Niespodziewanie ogromne poparcie dla Trzaskowskiego

Image

Zdaje się, że Stalowa Wola przestaje być bastionem PiS-u, jak to o nas się od dawna mówi. Dziś rozpoczęła się akcja zbierania podpisów na rzecz kandydata na prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego.

Już przed godziną 14:00, przed City Parkiem na ulicy Okulickiego, ustawiła się kolejka chętnych do złożenia podpisu poparcia dla kandydata Platformy Obywatelskiej. Kilkanaście minut później ogonek do list ciągnął się aż do hali warzywno- owocowej, a oczekujących było już kilkadziesiąt mieszkańców powiatu. Organizatorzy „rozciągali” kolejkę, by zachować bezpieczną odległość między osobami i co rusz przypominali jak ważne jest dbanie o bezpieczeństwo. Sami mieszkańcy zresztą przyszli w maseczkach i pilnowali kolejki.

Podpisujący się otrzymywali jednorazowe długopisy, które zabierali ze sobą. Tak więc nie było „przenoszenia” wirusa na przedmiotach. Można też było zdezynfekować dłonie. Organizatorzy najwyraźniej wzięli sobie do serca obostrzenia.

Podpisy będą zbierane jeszcze w sobotę 6 czerwca, również przed City Parkiem w godzinach od 9:00 do 14:00. Poparcie można wyrazić także w Nisku (stały punkt: Restauracja Mr. Blues Plac Wolności 8, 10.00 - 18.00).

Podpisy zbierane są dziś w całej Polsce. Na Podkarpaciu między innymi w Tarnobrzegu, Sanoku, Nowej Sarzynie, Nisku, Leżajsku, Stalowej Woli, Jaśle, Mielcu, Jarosławiu, Kolbuszowej, Dębicy, Strzyżowie, Ropczycach, Lesku, Przemyślu.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
e2rds

Babcia, bądź spokojna, na ciebie nawet splunąć nie chcę, a tutaj pisać możesz co chcesz małolacie, ty nie wiesz co to ssanie lub może za często to robisz dlatego tylko w twoim pustym łbie takie myśli się kłębią i to jet twój prymitywny mózg, może kiedyś dorośniesz razem z Dziadkiem, to wspólny wasz nick. Idź lepiej do mamusi by wzięła cię siusiu.

~Babcia

Erdeesik ssasz komu popadnie prymitywie

e2rds

Dziadziu, już ci napisałem, zasil domowe oczko wodne, spuść wodę by nie śmierdziało i idź spać, nawet już ssać nie potrafisz nie mówiąc o ciumkaniu jak mówił Piotrowicz.

~Dziadziu

Erdeesik tylko ssa pod stolem

e2rds

babcia, wstydem i hańbą to ty jesteś na tym forum, niewiele wiesz, umiesz a próbujesz pisać, próbujesz podkreślam. Idź ty babciu i spróbuj napełnić domowe oczko wodne, tylko spuść później wodę i długoPiS będzie zadowolony i ty.

~babcia

erdeesy i ubeki tylko podpisały .Podpisać takie coś to hańba i wstyd.

~Mass

60+ stare i czerwone

~długopis

Czy to prawda że dali Anżejowi listę poparcia Rafała i też podpisał?

e2rds

Księgowa, masz mgliste pojęcie o zbieraniu podpisów, bardzo mgliste.

~Księgowa

W życiu nie da się tyłu podpisów zebrać w 2 godziny. W Krośnie Łukacijewska 3 godziny zebrała niecałe 300. U nas tłumów nie było bo widziałam.
Skąd oni te podpisy wzięli?
PKW powinna się temu przyjrzeć dokładnie!

~Ściema

To wpis pani Łukacijewskiej z wczoraj, po akcji zbierania podpisów w Krośnie: Podliczone Z tymi o to Paniami Izabela Fularz, Renata Lipińska, Karolina Chrząstek w 3h w #Krosno mamy 283 podpisy pod poparciem dla Rafał Trzaskowski
Krosno, jeszcze raz dziękujemy.

