Niespodziewanie ogromne poparcie dla Trzaskowskiego

Image

Zdaje się, że Stalowa Wola przestaje być bastionem PiS-u, jak to o nas się od dawna mówi. Dziś rozpoczęła się akcja zbierania podpisów na rzecz kandydata na prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego.

Już przed godziną 14:00, przed City Parkiem na ulicy Okulickiego, ustawiła się kolejka chętnych do złożenia podpisu poparcia dla kandydata Platformy Obywatelskiej. Kilkanaście minut później ogonek do list ciągnął się aż do hali warzywno- owocowej, a oczekujących było już kilkadziesiąt mieszkańców powiatu. Organizatorzy „rozciągali” kolejkę, by zachować bezpieczną odległość między osobami i co rusz przypominali jak ważne jest dbanie o bezpieczeństwo. Sami mieszkańcy zresztą przyszli w maseczkach i pilnowali kolejki.

Podpisujący się otrzymywali jednorazowe długopisy, które zabierali ze sobą. Tak więc nie było „przenoszenia” wirusa na przedmiotach. Można też było zdezynfekować dłonie. Organizatorzy najwyraźniej wzięli sobie do serca obostrzenia.

Podpisy będą zbierane jeszcze w sobotę 6 czerwca, również przed City Parkiem w godzinach od 9:00 do 14:00. Poparcie można wyrazić także w Nisku (stały punkt: Restauracja Mr. Blues Plac Wolności 8, 10.00 - 18.00).

Podpisy zbierane są dziś w całej Polsce. Na Podkarpaciu między innymi w Tarnobrzegu, Sanoku, Nowej Sarzynie, Nisku, Leżajsku, Stalowej Woli, Jaśle, Mielcu, Jarosławiu, Kolbuszowej, Dębicy, Strzyżowie, Ropczycach, Lesku, Przemyślu.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~jan

.... pisowski beton, sądząc po wpisach nie wie co to demokracja, Kaczyński ich nauczył że nikt nigdzie nie należy aspirować czy kandydować, bo Partia ma wszędzie świetnych kandydatów, a jeśli ktoś kandyduje wbrew Partii to jest obcy agent, tylko pachołek 1-go Sekretarza może kandydować, tylko pachołek 1-go sekretarza może reprezentować mieszkańców, a obywatele jak cielęta mają iść za głosem Partii.... tak jest w komunizmie, na szczęście komunizm pisowski kończy tak jak skończył komunizm pzpr-owski

~Vrek

Ja 10 razy się zapisałem

~Stal

to prosze bardzo głosuj sobie na tą amebe i kłamce zdrajce narodu koles niżej napisał umowa zleecenie 5 zł na godzine i przepis na zupe szczawiową to nas czeka ryj tam zanim cos odpiszesz umiech

e2rds

rsr rste, no nie każdy nadaje się na zesłanie na wybijalnię do Alutecu, są i ludzie inteligentni którzy muszą takie wybijalnie wybudować i zarządzać nimi, a jeszcze inni muszą rządzić tymi co zarządzają, myślę, że zrozumiałeś niuans.

~Romeo

Bardzo skromne poparcie Totalnych w reakcji na obietnice zatrzymania budowy CPK, autostrady Karpaty na Podkarpaciu i odbudowy portu w Elblągu. To partia zewnętrznych interesów.

~rodzic

Gdzie jest @edziu, który mówi o ośmiu osobach przed sądem? W każdym mieście kolejki są ogromne. Ludzie czekają. Kamery rejestrują? Bo "lucki" pan będzie wyciągał konsekwencje? Byłam już gorszym sortem, teraz jestem chamską hołotą. Przeżyję znieważanie, opluwanie, poniżanie. I nie będę cieszyć się z tego, że ich rodziny odpowiedzą. Bo jestem po prostu uczciwym człowiekiem. Pani żono - tak bardzo mi żal. Polecam pani tekst :"Hejter. Niebezpieczne zabawy ludzi Andrzeja Dudy". Łzy napływają do oczu. Pozdrawiam.

e2rds

tola popieram!

