Niespodziewanie ogromne poparcie dla Trzaskowskiego

Image

Zdaje się, że Stalowa Wola przestaje być bastionem PiS-u, jak to o nas się od dawna mówi. Dziś rozpoczęła się akcja zbierania podpisów na rzecz kandydata na prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego.

Już przed godziną 14:00, przed City Parkiem na ulicy Okulickiego, ustawiła się kolejka chętnych do złożenia podpisu poparcia dla kandydata Platformy Obywatelskiej. Kilkanaście minut później ogonek do list ciągnął się aż do hali warzywno- owocowej, a oczekujących było już kilkadziesiąt mieszkańców powiatu. Organizatorzy „rozciągali” kolejkę, by zachować bezpieczną odległość między osobami i co rusz przypominali jak ważne jest dbanie o bezpieczeństwo. Sami mieszkańcy zresztą przyszli w maseczkach i pilnowali kolejki.

Podpisujący się otrzymywali jednorazowe długopisy, które zabierali ze sobą. Tak więc nie było „przenoszenia” wirusa na przedmiotach. Można też było zdezynfekować dłonie. Organizatorzy najwyraźniej wzięli sobie do serca obostrzenia.

Podpisy będą zbierane jeszcze w sobotę 6 czerwca, również przed City Parkiem w godzinach od 9:00 do 14:00. Poparcie można wyrazić także w Nisku (stały punkt: Restauracja Mr. Blues Plac Wolności 8, 10.00 - 18.00).

Podpisy zbierane są dziś w całej Polsce. Na Podkarpaciu między innymi w Tarnobrzegu, Sanoku, Nowej Sarzynie, Nisku, Leżajsku, Stalowej Woli, Jaśle, Mielcu, Jarosławiu, Kolbuszowej, Dębicy, Strzyżowie, Ropczycach, Lesku, Przemyślu.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Bambo

W TVPis info podają na pasku że do Stalowej zjechało już 5000 samochodów z okolicy na długoPisa

~Becia

Czy w parku Beatka była ze swoją synową i ks. Tymoteuszem?

~Obciach

ludzie się wstydzili stać w takiej kolejce

~Tusq

Byłem osobiście sprawdzić to podpisywanie. Może 15 osób, ślamazarnie to szło. 3-4 osoby na5 minut. W życiu nie ma szans na 200 podpisów w 2 h a co dopiero prawie 900.
To się nazywa legalizacja zdobytych wcześniej podpisów.
Możecie mnie szukać, eksperyment procesowy pokaże że żeby skały sra**y nie jest możliwe zebranie tej ilości podpisów w 2 godziny. Sprawę kieruję do prokuratury.
W Krośnie przez 3 godziny mieli 3x mniej niż w Stalowej Woli. I to jest realna liczba.

~quest

do @@@@@@ a Komorowski nazarl sie przepiorek i zesrał się na wszystkich...

e2rds

Pół miliona na jedzenie i picie
W sprawozdaniu Rogers & Cowan ze współpracy z Polską Fundacją Narodową jest jeszcze jeden ciekawy punkt. To zwrot dodatkowych kosztów, które agencja ponosi pracując dla PFN — w sumie to niemal 400 tys. dol. (1,5 mln zł) od grudnia 2018 r. do października 2019 r.

Są tu pozycje zaskakujące. Choćby opłata za catering z 30 czerwca 2019 r. — ponad 144 tys. dol. (ponad pół miliona zł).
A co niektórych w oczy kuły ośmiorniczki za kilkaset złotych, teraz już pół miliona nie kuje, bo zamknęli oczy by nie widzieć i zatkali uszy by nie słyszeć.

~Apacz

Jeden glos wiecej bedzie odemnie. Dzis nie podpisze , iz jestem za slaby zeby dojechac.

e2rds

Polon, tak pięknie się ochrzciłeś, a tak głupio piszesz, jak by za podpis płacili nie piątala, ale nawet 2 zł to pajacu sam byś się podpisał i to na kilku listach, to typowe podejście takich pisma..łków jak ty, jak dają to podpisuje i głosuje, nawet jak dają nie swoje, byle dawali.

~dzastetboy

CHHOŁOTA JUZ SIE ZEBARALA W PARKU DUDUS BEDZIE SWIECIŁ

~matołek

Co się stało? - mój komentarz przeszedł? Blokada zdjęta?
Naprawdę dają długopis wartości poniżej 2 zł, jak ktoś nie ma "pamiątkowego" długopisu to jedyna okazja bo inaczej
to trzeba taki sam kupić supermarkecie.Nie wysila się Trza@ko#ski.

