Pożar na Harcerskiej. 2 osoby poszkodowane

Image

Pożar budynku mieszkalnego miał miejsce w nocy z czwartku na piątek, z 21 na 22 maja 2020 roku na ulicy Harcerskiej w Stalowej Woli.

- Zgłoszenie o pożarze do dyżurnego stanowiska kierowania wpłynęło o 2:27. Zadysponowano 4 zastępy jednostek ochrony przeciwpożarowej z powiatu stalowowolskiego (3 jednostki z Państwowej Straży Pożarnej, 1 z OSP). Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że lokatorka z objawami przytrucia gazami pożarowymi przebywała na zewnątrz budynku. Przekazała strażakom, że inny lokator podjął próbę gaszenia pożaru i znajduje się wewnątrz budynku. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli media, wyprowadzili ze strefy pożaru mężczyznę. Pożarem był objęty pokój. Ugaszono go jednym prądem gaśniczym wody- mówi

Póki co przyczyna wybuchu pożaru jest nieznana. Postępowanie w tej sprawie prowadzi stalowowolska policja. 2 osoby (matka i jej syn) zostały zabrane karetką pogotowia ratunkowego do szpitala. Mężczyzna, który próbował gasić pożar doznał poparzeń, kobieta miała objawy podtrucia gazami pożarowymi.

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~J~

Do ~JJ po tym jak jechała straż, to karetka mnie nie zdziwiła. Nie wiedziałam że w środku nocy też używają syren.

~sfuj chop

ja miewam stan podtrucia gazami, gdy moja stara poje grochówki...

~`JJ`

do ~`J` a nie zdziwiłaś sie sygnałami karetki??????????????

~J~

Zdziwiłam się że w środku nocy słyszę syreny OSP, a jakieś 3 min później sygnały paru straży.

~Luke

Znowu Maryska szaleje z zapalkami