Jakim cudem u nas w 2 godziny 3 razy więcej?
Od razu widać, że kombinowane!
To legalizacja zebranych wcześniej nielegalnie podpisów!
Sprawa idzie do prokuratury!

~Zwolt

Szambo nie wybiło jak z Czajki?

e2rds

Dario, no co ja mogę takiemu małolatowi idiocie odpowiedzieć, tylko tyle, że jest idiota.

~BólBron

Nie tylko plaża w zimie, tęczowy tramwaj, kozie zwłoki czy strefa relaksu w masakrycznych spalinach, na rozgrzanym asfalcie kiedy obok są dwa parki ale miliony na szkolenie lewaków czy sok z buraka. Chyba tylko m e di o ci urobieni przez tvn kupią kity następcy hanki kamienicznej

~Dario

e2rds bardzo lubi ssać

~Liljana

A dzisiaj Duda olał obostrzenia własnej partii i wszystkim rączki podawał. Bez maseczki. Lucek razem z nim. Hipokryzja.

~lola

kocham hangar 21

e2rds

Tusq, jak można być taką dwulicową gn.dą, tu chcesz kierować do prokuratury, a ciekawe czy taką gn.dę też razi przestrzeganie usrawy o koronawirusie na spotkaniu w Stalowej Woli z adrianem.

e2rds

Mieszkaniec, tylko na tyle twój łeb stać, ty łykasz wszystko co Palec i Sznurek funduje, nawet odchody kota naczelnika byś łyknął by się przypodobać, ciekawe czy całowałeś buty długoPiSowi, chyba to też by ci sprawiło przyjemność.

NowyProtest

Co macie do zaproponowania młodym? Przywrócicie program Mieszkanie dla Młodych? Rozprawicie się z mafiami rentiersko-spekulanckimi? Ograniczycie kupowanie mieszkań na wynajem?

~Wkurzony

Tusq kieruj kieruj . Juz nasylanie policji sie nie udalo to moze sr..ie hejtem sie uda. Jak wywieziemy ns taczkach adriana do sądu pozniej weźmiemy sie za komucha kaczora i pinokia razem z cala ta pisobolszewią

~xxx

O Boże -jakie pierdoły Wy tu piszecie to szkoda sobie oczy psuć ,.A co byście chcieli od nowej władzy? wiecie chociaż.! ,że tak żarem sr...cie na OBECNĄ.Tyle było młodych wyborców,że szkoda gadać. Tłumy wprost.!!!!

~Tak

Brawo stalówka. pogoncie tych jak o sobie mówią ludzkich panów, a raczej cha....

~ido

Skoro jak twierdzicie wy i nierząd masoński obecny mamy straszliwą pandemię zabójczego wirusa to czemu w Polsce zmarło w tym roku do połowy maja mniej osób niż w tym samym okresie w roku 2019,2018.2017 ? Drugie pytanie czy lekarze, ci którzy jakąś tam wiedzę mają (bo wielu nie ma żadnej) wezmą odpowiedzialność za kłamstwa na temat wirtualnej pandemii rozsiewanych przez masoński nierząd PIS ?

~Szczupak

Jak można głosować na rudego lisa Trzaskowskiego?

~Kicior

Tylko Pan Bosak tyle w tym temacie.

~Paweł

Poczytajcie w sieci, kto doi nas z kasy, przy pomocy "fundacji narodowej".

~Mieszkaniec

Tak za podpis piątala ,a e2rds robi jeszcze z połykiem

~Zksss

Znowu kłamią to im wychodzi najlepiej nigdy PO

~emi

Bambo twoje miejsce jest w afryce 5 tys aut to w stalowej sie nie zmiesci wiec spadaj do afryki bambo i tam im w ciemnote wciskaj