Nowy Prezes Zarządu Stali Stalowa Wola

Image

Po tym jak 12 lutego Mateusz Nowak złożył rezygnację z funkcji Prezesa Zarządu Stali Stalowa Wola Piłkarskiej Spółki Akcyjnej, jego miejsce zajął prokurent Wojciech Chodorek. Teraz jednoosobowa spółka będzie mieć nowego szefa. Zostanie nim od 1 lipca Tomasz Solecki.

Szefa przedstawiono na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej, która miała miejsce na terenie PCPN. Na wybór prezesa zarządu PSA Rada Nadzorcza konkurs ogłosiła już 20 lutego. Wpłynęły 2 oferty. Po zapoznaniu się z dokumentami i przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej Rada Nadzorcza nie wybrała nikogo zamykając postępowanie bez wyłonienia zwycięzcy. W powtórnym konkursie wpłynęło aż 6 ofert. W wyniku postepowania kwalifikacyjnego wskazano osobę Tomasza Soleckiego.

36- letni prezes do tej pory działał… w sektorze biznesu prywatnego.

- Miałem przyjemność zarządzać firmami: produkcyjną, handlową, usługowymi. Przede wszystkim zajmowałem się rozwojem tych firm, budowaniem struktury, marketingu, wizerunku, jak również byłem odpowiedzialny za sprzedaż- mówił podczas konferencji Tomasz Solecki.

Przez rok też pracował w jednej z firm w strefie ekonomicznej zapoznając się z lokalnym środowiskiem. Nowy szef mówił dziś o planie strategicznym skierowanym na każdy poszczególny szczebel klubu Stali Stalowa Wola, o uzyskaniu odpowiednich wyników sportowych, ale też o zadbaniu o kwestie finansowe, wizerunkowe i organizacyjne. Klub sportowy, to według Soleckiego biznes i społeczeństwo, są to naczynia powiązane.

- Ten klub chciałbym rozwijać w sposób wielowymiarowy, dać swoje doświadczenie, swoją wiedzę, ale przede wszystkim rozwijać ludzi i ich kompetencje- mówił prezes.

40 punktów, czyli utrzymanie się w lidze, to podstawa. Stal ma się jednak bić ambitnie o wyniki. Jak będzie to wyglądać w tabeli, okaże się za jakiś czas. Prezes poznał dziś pion sportowy. Do roboty zabrał się więc miesiąc wcześniej. Jak mówi, kocha sport, ale piłka nożna to jest konik. Z nią rozpoczyna i kończy każdy dzień. Wcześniej nie działał na tym polu zawodowo, ale uznał, że jest do tego w pełni przygotowany i pod względem biznesowym, i tym sportowym. Będzie pracował w zgodzie ze swoją pasją. Dziennikarze spytali czy bliżej mu do Resovii czy Stali, ponieważ Solecki jest z Rzeszowa. Jak wyjaśnił, jego ojciec grał w Stali Rzeszów, z automatu więc ciągnie go do tego klubu. Nie ma to mieć jednak żadnego wpływu na jego pracę u nas.

Prezes opracował już 3- letni plan biznesowy. Jest on tożsamy z 5- letnim planem Mateusza Nowaka, chciałby otworzyć się na lokalny biznes, ale nie tylko. Finansowanie ma rozgrywać się na wielu płaszczyznach, rozwijać nie tylko na jednym pionie. Chce rozpocząć od poznania wszystkich osób związanych z klubem i ludzi uczestniczących w jego życiu. II etap to zapoznanie się z dokumentacją Stali (umowy, koszty, kontrakty itp.). Potem przyjdzie czas na rozmowy z miastem, właścicielem klubu.

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~RECZNIKKKS

Uważam ,ze ten młody człowiek nie da rady wprowadzić STALÓWKI do ekstraklasy bo z wyglądu nie jest inteligentem. Na pewno RZECZNIK KLUBU KIBICA STALÓWKI byłby o wiele lepszym prezesem naszej kochanej STALÓWKI. Ale dlaczego KACZMARSKI nie został prezesem , tyle lat siedzi w tej hali i na sporcie się chyba zna?

~Obiektywny

Warto stawiać na wychowanków a nie cały czas ich sprzedawać i kupować obcych partaczy. Brawo PRZEWODNICZĄCY RADY NADZORCZEJ, można na Pana i nowego z zewnątrz Prezesa liczyć, że po malutku rozbijecie tą MAFIĘ cwaniaczków, pseudodziałaczy, którzy tyko robili własne interesy. Tak trzymać

~ajajjajja

W sumie to chyba lepiej bo szybciej spadną. No i taki zarząd na IV ligę wystarczy.

