Próbne arkusze maturalne z chemii. Gratka dla maturzystów!

Image

Matura z chemii nie musi być pasmem stresów i powodem wielu nieprzespanych nocy. Kto dobrze się przygotuje, ten odniesie sukces. My wiemy jak się do tego zabrać...

Co zrobić by dobrze zdać egzamin maturalny z chemii?

To propozycja nie tylko dla tych, którzy w życiu podążają śladami Skłodowskiej. Wiele osób będzie zdawać maturę z chemii w tym, czy przyszłym roku, a to przedmiot nieprzeciętny, wymagający opanowania pewnych wiadomości w sposób na tyle zaawansowany, by egzamin w ogóle mógł przynieść spodziewane efekty.

W zasadzie jedyną skuteczną metodą na zorientowanie się w zakresie własnych umiejętności jest rozwiązywanie próbnych arkuszy maturalnych. Tylko w ten sposób sprawdzimy prawidłowość naszego toku rozumowania, argumentowania i wnioskowania, a co najważniejsze- wykorzystywania informacji z różnych źródeł, m.in. narzędzi matematycznych do opisu i analizy zjawisk i procesów, a także projektowania doświadczeń chemicznych i interpretowania wyników. Jak sprawdzić, czy mamy taką wiedzę i umiejętności?

Uprość swoje życie. Arkusze maturalne z chemii

To nowość na rynku maturalnych materiałów do nauki. Jeszcze ciepłe, aktualne i niezwykle pomocne. 6 autorskich, próbnych arkuszy maturalnych powstało zmyślą właśnie o Tobie.

- Chciałam, by odzwierciedlały poziom matury CKE, by były ciekawe i inspirujące – by dawały radość z rozwiązywania. Każda książka ma swój indywidualny numer, aby nie była jedną z tysięcy. Arkusze zawierają krótką fraszkę napisaną z przymrużeniem oka – na poprawę humoru- pisze autorka publikacji Paulina Kulpa.

Gdzie nabyć Arkusze maturalne z chemii?

Obecnie są jeszcze w sprzedaży, więc jeśli zamierzasz doszkolić się i sprawdzić swoje umiejętności, musisz się pospieszyć. Ilość egzemplarzy ograniczona!

Wejdź TUTAJ i zamów już dziś.

Korekta merytoryczna i recenzja - prof. dr hab. inż. Jacek Lubczak, Politechnika Rzeszowska.


Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona