Dane Poczcie Polskiej przekazane, czy nie przekazane?

Image

W naszych relacjach z administracją publiczną spotkaliśmy się już z ignorowaniem, obrażaniem, zbywaniem, niekompetencją czy ukrywaniem pewnych faktów. Ale nie spodziewaliśmy się JAWNEGO KŁAMSTWA. I to na piśmie!- informuje Stowarzyszenie „Nasze Miasto”.

Chodzi o dwa sprzeczne pisma, jakie Stowarzyszenie otrzymało. Jedno z magistratu, a drugie z Poczty Polskiej (pisma poniżej).

„Nasze Miasto” zadało publicznie pytanie prezydentowi Lucjuszowi Nadbereżnemu:

1. Czy to on dokonał jawnej manipulacji czy może wprowadziła nas w błąd Poczta Polska?

2. Gdzie jest szczyt niekompetencji urzędników, jeżeli nie ma ona skrupułów, by publicznie, otwarcie i świadomie KŁAMAĆ!?Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~stal1

kompromitacja-

~Żal

Masakra. Wiemy, że na PIS głosowali ludzie bez wykształcenia (są statystyki), ale @allo, to jest wiedza z podstawówki. Chorowałeś wtedy?

~toż to szok

allo - tak lemingu, to samo. Widzisz, że nie da się już z tego chaosu wyjść z twarzą to szukasz jak kogoś obrazić nie mając o niczym pojęcia. Wystarczy Wikipedia: "Urząd gminy (w miastach urząd miasta lub urząd miejski) – jednostka organizacyjna gmin, której przedmiotem działalności jest świadczenie pomocy wójtowi, burmistrzowi, prezydentowi miasta w zakresie realizacji uchwał rady gminy (rady miejskiej, rady miasta) i zadań gminy (miasta) określonych przepisami prawa państwowego".

~allo

Hej redaktorki lemingowe Urząd Miasta a Gmina to jest jedno i to samo ?

~Captain Jack

LN razem ze swoją załogą miernych urzędników kompromitujesz to miasto, wieje nudą i gwardia lizusów kaczkych 4 liter. Przykra sprawa.

~Jasiek

Nic co białe nie jest białe a czarne nie musi być czarne. Poczekajcie w tej sprawie Prezydent LN jeszcze się wypowie i zgodnie z wykładnią prawdziwej polskiej partii wszyscy usłyszymy prawdę. Przekazano dane czy nie dane ? w imieniu PIS wyrok zostanie ogłoszony i prawda zostanie objawiona, cierpliwości Takie tam pisma przytoczone w artykule ... i co ?

~Jojo

@jaja, po co oświadczenia jak nie mają nic. Jedyne co maja, to rozdzielność i bogate bezrobotne, ale zaradne żony. Ha ha ha ha

~Jaja

Czy oświadczenia majątkowe radnych miasta i powiatu też są niejawne? Mimo ustawy i obowiązku ich publikowania?

~Polak

bubzek bo PCPN, to kolejna przechowalnia dla partyjnych pociotów.

~@Dala

Tak ma być. Suweren wyraża na to zgodę.

~bubzek

Po co wydali tyle milionow na PCPN jak to nie działa.Nie ma zadnych dochodow.Tylko zarząd i inni pracownicy biora pensje ,a może zwolnic i będą oszczednosci.

~Dala

Co na to pan prezydent? Czy Kłamstwo jak widać ma krótkie nogi? Klamstwo, chamstwo, bezprzetargowe zakupy, zakupy od narciarzy, majątki na żony, dotacje do własnych spółek i fundacji, akcja dojenia trwa w najlepsze, zgodnie z cytatem PAD „ojczyznę dojna racz na wrócić panie”. Czy będą rządzić, czy będą siedzieć? Na drukowanie i zestawy wydali 69 milionów i poszło jak krew w piach, a my zbieramy na szpitale i maseczki.
A dzisiaj przegłosowali, aby związki wyznaniowe otrzymywały pomoc finansową z tarczy 4.0.
Czy zapłacą z naszych podatków kościołowi przed wyborami haracz, aby uzyskać poparcie dla swego kandydata?

~Demi

Jak premier nie przestrzega przepisów (restauracja w Gliwicach), które sam wprowadza w życie jako prawo i jak twierdzi ponoć nic o nich nie wiedział, bo mu otoczenie jego nie powiedziało co wprowadził, to co się dziwić zwykłym ludziom. Przykład idziesz góry.

~emi

Rozliczyc LN z maseczek ,czy obniżono urzędnikom z UM starostwa i podległych instytucjach i spolkach place jak wiekszosci pracowników firm prywatnych,czy zostały obniżone diety radnych ?Rozliczyc na co poszla tzw pomoc w czasie epidemii co do grosza!Tego oczekują podatnicy miasta!! BEZ OWIJANIA W BAWELNE !konkretnie ile i kto dostal!!

