23-latek odpowie za narkotyki

Image

Niżańscy policjanci, wspólnie z funkcjonariuszami służby celno-skarbowej z Rzeszowa, zatrzymali 23-latka, który posiadał narkotyki. Młody mężczyzna miał je schowane w „nerce”, na pasie. W miejscu jego zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli kolejny woreczek z suszem.

Dziś, przed godz. 7 rano, niżański policjant wspólnie z funkcjonariuszem służby celno-skarbowej (KAS) z Rzeszowa i psem do wykrywania narkotyków, przed jednym ze sklepów w centrum Niska, zatrzymali mężczyznę. Funkcjonariusze podejrzewali, że 23-latek może posiadać narkotyki. Ich przypuszczenia potwierdziły się. Mężczyzna miał przy sobie dwa woreczki z suszem roślinnym oraz młynek do rozdrabniania marihuany. Wszystko było schowane w „nerce” na pasie.

23-latek z Niska został zatrzymany. Podczas przeszukania, w jego domu, funkcjonariusze zabezpieczyli kolejny woreczek z suszem. Mężczyzna schował go w łazience, w szafce na kosmetyki.

Wstępne badania potwierdziły, że zabezpieczone substancje to marihuana.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~0,03 PLN

sądząc po komentarzach to łajzy popierające narkotyki i rycie sobie łba, chciałyby poczytać jak to stalowowolska policja zatrzymuje Pablo Escobara ... tępić tą gównażerie a zwłaszcza tych ktorzy to rozprowadzaja. tu nie compton w LA i lata 90 a ci gówniarze to nie snoop dogg czy inny brudas choć tak im się wydaje... do czasu hehe

~Lolo

A co? Narkotyki nie umiały same odpowiedzieć? Mhmmm

IH8U

Fiodor. Policja o tym wie i co?? W Stalowej nie ma dilerów. Mieszkańcy miasta chcą efektów pracy policji nie takich że złapią z grałem marychy. W Stalowej Dilerów nie ma??

~Megi

Ręce opadają, straszne przestępstwo, koleś miał trochę marihuany...a prawdziwi zwyrodniale chodzą po ulicach.

~Wtttf

Lorenc widzę wiejski monitoring (Może i mieszkasz w mieście ale wsi z Ciebie nie wyciągnęli )Mówią że stalowa wola miastem rowerów .Chyba jednak kabli.Kabel kabla kablem popycha .

Fiodor

Lorenc policja doskonale o tym wie,nie musisz im tego mówić

~Lorenc

Z takim psem wystarczy przejść od staszica 3B do podlesnej...To wszystkich dilerów byście Panowie wylapali i tych w samochodach z ciemnymi szybami tj.BMW i AUDI młodych gowniarzy sprawdzać narkotestem na pewno posypały by się awanse i zwiekrzyla wykrywalnosc

StopDebilom

O matko , wezcie go do izolatki. Straszne to. Tyle narkotykuf u jednej osoby , zgroza.
Cpun jeden , taki mlody a juz wstrzykuje sobie narkotyki.

~smetek

Nareszcie potężny kartel narkotykowy rozpracowany. Dziękuje usnę dziś spokojnie.

~hehehe

marihuanista najlepszy dla statystyki, bo przestępstwo i sprawca w jednym złapaniu

~Stal

dramat zacofany kraj

~Loool

Fiodor a może tak gnać też stalowowolskich alkoholików ?Na przykład ostatnio chyba jeden z waszych mieszkańców wpadł po alko do Sanu, po czym wyszedł z niego i zadzwonił po pomoc .Mi jako podatnikowi nie uśmiecha się za to płacić.No ale pewnie dla Ciebie alkohol jest okey.Takie polskie dobro narodowe ?Szkoda tylko fiodorku że,nie widziałam jeszcze przemocy domowej wywołanej marihuaną ale wódką już tak.Nie ma to jak mieć zakuty łeb.Tylko pamiętaj że,jak zachoruje ktoś Ci bliski na raka to nie stosuj w leczeniu olejków CBD I CBG bo one są produkowane z tej okropnej marihuany.

~looka

Szukajcie w samochodach gówniażerii na placu targowym wieczorami a znajdziecie.

~Suchy

W Zarzeczu pewnie też by się ktoś znalazł

wopin

Nisko , miastem dilerow

~Kabel

Ktoś tam w Nisku kabluje ciągle. Caly czas nowe newsy że tam u kogoś podejrzewali i okazuje sie że trafiają. Zakladam że sypie główny diler pojedyncze płotki.

~hahaha

a jak nie będzie znał poprawnych odpowiedzi?

Fiodor

Brawo,gnać narkomaństwo na cztery wiatry

~Karlay

Tak groźnego przestępcę to najlepiej na krzesło elektryczne...

Niestety to jest wstyd dla państwa polskiego i policji, żeby takimi rzeczami się zajmować i kryminalizować. Zajmijcie się poważnymi sprawami jak piraci drogowi, maltretowanie w domach, a nie nastolatkiem bo miał marychę przy sobie... Dramat.