Niespodziewanie ogromne poparcie dla Trzaskowskiego

Image

Zdaje się, że Stalowa Wola przestaje być bastionem PiS-u, jak to o nas się od dawna mówi. Dziś rozpoczęła się akcja zbierania podpisów na rzecz kandydata na prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego.

Już przed godziną 14:00, przed City Parkiem na ulicy Okulickiego, ustawiła się kolejka chętnych do złożenia podpisu poparcia dla kandydata Platformy Obywatelskiej. Kilkanaście minut później ogonek do list ciągnął się aż do hali warzywno- owocowej, a oczekujących było już kilkadziesiąt mieszkańców powiatu. Organizatorzy „rozciągali” kolejkę, by zachować bezpieczną odległość między osobami i co rusz przypominali jak ważne jest dbanie o bezpieczeństwo. Sami mieszkańcy zresztą przyszli w maseczkach i pilnowali kolejki.

Podpisujący się otrzymywali jednorazowe długopisy, które zabierali ze sobą. Tak więc nie było „przenoszenia” wirusa na przedmiotach. Można też było zdezynfekować dłonie. Organizatorzy najwyraźniej wzięli sobie do serca obostrzenia.

Podpisy będą zbierane jeszcze w sobotę 6 czerwca, również przed City Parkiem w godzinach od 9:00 do 14:00. Poparcie można wyrazić także w Nisku (stały punkt: Restauracja Mr. Blues Plac Wolności 8, 10.00 - 18.00).

Podpisy zbierane są dziś w całej Polsce. Na Podkarpaciu między innymi w Tarnobrzegu, Sanoku, Nowej Sarzynie, Nisku, Leżajsku, Stalowej Woli, Jaśle, Mielcu, Jarosławiu, Kolbuszowej, Dębicy, Strzyżowie, Ropczycach, Lesku, Przemyślu.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
e2rds

tomek, na rybach, chcesz dołączyć, Wilcza Wola zaprasza, z flaszką, ale sam będziesz pił, może być zatruta, nie wierzę ci.

~tomek

Erdeesik skarbie gdzie jesteś

e2rds

INTELIGENT, nie rozśmieszaj mnie swoimi wypocinami, ci młodzi to są po stokroć bardziej zepsuci niż starzy. A długopis to jest najlepszy w kolejności: Kwaśniewski pokazał jakim winien być Prezydent, z pewnymi uwagami, Wałęsa pokazał, że każdy może być Prezydentem, Kaczyński jak nieodpowiedzialnym można być Prezydentem, Komorowski jakim niemyślącym nożna być Prezydentem, Duda kto nigdy nie powinien być Prezydentem.
Bardzo bym był wdzięczny byś do mnie nie pisał.

~Dyzio

Za darmowy dlugopis to ludzie sklonni wiecej zrobic niz dac parafke

mad_dog

rafał najlepszym kandydatem !, gówno w każdej rzece, LGBT w żłobkach !, palety na każdym skrzyżowaniu !, śmiecie i czynsze 300% w górę !

~INTELIGENT

W naszym mieście Trzaskoski dostanie tyle głosów ilu było tych jego popieraczy pod sądem w poniedziałek. Żaden POLAK ze zdrowym rozsądkiem nigdy na Trzaskoskiego nie zagłosuje.

~INTELIGENT

Podpisałem tą liste dla jaj ale nigdy na Trzkoskiego nie zaglosuje bo ten kandydat nie je4st godzien na mój szlachetny podpis. Wiadomo ,że 99 procent mieszkańców naszego miasta odda głos na obecnego prezydenta. Bylo to widać w sobote na spotkaniu z naszym najlepszym prezydentem w dziejach POLSKI.

~INTELIGENT

Do e2rds, skończ z tym swoim chamstwem bo ten portal czytają też bardzo młodzi ludzie, ty na komentatora się nie nadajesz bo ci nerwy puszczają bez powodu. A pamiętasz jak ci pisałem, że jeszcze będziesz mnie prosił abym do ciebie napisał?

~elha 12

Ta pani biegła od przekopu ("Gdyby natura chciała, to by ten przekop sama zrobiła"), miała przed obecnym palet - mistrzem i narcyzem na starcie 28%, skończyła, jak cienkie piwo o zawartości alkoholu 2%. Ten arcymistrz od paletowych konstrukcji i nowatorskich metod mocowania szyb w drzwiach, jest na dobrej drodze by zejść jeszcze niżej, bo do poziomu piwa bezalkoholowego, czego mu z całego serca życzę!

~Cecylia

Jak Ty nawet d... nie masz -erdees , boisz się własnego cienia

e2rds

Wszyscy możecie dziadka pocałować w d.. jak wam pozwoli, ale, że nie pozwoli takim palantom bo by zabrudzili, nawet przez papier.

