Niespodziewanie ogromne poparcie dla Trzaskowskiego

Image

Zdaje się, że Stalowa Wola przestaje być bastionem PiS-u, jak to o nas się od dawna mówi. Dziś rozpoczęła się akcja zbierania podpisów na rzecz kandydata na prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego.

Już przed godziną 14:00, przed City Parkiem na ulicy Okulickiego, ustawiła się kolejka chętnych do złożenia podpisu poparcia dla kandydata Platformy Obywatelskiej. Kilkanaście minut później ogonek do list ciągnął się aż do hali warzywno- owocowej, a oczekujących było już kilkadziesiąt mieszkańców powiatu. Organizatorzy „rozciągali” kolejkę, by zachować bezpieczną odległość między osobami i co rusz przypominali jak ważne jest dbanie o bezpieczeństwo. Sami mieszkańcy zresztą przyszli w maseczkach i pilnowali kolejki.

Podpisujący się otrzymywali jednorazowe długopisy, które zabierali ze sobą. Tak więc nie było „przenoszenia” wirusa na przedmiotach. Można też było zdezynfekować dłonie. Organizatorzy najwyraźniej wzięli sobie do serca obostrzenia.

Podpisy będą zbierane jeszcze w sobotę 6 czerwca, również przed City Parkiem w godzinach od 9:00 do 14:00. Poparcie można wyrazić także w Nisku (stały punkt: Restauracja Mr. Blues Plac Wolności 8, 10.00 - 18.00).

Podpisy zbierane są dziś w całej Polsce. Na Podkarpaciu między innymi w Tarnobrzegu, Sanoku, Nowej Sarzynie, Nisku, Leżajsku, Stalowej Woli, Jaśle, Mielcu, Jarosławiu, Kolbuszowej, Dębicy, Strzyżowie, Ropczycach, Lesku, Przemyślu.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~żakowski

I jak wam wyznawcy zdradzieckiej mordy??

~rycho

głosowanie na czaskowskiego jest jak w powiedzeniu "znudziło się oddychanie prostym nosem."POwodzenia tumany,spadkobiercy POstkomuny i pseudoliberalnych zlodzieji

~Ściema

To wpis pani Łukacijewskiej z wczoraj, po akcji zbierania podpisów w Krośnie: Podliczone Z tymi o to Paniami Izabela Fularz, Renata Lipińska, Karolina Chrząstek w 3h w #Krosno mamy 283 podpisy pod poparciem dla Rafał Trzaskowski
Krosno, jeszcze raz dziękujemy.

Jakim cudem u nas w 2 godziny 3 razy więcej?
Od razu widać, że kombinowane! Żenada i wstyd!

e2rds

he hee, ja wcale się nie dziwie, że wam się długoPiS podoba, wy uwielbiacie jak was doją ze stu złotych, ale dają wam złotówkę. Palcu i Sznurowi potrzebny jest tępy i niedouczony naród, dlatego gnoją nauczycieli, lekarzy, pielęgniarki naukowców. Jedyna kasta którą niby hołubią to kler, bo potrzebny jest do rządzenia, ale kler też wolał utrzymywać ludzi w nieświadomości i oto chodzi, głupimi łatwiej rządzić. Nawet starzy zmądrzeli, a ty nadal głupi jesteś.

~Ściema!

To wpis pani Łukacijewskiej z wczoraj, po akcji zbierania podpisów w Krośnie: Podliczone ❗️Z tymi o to Paniami Izabela Fularz, Renata Lipińska, Karolina Chrząstek w 3h w #Krosno mamy 283 podpisy pod poparciem dla Rafał Trzaskowski❗️

~he hee

tylko ubecja i stare komuchy oraz ludzie pokroju e2r ze zrytymi mózgami z czasów pzpr tam można spotkać.

e2rds

Matthew, podenerwowałem, jak będziesz mnie tykał to więcej zbierzesz na ten twój żałosny i niedorozwinięty czerep, jeszcze bardzo mało wiesz o grze słówek, bo może być to tylko gra półsłówek, albo może pisać do mnie półgłówek, niedługo się okaże jak nie przestaniesz.

