Koronawirus- Policja w czasie pandemii. Wywiad z komendantem insp. Januszem Śniosem

Image

Policja to jedna ze służb, która w dobie koronawirusa ma więcej pracy, a na dodatek praca ta jest mocno utrudniona i związana z pewnymi obostrzeniami i zagrożeniami.

Widok policjanta na stalowowolskich ulicach w rękawiczkach i maseczce nikogo nie dziwi. Sami obywatele również muszą zakrywać twarz chroniąc tym samym siebie i innych. Jak teraz pracuje Policja, jakie obostrzenia trzeba było wprowadzić w samej komendzie, by zapewnić bezpieczeństwo funkcjonariuszom i petentom? Co zmieniło się w służbie?

Zapraszamy na ciekawy wywiad z Komendantem Powiatowym Policji w Stalowej Woli inspektorem Januszem Śniosem, który przeprowadził Tomasz Gotkowski. Dowiemy się jak wygląda kontakt z osobami w kwarantannie, jakie nowe zadania wynikły w trakcie pracy policjantów? Czy mieszkańcy powiatu są karni i czy przestrzegają zasad kwarantanny? Czy czasy koronawirusa to raj dla przestępców? Co z przemocą domową? Czy przebywanie ze sobą 24 h/ dobę spowodowało więcej interwencji?Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.

~Julek

Obserwator zaznaczaj krajowa mapę zagrożenia w tym miejscu z dopiskiem w których godzinach dochodzi do wykroczeń będą musieli jeździć

~obserwator

Dlaczego tak mało patroli pilnuje regularnych zgromadzeń pod sklepem monopolowym promil? Tam nikt maseczek nie używa i nie dba o higienę. Po 18 strach tam przejść z dzieckiem. Po prostu bydło.