Parking przy ul. Okulickiego już gotowy

Image

Teren w centrum miasta przestał straszyć wyglądem. Już teraz przy ul. Okulickiego zaparkujemy na wyremontowanym parkingu, czy też przejdziemy po równym, świeżo wyłożonym kostką brukową chodniku.

– Inwestycja modernizacji tego terenu była ważna z punktu widzenia przedsiębiorców prowadzących tam działalność, jak i mieszkańców, którzy tłumnie je użytkują. Zarówno parking, jak i chodnik oraz uliczka były już bardzo zniszczone. Potrzebę remontu zgłaszali właściciele lokali oraz sami mieszkańcy podczas spotkań osiedlowych i bezpośrednio do mnie – mówi Lucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli.

Pierwszy etap modernizacji terenu przy ul. Okulickiego został wykonany jeszcze ubiegłej jesieni. W jego ramach poprawiony został chodnik wzdłuż ulicy, od ul. KEN do ronda przy Hali Targowej. Zamiast niebezpiecznych dziur, znajduje się tam teraz równo wyłożona kostka brukowa.

Drugą częścią zadania był remont parkingu znajdującego się między pawilonami przy ul. Okulickiego. Dotychczasowa nakładka z płyt, które nie odprowadzały wody została zmieniona na nawierzchnię z ażurowych elementów, które pomogą w zagospodarowaniu deszczówki. Wymieniona jest także część warstwy ziemnej.

Ponadto swój wygląd poprawiła także uliczka łącząca ul. Okulickiego od zjazdu z wiaduktu do wjazdu pod wiadukt. Nowa nakładka asfaltowa ułatwi i poprawi komfort poruszania się w tamtym obszarze. W tym roku planowana jest także w tamtej części miasta wymiana słupów oświetleniowych.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~monika

~Tolek Zgadzam się wczoraj w ciągu pół minuty 3 samochody tak jechały. Dodatkowo oni maja obowązek ustąpić tym co nadjeżdżają z lewej ( tak jakby od Rustici) ale oczywiście pchają się i wymuszają a policja tego nie widzi.

~Tolek

A szanowni kierowcy niech zaczną patrzeć na znaki, bo jeżdżą na pamięć. Teraz równoległa do wiaduktu jest jednokierunkowa, a barany dalej się pchają pod prąd od hali targowej.

~Vrek

Ale parking na 20 roverow a ile krzyku zwłaszcza że zawsze tam był

~Swag

Będzie uroczysty protest opozycyjnych hejterów?

~jan

.... chodnik służy do chodzenia a nie do jeżdżenia, redaktorze ....

~jak to tak

No ale przecież nie było uroczystego otwarcia z Rafałemsmiech2

~sklep

To teraz gówniarze z monopolowych i kebabów obok będą miały idealne warunki do tłuczenia butelek. Wystarczy się rozejrzeć na około.

~kierowca

I super bo nie było gdzie parkować BRAWO!