San-Domingo_85

szkoda, że nie Damianek albo Dareczek ajaj

~antystal

G dzie komentarz pseudorzecznika kss czekamy na jego kibolskie wypociny .Pierwszy niech dotyczy ile pcpn zarobilo pieniędzy do tej pory? w końcu ma na siebie zarabiać nie kibolsko-pisowski pachołku ?

~Majdan

Ojojoj... a myślałam że opozycyjny Damian zostanie prezesem.
Tak pięknie rozłożył koszykówkę nasz menago może by i piłką się zajął...
szkoda :(

~Ha ha ha

Mateuszu geniuszu wracaj!!!!

Hutnicza

Tak jasne to że jest kibicem Stali nic nie znaczy lepiej Stali niż Resovii pozatym oba kluby utrzymują przyjacielskie relacje

~hahahha

To ze nie ze Stalowej Woli to bardzo dobrze.To ze akurat z Rzeszowa to bardzo zle.On zawsze na pierwszym miejscu będzie tak zarządzał aby nie zrobić krzywdy Stali Rzeszów.Taka prawda naturalna.A juz niebawem mecz właśnie ze Stala Rzeszów.Zobaczycie jaki będzie.

~toż to szok

HEJT STOP - masz rację. Tylko lenie piszą te głupoty. Dlatego jesteś wszędzie. Nikt nie pisze tyle co ty. Niestety wciąż to samo. Nie dostajesz przekazu dnia codziennie? hahahahahhahahhah. Idź pooglądaj zdjęcia z myszką miki.

~aja

Dyrektor w firmach handlowych, bankach i firmach ubezpieczeniowych to taka nazwa dla przedstawiciela handlowego.

~HEJT STOP

Już sie zaczynają hejty trolla opozycyjnego...
Tym razem żle że nie ze Stalowej, jakby był ze stalowej to by pisał że ze Stalowej czyli człowiek PiS...
Nie dogodzisz tej opozycji wiecznie żle,
wiecznie nie tak,
wiecznie niedobrze!
Tylko lenie siedzą i piszą te głupoty na komputerach.

~Darek

Ja będe węszył co to za jeden

~emi

A skad niby wiadomo ze nie należy do mafijnej partii?

~Konwert

Joko. Pan Adam się podobno zadeklarował , że zrobi studia i " przejmie ten klub"

~Pisior

Niedługo ogłosi budowę osiedla kalina obok stadionu.

~kibic

Kiedy nowy prezio ogłosi casting dla owiec i krów, aby mogły pielęgnować płytę boiska?
Z wypasu w/w zwierzyny będzie większy pożytek niż gierek kopaczy 88-ligii.

~Joko

Ooo Danaja nie wybrali ?....sie porobilo

~Mieszkaniec

Będzie stanowisko opozycji w tej sprawie?
Takie oficjalne, bo póki co trolle dwoją się i troją nic znaleźć nie mogą, ale trzeba pohejtować, kasa z bankomatu w metalowcu musi lecieć...

~rzecznik kks

Pchają się bo jest łatwy chleb,pieniądze podatników z miasta i za nic się nie odpowiada.Ciekawe czy sam coś wytworzy czy tylko skończy się na obiecankach o głośnych sponsorach jak to miało miejsce za nieudolnego poprzednika.

~Kazik

Ty Darek co umiesz robić no nic poza donoszeniem

~Dareczek

Czemu mnie nie wybrali ,muszę konferencje zorganizować

~ZKS

Hihi Nowak uciekł na ciepłą posadkę którą mu dał kolega Nadbereżny ale dobrze bo do niczego się chłoptaś nie nadawał.

~Hejty

Nowaka nigdy nikt na poważnie nie brał.Dibrze,że odszedł jego zły duch.

~Hejty

Ujada opozycja bo myśleli że ktoś z PiSu będzie, a tu niezależny kandydat...
Co za pajace, tylko hejt hejt i hejt

Hutnicza

zaskoczenie że dało się wybrać niezależnego bezpartyjnego kandydata do tego biznesmena ? zbuduj fundamenty w postaci bazy a sami się do ciebie bedą pchać

~ooo

Gdzie jest rzecznikKS edziu ćwierćinteligent?Czyżby wrócił na Wyszyńskiego leczyć urojenia bo maliniakowi poparcie drastycznie spadło i może przegrać w II turze

~ebo123

wystarczy, że pozna Żaka i Kotulaka

~Do hejterów

Trollstwo opozycyjne ujada, tylko że nikt od nich się nie zgłosił.
Człowiek z zewnątrz, a ci już szukają...
Psychiatryk na Wyszyńskiego czeka na takich jak wy

~Zarzeczak

A ten łysy co się nazywa dyndaj chciał se zostać prezesem hahahaha