Pijany kierowca rozbił 2 auta, bramę i ogrodzenie

Image

Pijany kierowca uciekał oplem, próbując uniknąć obywatelskiego ujęcia. Uszkodził dwa pojazdy, bramę i ogrodzenie. Teraz grożą mu poważne konsekwencje.

W poniedziałek o godz. 16 dyżurny stalowowolskiej policji otrzymał zgłoszenie o uciekającym oplem mężczyźnie, który wcześniej spowodował kolizję. Przybyłym na miejsce policjantom został przekazany 61-latek ujęty przez dwóch mężczyzn. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało u mieszkańca Niska 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. Za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.

Jak ustalili policjanci, kierujący audi jadąc przez miejscowość Stany, zwrócił uwagę na podejrzanie poruszającego się opla - jego kierowca jechał powoli, miał włączone światła awaryjne i tylną wycieraczkę, poruszał się lewym pasem jezdni, z którego zjechał dopiero, gdy z naprzeciwka nadjechał samochód ciężarowy. Kierowca audi wyprzedził opla i zajechał mu drogę uniemożliwiając dalszą jazdę. Mężczyzna siedzący za kierownicą opla nie chciał jednak opuścić swojego pojazdu. W pewnym momencie zaczął gwałtownie cofać uszkadzając znajdującego się z tyłu volkswagena, a następnie ruszył do przodu, uszkadzając inne audi, którym podróżowało trzech mężczyzn.

Kierujący audi wraz z jednym z pasażerów ruszyli za uciekinierem. Mężczyzna uciekał kilka kilometrów, a po drodze uszkodził jedną z bram wjazdowych. W końcu zatrzymał się na ogrodzeniu jednej z posesji. Wtedy jadący za nim zablokowali jego pojazd od tyłu i uniemożliwili mu dalszą jazdę.

Policjanci apelują! Reagujmy, jeżeli widzimy nietrzeźwego kierującego - w takim wypadku wystarczy powiadomić najbliższą jednostkę policji, a funkcjonariusze sprawdzą każdy sygnał.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~teres

pijackie ścierwo do utylizacji! a idioci pokroju "kop" morda cicho!

~wiechu

Moja babcia mawiała-głupich nie trzeba siać,bo się sami rodzą.Ale czego spodziewać się po kimś,kto ma problemy z poprawną polszczyzną.Dzięki takim "ormowcom" wiele osób ocaliło zdrowie i życie.Samochody powinny być wyposażone w alkomaty,by uniemożliwić nietrzeźwym uruchomienie pojazdu.

e2rds

kop, widocznie ktoś cię kopnął w łeb i dlatego jesteś teraz głupi, ale może kiedyś na drodze spotkasz takiego z tego artykułu i on cię wyleczy.

~kop

Znowu ormowcy w akcji .Jak można komus zajezdzac droge powinien sad ich przykładnie ukarać ,stworzyli zagrozenie zdrowia i zycia .Do paki z takimi ormowcami.