3 miesiące aresztu dla sprawców rozboju

Image

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pobili i okradli 46-latka. Napastnicy zabrali poszkodowanemu portfel z pieniędzmi i dokumentami oraz dwa telefony komórkowe. Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące mężczyźni spędzą w areszcie. Grozi im za to do 12 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę, policjanci otrzymali zgłoszenie o rozboju na terenie Stalowej Woli. Jak się okazało 46-latek został zaatakowany i okradziony przez znajomych, z którymi tego dnia spożywał alkohol. Napastnicy uderzali pokrzywdzonego po twarzy, a jeden ze sprawców przeciął mu nożem dłoń, a następnie groził, przystawiając nóż do szyi.

Mężczyźni zabrali pokrzywdzonemu dwa telefony komórkowe i portfel z pieniędzmi i dokumentami. Bezpośrednio po zdarzeniu jeden z napastników uciekł z mieszkania.

Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali młodszego ze sprawców. 46-letni pokrzywdzony został przewieziony przez załogę pogotowia do szpitala. Drugi ze sprawców został zatrzymany następnego dnia i trafił do policyjnego aresztu. Zatrzymani to mężczyźni w wieku 29 i 34 lat. Obaj są mieszkańcami Stalowej Woli. Usłyszeli zarzuty rozboju.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Stalowej Woli tymczasowo aresztował obu mężczyzn na okres 3 miesięcy. Za rozbój grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~mhm

Gnoje, dno.....

~daro

Jurek albo ciebie i pisowskie nasienie

~Jurek

Zasilą elektorat PO w więzieniu ...