~Fakty

Ktoś tego całego e2rds w końcu dobrze podsumował "bohater w necie a pi.. w świecie".Uważa się za.niewiadomo kogo ,kim on to nie był ,ile zarabia,itp.Tak naprawdę to jakiś stary zdesperowany dziadek z chorą głową , więc nie ma co nawet wchodzić w rozmowę z tym cykorem.

e2rds

Darek, a co chcesz na pojedynek dziadka wyzywać głąbie, na szable, czy na pistolety, bo intelektualnie to już przegrałeś, ale nawet na szable, a tym bardziej na pistolety to też nie miał byś cienia szansy.

~Darek

"Kozak w necie" i wiadomo o kogo chodzi

e2rds

Darek może przestał byś idiotę z siebie robić.

~Darek

Hej erdees zdecyduj sie najpierw nie chcesz sie spotkać a zaraz potem piszesz ze oczekujesz spojrzeć prosto w oczy.Tak jak pisałem "kozak w necie....a p... w necie.

e2rds

Darek, jeszcze w życiu nikogo się nie wystraszyłem, to tym bardziej takiego głąba, kanalii i hieny cmentarnej. Oczekuje by takiej kanalii spojrzeć prosto w oczy i nawet nie splunąć bo nie jest tego godna.

~Darek

erdeesik się przestraszyl to było do przewidzenia"kozak w necie a pi...w świecie" spotkamy się nie martw się.

e2rds

Darek, tym wpisem kolejny raz potwierdzasz, żeś głąb, kanalia i cmentarna hiena, a z takimi typem nie mam ochoty się spotykać, bo to by uwłaczało mojej godności spotykać się z głąbem, kanalią i hieną w jednym, denerwujesz się i dobrze, ciężko na te nazwy zapracowałeś i nikt ci ich nie odbierze. Musze przyznać, że na tym forum piszą różni ludzie, ale niewielu jest tak podłych by przywoływać rodziców adwersarza do obrażania ich. Kanalio, popatrz w lustro, zobaczysz bardzo podłego typa, już nie człowieka.

~Darek

Ty erdeesik jesteś starym zdesperowanym burakiem i uświadom to sobie,a sikacz to cię zrobil i niedorobił.Masz coś do mnie to chodź w 4 oczy się spotkamy cykorze.

e2rds

Darek, ja jestem jak stare dobre uspokojone wino, a nie taki sikacz nabuzowany fermentacją jak ty, to ty się denerwujesz bo z taką kanalią trudno dyskutować mądrze. Moje znaczenie już minęło i mnie ty i cała reszta g .. obchodzi, ja sobie bobrze żyję, a ty musisz jeszcze zap... ć i dobrze, przynajmniej mniej masz czasu na głupie pisanie. Zabolało to ciebie głąbie, bo wpisy takiej hieny nie bolą.

~Darek

Erdeesik nie podniecaj się tak bo Ci nareszcie żyłka pęknie dziadziusia. Oj zabolało ,zabolało.Ty nic nie potrafisz poza obrażaniem.Myslisz że jesteś Panno władca a tak naprawdę nic Dziadziu nie znaczysz .

e2rds

Darek, to co napisałeś w poprzednim twoim poście, to z czystym sumieniem, czego wcześniej nie zrobiłem mogę cię nazwać kanalią i hieną cmentarną bo na to zasłużyłeś i dalej brniesz głąbie w bagno coraz bardziej, ty kanalio nie jesteś w stanie już nikomu ubliżyć, tylko zastanawiam się jak taka hiena i kanalia może patrzeć w lustro.

~Darek

Przecież e2rds nigdy mądry nie byłeś buhahah.Musisz się dowartościować na każdym kroku.

e2rds

Teraz pajace Palca i Sznura podważają ilość zebranych podpisów, później będą podważać wyniki wyborów gdy Trzaskowski wygra, bo przecież to nie możliwe, nie mieści się w głowie. Już pisałem, że mgliste pojęcie macie o zbieraniu podpisów.

~Kłamstwa PO

W życiu oni nie zebrali tylu podpisów.
W Krośnie Łukacijewska w 3 godziny zebrała niecałe 300, u nas w 2 godziny prawie 3x tyle.
PKW sprawdzi czy nie było kombinowania i legalizacji wcześniej zbieranych podpisów. Nie jesteśmy frajerami!!

e2rds

Darek, może i masz racje, że głąb to mnie zrobił, ale kazał mi się uczyć i stałem się mądrym człowiekiem. Natomiast ciebie może i zrobił mądry człowiek, co z tego jak stałeś się głąbiem i potwierdzasz to w każdym wpisie. No cóż z głąbia już nie będzie ani mądrego, ani przyzwoitego człowieka, głąbie wracają do korzeni innych to ich zrobił i próbują w ten sposób obrażać nawet nieżyjących. To takie bulteriery pisowskie właśnie typu prezesa TVP i Darka.

~Darek

Panie eedeesik głąb to cię zrobil

e2rds

Darek, a po co ty się tu wtrącasz głąbie, nudzisz się, to wypełnij domowe oczko wodne, albo pobaw się sobą.

~Darek

E2rds jak Cię to nie rusza to po co odpisujesz buraku?