~Polon

Do Kunowatego: Za podpis płacą piątala, a potwierdza to kobita z rowerem widoczna na czwartym zdjęciu.

~Daromwy??

Gdzie to darmowe żarcie???

~fix

Pisowcy ida na darmowa wate cukrowa i kielbase wyborcza hahah to jest prawdziwy powod .Tylko nie pchac sie za bardzo do calowania adriana w reke bo pala jeszcze darmowo dostaniecie.

~Polon

Od peowskiej zarazy - zachowaj nas Panie!

~Tutejszy

hahahehe po ciebie jadą już chłopcy radarowcy

~matołek

Za podpis - prezent ---------------- markowy, chciałem powiedzieć marketowy długopis. To nie żart.

~Żal

Kunowaty o to musisz pisowcow zapytać.

~Kunowaty

Czy ktoś może wie ile płacą za podpis? Wciąż bowiem się waham. Z jednej strony suszy z samego rańca i kasiora by się przydała. Z drugiej - jak pomyślę w przyszłości o paletach w centrum miasta lub kozach na stalowowolskich błoniach. Stare komuchy i wywrotowcy wszelkiej maści - pomóżcie w podjęciu decyzji!

e2rds

kabi, tyle razy wam tłumaczyłem, że nim coś napiszesz zastanów się jaka przykra riposta może cie dosięgnąć, a ty nadal nic nie kumasz, po co ci to. Próbujesz w głupi sposób, broniąc się dołączyć gąsienicę, to dziecinada. Główka kapusty nawet z gąsienicą jest użyteczna, gąsienicę zawsze można usunąć, natomiast głąb to głąb do śmieci.. Ty nadal nic nie rozumiesz, daj sobie spokój i nie zaczepiaj dziadka, bo znów coś przykrego ci odpowie, a mnie wcale na tym nie zależy by cię pognębiać.

~emi

Podlozcie adrianowi karteczke do podpisywania na prezydenta Trzaskowskiego to napewno podpisze bo wszystko podpisuje .

kabi

e2rds=główka kapusty z gąsienicą w środku

jod255

stara gwardia ludu pracowniczego ruszyla do boju

e2rds

kabi, już winieneś wiedzieć, że na każde wyzwanie jest jeszcze bardziej przykra odpowiedź, ja główka, a ty głąb kapuściany. Pozdrawiam, myślę, że to coś cię nauczy.

e2rds

Cccp, już ci pisałem, że cccep to cccep, to z kim tu gadać, wy śmiejecie się, bo nie rozumiecie wpisów, głupi ze wszystkiego się śmieje i to cała wasza filozofia, ale ja śmieję się z was, choć nie sprawia mi przyjemności, że tyle mat..ów jest na tym forum, a to przecież niby przyszłość naszego narodu.
buhahaaa, nie przejmuj się, ty też należysz do tej kasty mat..ów, niby przyszłości naszego narodu.

kabi

nic czaskosiowi nie pomoże żeby i milion podpisów zebrał

~buhahaaa

komuchu z pod znaku e2.. to nie wiec partyjny, ale ty to masz juz w genach.

~@@@@@@

"Kwaśniewski pokazał jakim trzeba być prezydentem, Kaczyński pokazał jakim nie trzeba być prezydentem, Wałęsa pokazał że każdy może być prezydentem, Duda pokazał że jednak nie każdy"..

e2rds

he hee ha ha, jaki nick taka i mądrość, po hehasz, po hahasz, czyli po rżysz i to cała twoja mądrość i takiemu gnojkowi to wystarczy. Kiełbaska, lub kaszanka z grilla, zimne piwo i to całe jego życie i takich ograniczonych ludzi potrzebuje dzisiejsza władza. Gdybyście przynajmniej raz dokładnie oglądnęli RANCZO, ze zrozumieniem, to byście zastanowili się czym różni się Polska Partia Uczciwości od PiS, niczym, tamta była tak uczciwa jak PiS prawa i sprawiedliwa, to jest wzorzec partii Palec i Sznur.

~Cccp

e2rds bo ci ciśnienie skoczy.
Atakuj atakuj posmiejemy się więcej. Dawaj swoje złote myśli.

~he hee ha ha

po 89 r. takim erdesom powinno sie wypalić sierp i młot na czołach to teraz by było wiadomo co i kto jest a nie panoszy sie postkomuna.