Szukasz odpowiedniej szafy? Oto kilka rad.

Image

Szafa to podstawowy mebel w każdym domu. Bez niej nie poradzilibyśmy sobie z rzeczami, które używamy na co dzień i tyczy się to zarówno sprzętów, przedmiotów, jak i ubrań. Ale jak w dzisiejszych czasach znaleźć odpowiednią szafę, taką, która pasowałaby i do nas, i do naszej rodziny, i do naszego małego azylu jakim jest nasz dom.

Szafa na co dzień i nie od święta

Remont, przemeblowanie, a może urządzanie się w nowym miejscu? Oglądamy nasze pokoje, przedpokój i zastanawiamy się co kupić. Zakup SZAFY będzie jedną z tych czynności najważniejszych.

Pamiętajmy, że szafa ma nam służyć, a nie tylko być piękna. Powinna być i elegancka, i pojemna, i użyteczna, wygodna, a przede wszystkim pomieścić to wszystko, co powinna pomieścić. Stwórz więc w swoim domu wymarzony klimat, a wszystko to, co zbędne, zamknij w szafie.

Do sypialni, przedpokoju, salonu

W sypialni i salonie dobrze sprawdzają się szafy przesuwne i typu garderoba. Warto zwrócić uwagę na to, czy mają odpowiednią ilość szuflad, czy można będzie swobodnie zmieścić nasze ubrania, bieliznę, sweterki i bluzki, a także czy będzie dobrze komponować się z naszym otoczeniem. Dla tych, którzy mają mniejsze powierzchnie, radzimy wybrać szafę z lustrem. Wówczas nasza sypialnia czy garderoba będzie wyglądać na większą.

W przedpokoju, gdzie mamy do dyspozycji mniej miejsca, szafy przesuwne, wyposażone w pawlacze to strzał w dziesiątkę. Pamiętajmy o tym, żeby było w niej miejsce na buty i płaszcze.

Moda a nasza szafa w domu

Wybierając szafę do mieszkania i domu weźmy pod uwagę modę i nowe rozwiązania, jakie oferują nam producenci. Kolor blatów można dobrać dziś dowolnie do płytek, ścian, a nawet naszego temperamentu. Jeśli potrzebujesz kilku szaf, zastanów się, czy wybierzesz wszystkie w jednym kolorze, czy dopasujesz je do różnych pomieszczeń.

Pamiętaj, że szafa to wybór na lata! Wybierz więc dobrze i odpowiednio do swoich potrzeb.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.