~Matthew

e2rds jesteś tak żałosny i zryty że bardziej sie już nie da

e2rds

Matthew, ty to możesz szukać swoich pozostałości w domowym oczku wodnym jak dokładnie nie spłuczesz, mundryjole.

~Daro

Mój Rafałek dziś pojechał do Zakopanego i Krakowa a tutaj się boi przyjechać....

~jan

.....@ Ściemniacze ....... jak ty policzyłeś to na pewno nie było, dzisiaj w parku też będziesz liczył, pewnie ci wyjdzie jakieś 100 000 osób .....

~Frank

No idźta pisiory zobaczyć dzisiaj maliniaka po raz ostatni jako prezydenta bo za miesiąc PAD będzie się wprowadzał z Pałacu.Może coś się jeszcze w Stalowej maliniak nauczy

~PO to zło

- Platformo... Zakładem cię, rejestrowałem i dwie kadencje reprezentowałem jako senator. Ale tej twojej wulgarnej Polski już nie chcę... - napisał na Twitterze Robert Smoktunowicz odnosząc się do wulgarnej kampanii zniesławiającej prof. Łukasza Szumowskiego.

~Daro

Ja już w garniturze siedzę ale w kiblu niestety ale pod telefonem i z listami poparcia dla Rafałka

~Miasto

@edek całą nic pracował. Teraz wyciągaj granatowy garniturek i leć zająć miejsce. Może będziesz mógł ucałować dłoń?

~Ściemniacze

Tam w życiu nie było 800 osób. Ba, nawet 400 ;) Skąd ta liczba? Domyślcie się.

~Matthew

E2rds człowieku a może bardziej niedorozwoju jak Cię tu już określają.Myslisz że jesteś najmądrzejszy, wszystkie rozumy pozjadałes już ale uważaj bo anonimowy nie jesteś i można cię łatwo odszukać .

~PROMOCJA

Lemingi przyszły po darmowe długopisy. Żenada!

~Focus

Dajecie się manipulować mediom jak dzieci.

~Renata

Rafał Trzaskowski po objęciu stanowiska prezydenta Warszawy wsławił się już kilkoma rzeczami. PO pierwsze z 77 obietnic spełnił tylko 5, a więc 72 obietnice wyssał sobie z palca. PO drugie podpisał deklarację LGBT+ dla szkół, do czego nie posiada uprawnień. PO trzecie próbuje wprowadzić seksedukatorów do szkół i przedszkoli, do czego również nie ma uprawnień...

~Grażyna

Nie rzucajcie pereł przed wieprze!!

~Romi

Komitet Trzaskowskiego już uzbierał wymaganą prawem wyborczym liczbę podpisów, a to, co dzieje się wokół sprawy teraz, to już tylko pokaz politycznej siły, a nie wyścig z czasem. W samej Warszawie zebrali już kilkadziesiąt tysięcy podpisów. A na podstawie danych z kilku regionów widać, że przebili pułap 100 tys.
GDY WIEJE WIATR HISTORII,
LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM
ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST
TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM.

~waldi

Jesteśmy całym sercem z WAMI

~Gober

Kiedy biskup publicznie nazywa drugiego człowieka zaraza i nikt nie zwraca mu uwagi to jestem za Trzaskowskim.

~Bobo

Kiedy pisowski wójt opowiada że ci co nie głosują na PiS są zdrajcami ojczyzny i nawet im się w jego miejscowosci pogrzeb nie należy to jestem za Trzaskowskim.kiedy w laickiej szkole podstawowej w wyjściu wmurowywuje dekalog choć nikt o to nie prosił to jestem za trzaskowskim

e2rds

Motolotnik, jak tyle razy na łbie lądowałeś to nic dziwnego, że głupio piszesz, ale pomocz ten łeb w domowym oczku wodnym, tylko wody nie spuszczaj bo ci go urwie, a jeszcze szkoda bo może kiedyś nabierzesz rozumu.

~Dzastetboy

CHOŁOTA JUTRO PÓJDZIE CAŁOWAĆ RACZKI DUDUSIOWI

~Wkurzony

Och! PISOBOLSZEWIA zaczyna robic w majtole. I dobrze zostalo im niewiele czasu. I rozliczymy ta dojna zmianę

~:-D

Baza podpisów została zalegalizowana

~Heniek69

tłumy ich!ha,ha,ha