~rsr rste

ten koleś powinien być zesłany na wybijalnie do Aluteca a nie do rządzenia Polską z jego ust wypływają same kłamstwa

~@Stal

Wstyd to jest głosować na twoich ulubieńców, którzy z poczciwego narodu robią sobie jaja.

~Stal

Jak mozna go popierać nie jest wam wstyd ?!

~Lucuś

Hołota

~Zaciekawiony

Pani radnej to się chyba przytyło?

~tola

Każdy inny aby tylko nie był z PiS-u!!!

magpie

PROSIMY O ZACHOWANIE KULTURY WYPOWIEDZI.

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!

~Duży

Podpisałem się choć nie będę na niego głosował. Chyba że w drugiej turze. Mam nadzieję że pokona marionetkę lepszego sortu.

~antek

Byłem podpisałem.Kolejka jak za papierem taoletowym wPRL.Stali młodsi i starsi.Frustracja i wqrwienie ludzi stojących w kolejce na sposób rządzenia PiS nie nadaje się na komentarz. Pisiorki podziękujcie szumowskiemu i znajomym od biznesu z maseczkami i przyłbicami i kaczce za chamską h.W tym fragmencie miara się przebrała,takie mam wrażenie na podstawie tego co słyszałem od ludzi.Jeśli w bastionie PiS tak zmienili się ludzie to jestem spokojny o wynik w kraju.

e2rds

szczupły, można , można, tylko jest pewien trik, odkryj go sam jak chcesz pisać.

~ALFONS

ZA DŁUGOPISY SIĘ SPRZEDAJĄ

e2rds

Dareczek, to widocznie ciebie robił z taką głową jak kiedyś ci pisałem, znaczy taką samą jak ty masz uszytą z tego materiału co baran pod brzuchem nosi. Bo przecież jabłko niedaleko padnie od jabłoni, szkoda mi tylko mamusi, że ma takiego Dareczka.

e2rds

"O take Polskę walczy Palec i Sznur"
Minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro poinformował naszego dziennikarza Mikołaja Podolskiego, że zapoznał się z aktami jego sprawy i polecił ją umorzyć. Jest ona powiązana ze sprawą "Krystka". To po napisaniu jednego z artykułów na temat tej seksafery, dziennikarz usłyszał zarzuty.
Minister każe umorzyć, to umorzyć, minister każe wszcząć, to należy wszcząć, zwykły prokurator ma gó..no do gadania, ma słuchać, a nie myśleć, tak jak i suweren.

~szczupły

Dlaczego natym portalu nie można dodać komentarza

~Dareczek

e2rds-Tępogłowy to cie zrobił parówko

~antek

Byłem podpisałem.Kolejka jak za papierem taoletowym wPRL.Stali młodsi i starsi.Frustracja i wqrwienie ludzi stojących w kolejce na sposób rządzenia PiS nie nadaje się na komentarz. Pisiorki podziękujcie szumowskiemu i znajomym od biznesu z maseczkami i przyłbicami i kaczce za chamską h.W tym fragmencie miara się przebrała,takie mam wrażenie na podstawie tego co słyszałem od ludzi.Jeśli w bastionie PiS tak zmienili się ludzie to jestem spokojny o wynik w kraju.

~Dareczek

O czym ty piszesz e2rds przecież ty głosować nie umiesz parówko.

e2rds

"hołota chamska" podpisała się, ja też, i myślę, że zagłosuje na Trzaskowskiego i to będzie koniec Palca i Sznura.

~daro

San Domingo 85, napisz tylko gdzie i kiedy, a na pewno się zjawię. Będziesz miał tak czysciutkie te buty, że będziesz się mógł w nich przeglądać.

~Allaman

Ja podpisałem listę poparcia, każdemu kandydatowi. W moich oczach, wszyscy są równi. Głosując, też postawię krzyżyk przy każdym nazwisku.

~jutro

Ja przyjdę jutro...Brawo Stalowa Wola! Brawo Rafał Trzaskowski!

~olo

skończą się 13 emeryturki 500 plusy, dostaniecie przepis na zupę szczawiową i do roboty na umowę zlecenie za 5 zł

~Adamos

Faktycznie po zdjęciach widać, że poparcie dla Trzaskowskiego jest "PRZEOGROMNE". Myślę, że sam redaktor artykułu w to nie wierzy.