~toż to szok

Toż to szok. Panie Prezydencie - można prosić o informację? Nie mam facebooka więc nie wiem na co mam wpływ w mieście. Faktem jest, że znajomi "donoszą". Podobno są jakieś ankiety mieszkańców?

~tola

W takim razie pana sekretarza miasta Uszyńskiego należy skierować na rozmowę do prokuratury przy ul Popiełuszki tam może sobie przypomni co innego. W każdym bądź razie ten niski urzędnik mataczy, rozpoczyna urzędowanie od... kłamstw. I jeszcze jedno dlaczego to pan podpisuje odpowiedź którą winien podpisać pan prezydent a w razie jego usprawiedliwionej nieobecności jego zastępczyni? Pan zajmuje stanowisko sekretarza a nie zna swoich kompetencji? Po tej i innych pana popisach powinien pan pożegnać się z urzędem. Urzędniku z bożej łaski i nie tylko pan ma za zadanie organizować i nadzorować pracę urzędu a nie występować w imieniu organu wykonawczego na zewnątrz. Pan kuma o co biega czy jeszcze pan nie doczytał?

~@@@@@@

Czy PO czy PIS jeden .uj. Nie mów, że nie atakujecie opozycji bo jak inaczej nazwać ten hejt? Prawdą jest i nawet pisowcy muszą to widzieć, że nigdy nikt nie skłócił ludzi tak jak JK. Nie potrafimy już normalnie dyskutować. Wszystko zaczęło się od farmy trolli w ministerstwie. No jak można zatrudniać ludzi, żeby pluli na innych? Jak można za to płacić? A robili to ludzie z ministerstwa. Potem był nakaz plucia na pielęgniarki, lekarzy, nauczycieli i sędziów nieprzychylnych PISowi. Pałują ludzi na ulicach, domu JK pilnuje kilkunastu policjantów, a jego samego czterech ochroniarzy. To jest normalne? Koncert tvpis mógł się odbyć ze statystami, a K. Kowalską prawie ukamienowano bo zaśpiewała dla szarych ludzi z blokowiska. Bo co? Bo ich koncert był lepszy niż nasz?

~@koi

Czyżbyś przejrzał na oczy, jak Cię Twoi ulubieńcy traktują i nie chcesz się z tym faktem pogodzić?

~Mieszkaniec

~do
A co powiesz o Lucjuszu który zarobił prawie milion przez ostanie 6 lat i oficjalnie posiada tylko starego Opla ?

~do @@@@@

Nikt nie atakuje stowarzyszenia, ale pokazuje powiązania oczywiste z opozycją i ich zaangażowanie w opozycyjne hucpy.
Co do pokazywania/przepisywania majątku to co powiesz o ministrze Gradzie z PO?

~@@@@@@

To było do przewidzenia, że pisowcy z braku argumentów będą atakować stowarzyszenie. Jakie to dla was typowe. Ale uczycie się od samego mistrza. Tego jedynego uczciwego. Bo tylko on nie przepisał majątku na żonę. A na koty się nie dało. No chyba, że niedługo taka ustawa przejdzie przez sejm.

~orna

Gdzie było to stowarzyszenie kiedy SPS i rebelianty łazili po mieście 3 i 10 maja łamiąc zakaz zgromadzeń i nie zachowując odstępów?
Nie zgłosili tego na Policję, bo to ICH LUDZIE!!

~mordor

To nie jest Nasze Miasto
tylko propagitka SPS i hejterstwo!

~dlaczego?

Nie trudno zauważyć, że zwolennicy władzy, posiadają ponad przeciętną zdolność odbierania dźwięków do nich docierających.
Ich uszy odbierają tylko dźwięki ich bogów, pokroju - naczelnik kraju Jaro.
Reszty oni nie słyszą.
Wobec tej nadprzyrodzonej zdolności, nie miejcie do nich pretensji, że są głusi na pozostałe dźwięki.

~Żal

@koi - niby dlaczego usunąć? Bo wszyscy się dowiedzą, że machloje są również na naszym lokalnym podwórku? Ile nie naplujecie na innych to już nic nie da. Mleko się wylało. Zacznijcie się przygotowywać do poniesienia odpowiedzialności za swoje czyny. Również karnej. I dodam, że nie. Nie popieram opozycji. Po prostu myślę samodzielnie. (a teraz przyjdzie etatowy hejter z PIS i będzie pluł z różnych nicków).

~koi

Usuńcie ten artykuł z portalu. Nie pokazywać go !!!

~koperta

Wyszło Szydło z worka.

~@jan

Przecież PRAWDA podał argumenty:
"wiele razy byli na różnych spędach lokalnej totalnej opozycji"
Ja dodam jeszcze, że prywatnie członkowie tego Stowarzyszenia to znajomi naszych opozycjonistów.
Wot, taka to niezależność... smiech2

~jan

.... @~PRAWDA.... jak sie nie ma żadnych argumentów to sie pisze ,,lewactwo", ,,targowica" ...

~żakowski

Kręgosłup sasina coraz bardziej sie ugina..............moja win, moja wina