Dzień Dziecka – bo każdy z nas ma w środku tylko kilka lat

Image

Miś Puchatek, Smerfetka, Świnka Pepa, Minionek, Myszka Miki i Minnie odwiedziły dziś Park Miejski w Stalowej Woli, by spotkać się z najmłodszymi obywatelami miasta. Okazja jest szczególna, bo w dobie koronawirusa to pierwsza taka możliwość, że zgromadzić mogło się na raz nieco więcej osób.

Było wesoło, mimo, że wciąż chłodno i na spacery nie każdemu chce się wychodzić z domu. Na szczęście, po kilkudniowych ulewach, nad Stalową Wolą nieśmiało zaświeciło słoneczko, pewnie dlatego, że dziś tak ważny dzień. Wprawdzie na wodnym placu zabaw jeszcze nie da się pluskać, ale i tak maluchy były zadowolone, bo dziś od miasta dostały balony, a w 4 punktach Stalowej Woli rozdawano im watę cukrową, popcorn. Przez miasto przemaszerowały władze miasta rozdając baloniki i słodycze.

Dzieciakom życzymy radości, prezentów i normalności w świecie koronawirusów. Oby wakacje były już spokojne i pełne dobrych przygód.

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Cicho sza

Krasnal postraszył o terminie wyborów a liliputów nie ogłasza?

~DAP

Dobrze że Darek nielegalnie dronem nie latał to nikomu maszyna na głowę nie spadła

~Olo

MMA nie uważasz ze w tych czasach jest za blisko ludzi 2 metry obowiazuje nawet kacykow pisowskich ale przykład idzie z wierchuszki ICH BOL KJEST WIEKSZY JAK MOJ

wyborca

Gdzie maseczki??? Spotykacie się z ludźmi!!!

~Blue

Opozycja szykuje już paradę równości bo LGBTrzaskowski przyjedzie.

~DARUŚ

opozycja obchodzi za to dzień hejtera... CODZIENNIE
jest taki jeden non stop wstawia posty i z komórki i z tableta i z laptopika...

~MMA

Świetnego mamy prezydenta, nie siedzi za biurkiem tylko jest blisko ludzi, szanuje mieszkańców.
Opozycji widać to mocno uwiera...

~to ja

Każdy robi to co potrafi najlepiej, nadbereżny właśnie udowadnia swoją dziecinność. Nie ma innych pilniejszych spraw tylko lans na ulicach, dokładnie taki sam jak odwiedziny nadbereżnego w szpitalu i domu dziecka dzieci w dniu świętego Mikołaja po objęciu urzędu. Lans po przez dzieci brawo nadbereżny wyczułeś czuły punkt mieszkańców.

~Youfik

Jego ból jest większy niż nasz

~krzywa

Oczywiście partyjniacy podlej zmiany odleglosci nie zachowali,gdzie sa inspektorzy sanepidu?dowalic nadbereznemu,sobierajowi,knap,chodorkowi po 30 tys zl .Maseczki tez obowiazuja w tym przypadku.KARAC KARAC KARAC dla przykładu.

~Cukiereczek

Koronawirusa też rozdawali?

~Mia

właśnie, gdzie była informacja jakaś,że będzie taka akcja? Też bym poszła z dzieckiem, ale nic nie wiedziałam. Fajnie się bawiły dzieci wtajemniczonych, aż miło popatrzeć. Przykre.

~zyra

szkoda, ze nic nie wiedzialam... poszlabym z dzieckiem

~Mieszkaniec

Oj żal dupę ściska. Brawo takiego prezydenta chcemy !!! Dziękujemy !! Stalowa Wola !!

~PRAWDA

KUDLATY ZNOWU BAWI SIE DOBRZE, A MOZE TAK RODZICOM JAKIES MIEJSCA PRACY STWRZYC, ABY MLODZI LUDZIE NIE UCIEKALI I ZARABIALI G O D N I E !!! COS!!! KTOS MOZE SLYSZAL????

~cyrk

Panem et circenses - tyle wystarczy.

~cyrk

Panem et circenses

~Mieszkaniec

My widzimy, Miasto widzi - ELYTY dobrze się czują w swoim żywiole.

~Miasto

Prezydent, wiceprezydentka, przewodniczący rady i trzech statystów w przebraniu. Brawo. Wiemy ile to kosztowało? I jeśli o prezydencie można myśleć źle, pan S. to drugi Suski - mistrz intelektu, to dziwi zachowanie wiceprezydent. Nie widzi tej żenady?

~Jaja

To jest tak śmieszne, że aż nieprawdopodobne. "Lucki pan".

~MottodlaElyty

Ogolić jaj..ka błaznów i do przedszkola. Dzieci siedzą w domach przed laptopem i się uczą a nawet miały dziś testy a te podstarzałe zidiowaciałe politykiery robią sobie lans wśród sosen. Wstyd i hańba kudłaczu!

~Matka

A gdzie opozycja ????? Pilnuje mierzeji wiślanej ???