Potrącenie 2,5- letniego dziecka na Poniatowskiego

Image

1 czerwca 2020 roku, około godziny 19:40, doszło do potrącenia przez kierującego samochodem osobowym, małego dziecka.

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Poniatowskiego. Maluszek był pod opieką mamy i taty. W którymś momencie po prostu wyrwał się rodzicom i wybiegł wprost na ulicę. Pech chciał, że akurat drogą jechał samochód. 2,5 latek wpadł pod auto marki Saab.

Na miejsce przyjechała straż pożarna, policja i Zespół Ratownictwa Medycznego. Okazało się, że dziecku na szczęście nic poważnego się nie stało, ale na wszelki wypadek zawieziono go na badania do stalowowolskiego szpitala.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Aaa

Krmt
Widać że...

~Www

Do Krmt. A wiesz że,takie dziecko teoretycznie nie ma prawa poruszać się po drodze publicznej? Zgodnie z art. 89 k.w. odpowiedzialności podlega ten, „kto, mając obowiązek opieki lub nadzoru nad małoletnim do lat 7, dopuszcza do przebywania małoletniego na drodze publicznej lub na torach pojazdu szynowego”.Wykroczenie to jest zagrożone mandatem w wysokości 5000 zł.Zanim kogoś nazwiesz „dzbanem” zapoznaj się z prawem.Tym bardziej że, w tej sytuacji takie szelki pomogły by w uniknięciu tej sytuacji, która mogła być tragiczna w skutkach.

~gft

Wystarczy kupisz szelki dla dziecka wtedy nie ucieknie o ile to prawda. Rodzice puszczaja samopasvdzieci i wszyscy maja uwazac