalowej woli bo się boi.
Dobrze wie że ne jesteśmy frajerami i nie kupimy tych jego kitów!

~jan

.... @~Tutak .... i dlatego pisowskie nieudaczniki, lumpy i dreszcze mają pełne gacie .... ale ty nie rób w gacie, miska ryżu dla ciebie się znajdzie ...

~matołek

Polak Polakowi wilkiem,podzielili Was i wami rządzą a Wy gryziecie się jak psy o ochłapy z pańskiego stołu.
Naprawdę przykro.

~Tutak

No to Trzaskowski ma podobno programumiech "NIE MA PIENIĘDZY I NIE BĘDZIE" podobny jak z peło Rostowski.

~siwy

fajnie że prezydent się ogolił na dude

~@poliglota

Oglądałem w internecie jakąś międzynarodową debatę przywódców. Duda walczy z językami obcymi i tak reprezentuje Polskę za granicą wśród najważniejszych głów państw.

~Ewakuacja

Pożegnalna wizyta PAD. To już jest koniec nie ma juz nic jesteśmy wolni możemy isć to juz jest koniec możemy iść jesteśmy wolni bo nie ma juz nic

~poliglota

Trzaskowski zna doskonale 5 języków. Duda także zna obce języki ale dwa. Podobnie jak jego kierownik z Nowogrodzkiej - dwa przy butach!

~klos

Trzaskowski jest podobny do Daniela Craiga a Duda do Danny'ego de Vito. Wybór jest prosty.
Paragraf czy za to też mnie będą pisiory namierzać?

~Koniec

To było sentymentalne pożegnanie dudusia ze swoimi wyznawcami na Podkarpaciu.

~emi

Pisowska swolocz w natarciu ,cale szczescie ze to poczatek konca tej holoty ,kwicza oj kwicza, ich bul bedzie wiekszy jak nasz hahah Przetniemy to w tych wyborach ostrym cieniem mgly smolenskiej

~pasy+

Jeśli wygra Anżej to Jarek obiecuje że wszyscy seniorzy będą mogli przechodzić na czerwonym świetlesmiech2

~Trzaskowski

Za moich rządów każdy emeryt dostanie po 20groszy ! Obiecuję!

~Ynteligent

Trzaskowski przywiezie swoich ludzi którzy będą odpychali tych co żądają niewygodne pytania. Ciekawe co zrobi jak wygra, będzie uciekał jak go będą o coś pytać ???

~JJJ

Trzaskowski będzie w stalowej 10.06.
Ma przywieźć Czajkowiankę gazowaną

e2rds

Fokus, wsadź łeb do domowego oczka wodnego i spuść wodę i mnie palancie nie czepiaj się, a na kogo będziesz głosował to mnie to lata.

~buhahaaa

klos ....wyszłeś na rogacza....i warto było....a i te baty ci sie tez należą...umiech)))) weż na obrońce ereesaaa to obaj oberwiecie.

~paragraf

klos ja na miejscu wymienionych tu nazwisk ani chwili bym sie nie wachał i zgłosił cie do namierzenia i udu...pienia dla przykładu.Chłosta na gołe du..psko w tym wypadku powinna wrócić i to na rynku w dzień handlowy.

~he hee

rysiu g. nie zagalopawałeś sie zbytnio?????? a może przypomnieć ci ciamajdan jak twoi ulubieńcy zachowywali sie? Zapomniałeś????Bydło to w tym wypadku obraza dla zwierząt ale hołota chamska to w sam raz.

~Focus

e2rds h.j cię obchodzi czy jestesmy za Duda Trzaskowskim czy Panem Stasiem z monopolowego. Ale jesteśmy ludźmi jak ty i nie masz prawa nas wyzywać. A jak już chcesz po kimś jechać to rób to w gronie rodzinnym.

~Kamil

Zaczynają się matury. Temat maturalny 2020:
Napisz kto jest najwybitniejszym Polakiem w historii i uzasadnij dlaczego Jarosław Kaczyński.